999 rezultate për

berishes

Rama kërcënon me vdekje, përgjigja e Berishës do t'ju shkrijë së qeshuri (VIDEO) Në Kuvendin e Shqërisë është zhvilluar debat, sherre, përplasje fizike, ofendime e deri në mallkime ndaj njëri-tjetrit.
Supermbesa e Berishës bën ndryshimin drastik, rruan gjysmën e kokës (FOTO LAJM) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Sulmet për Tahirin, PS kërkon arrestimin e Sali Berishës Ndërkohë që në qendër të vëmendjes është rikthyer sërish çështja e Saimir Tahirit, PS ka nisur luftën për t'u kthyer res
Armina nuk ka limite, e quan veten mbretëreshë Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v
Si e quajti Rama Berishën që nxehu gjakrat në Kuvend Seanca e sotme që po mbahet në Kuvend është shoqëruar me debate të nxehta mes Ramës, Berishës e Flamur Nokës. Pas f
Akuzat e rënda për korrupsion, Lu i përgjigjet me Babagjysh Berishës (FOTO LAJM) Si kurrë më parë, ambasadori Donald Lu ka reaguar ndaj akuzave të ish-kryeministrit Sali Berisha. Ditën e djeshme Be
Berishës i ka ardhur në majë të hundës me Bashën, thotë se e mbështet largimin e tij Zërat për pakënaqësi ndaj Bashës tashmë nuk jaën një e rë, por kanë kohë që kanë filluar të lëvizin në Partinë Demokrati
Denoncimi i Berishës: 30 oficerë rrezikojnë përjashtimin nga Policia për shkak të Tahirit Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sërish nëpërmjet qytetarit dixhital, këtë herë lidhur me 30 oficerë policie.
Zbulohet misteri i fotove të Berishës me fëmijët e Enverit në Pogradec Në 10 dhjetor 2010, dy ditë pas festimeve të 8 dhjetorit, Sali Berisha në një intervistë me Belndi Feziun në TV Klan iu
Akuza e fortë e Berishës: Në Kuçovë sot janë ngritur avionë me drogë Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar këtë herë në profilin e tij në Facebook nëpërmjet disa fotografive. Sip
Gazetari hedh poshtë deklaratën e Berishës LIVE: Opozita po zhbën atë që ka Deklarata e ish-kryeministrit Sali Berisha për kontrollet e shtuara në aeroportin e Malpensas dhe sipas qytetarit dixhi
Denoncimi i Berishës: Tahiri takoi avokatin e Habilajve në Gjermani Ish-kryeministri Sali Berisha nuk i ndal akuzat ndaj Tahirit edhe në faqen e tij zyrtare të Facebookut. Këtë herë ai
Krushku i Berishës ka një kërkesë për Kreshnik Spahiun: Kthehu në Kuvend! Kreshnik Spahiu pas zhgënjimit të madh në zgjedhjet e 25 qershorit u shkëput fare nga politika dhe partia e tij. Prej
Ndreu i pëgjigjet Berishës me filozofi: Mashtruesit nuk i mungojnë kurrë viktimat Ish-kryeministri Sali Berisha, sërish ka sulmuar ish-vëllain e Prerin Ndreut. Sipas Berishës, kryeministri Rama është
"Qytetari digjital" i Berishës zbardh skandalin në ushtri (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Berisha e ka nisur ditën sot me qytetarin e tij digjital, i cili sipas tij ka raportuar mbi një aferë t
Pas Berishës edhe Basha bëhet me "qytetar digjital": Shikoni kush i shkruan kësaj radhe Kryedemokrati Lulzim Basha postoi mesazhin e një gardisti sipas tij që i ka njoftuar se dy ditë më parë punonjës të tjer
Top Channel sulmon sërish Ramën: Ishim kundër Berishës, do jemi edhe kundër teje Ka plasur hapur lufta mes Kryeministrit Rama dhe Top Channel pas një serë kritikash të redaksisë së lajmeve të televizio
Analisti për prishjen e marrëdhënies Rama-Top Channel: Kur qeni nuk kënaqet me kockën, leh Analisti Andi Bushati ka cekur ndër tëtjerat edhe marrëdhënien e mediave me Kryeministrin Edi Rama. Ai theksoi se Rama s
PS merr hakun e Tahirit, Balla kërkon hetimin e Berishës e 8 demokratëve Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Taulant Balla ka dalë në një deklaratë për shtyp ku rikthen edhe njëherë n
Denoncimi i Berishës: Në Ministrinë e Mbrojtjes po fshihen korrespondencat për fikjen e radarëve Ish-kryeministri Sali berisha ka denoncuar nëpërmjet qytetarit dixhital njëceshtje shumë delikate. Në mesazhin e këti