999 rezultate për

berishes

Ekstradimi i Haxhisë, a po i përgatitet laku Sali Berishës? Lajmi për ekstradimi i ish-badigardit të Sali Berishës gjatë periudhës kur ishte President ndryshuar axhendën e medias d
Del videoja, Artan Hoxha tregon se si po e kërcënon me jetë Sali Berisha (VIDEO) Gazetari investigativ Artan Hoxha është përplasur ashpër me ish-kryeministrin Sali Berisha, duke kaluar në akuza të rënd
Izet Haxhia flet pas vendimit të ekstradimit : Do dëshmoj për krimet e Berishës Pas vendimit të sotëm të Gjykatës së lartë në Turqi për ekstradimin e ish truprojës së Sali Berishës në Shqipëri, Izet H
E akuzoi për një vrasje, Artan Hoxha reagon ashpër ndaj Berishës Një debat i zjarrtë ka përfshirë ditën e sotme Artan Hoxhën dhe Sali Berishën, të cilët kanë hedhura akuza të ndërsjellt
Ish-ministri i Berishës thirret në Prokurori Ish-ministri i Ekonomisë së qeverisë "Berisha", Genc Ruli është thirrurnga Prokuroria e Tiranës, për të dëshmuar në lidh
Pas Shkëlzen Berishës, një tjetër politikan i rëndësishëm në Prokurori për CEZ-in Prokuroria e Tiranës ka vendosur që të thërrasë për çështjen e privatizimit të CEZ, ish- ministrin e Ekonomisë Genc Ruli
Akuza e rëndë e Berishës: Elektriçistin që humbi jetën në Tropojë, e vranë Sipas ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berishës, elektricisti i OSHEE, 32 vjecari që humbi jetën teksa po rregullon
Nano i revoltuar: Marrëveshja me Greqinë do kalojë mbi trupin tim dhe të Berishës Kudo në media dhe politikë tashmë vlon cështja e 12 miljeve të detit që Kotzias tha se di merrte nga Shqipëria. Rama
Bushati i përgjigjet ashpër Berishës për detin: Mos e hap atë faqe të zezë Ditmir Bushati, ministri i Jashtëm ka shpërthyr pas akuzave të rënda nga ish-kryeministri Sali Berisha i cili e akuzonte
Albana Osmani në objektivin e Fadil Berishës Do të prezantojë në Misionin e Shqipërisë pranë OKB ditën e premte nismën e saj “Ti je një luledielli”, por ka përfituar
Protesta, Balla i kujton Berishës thirrjen e Shkëlzenit në prokurori Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla i është përgjigjur ish-kryeministrit Sali Berisha në lidhje me protestën
Supermbesa e Berishës tregon si dukej kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Mertens i jep fitoren Napolit të Hysës kundrejt Atalantës së Berishës (VIDEO) Një fitore me aromë titulli për Napolin. Skuadra e Sarrit kaloi edhe pengesën e vështirë që mbante emrin Atalanta pasi t
Bregu i falet Berishës: Pa të s'do isha futur kurrë në politikë Majlinda Bregu e përjashtuar nga PD nga zgjedhjet e 25 qershorit nuk harron fillimet e saj brenda kësaj partia të madhe
PD ndahet mes Bashës e Berishës: T'i djegim apo jo mandatet? Partia Demokratike dhe fronti opozitar do të mblidhen për të protestuar përpara Kryeministrisë mesditën e 27 janarit.
Etrit Berisha bie seriozisht në radarët e Napolit Napoli kërkon t’ia besojë portën Etrit Berishës. Pasi Atalanta arriti të eliminonte Napolin nga Kupa e Italisë mesa duke
Eliminuan dhe poshtëruan Napolin, tifozët i bëjnë pritje madhështore Berishës Atalanta e Etrit Berishës, eliminoi mbrëmjen e djeshme Napolin duke e mundur brenda në shtëpi me rezultatin 1-2, duke ka
Supermbesa e Berishës rruan gjysmën e kokës, tregon si duket (FOTO LAJM) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Si kurrë më parë, Gramoz Ruçi i kërkon falje publike Sali Berishës Kryetari i Parlamentit Gramoz Ruçi prej disa muajsh ka marrë drejtimin e Kuvendit të Shqipërisë. Gjatë ushtrimit të d
Atalanta e Etrit Berishës turpëron Milanin në shtëpi (VIDEO) Milani luajti me Atalantën në “San Siro” ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të të Serie A. Skuadra e Gattusos u mposh