999 rezultate për

berishes

Hoxha ia numëron në sy "krimet" Berishës: Unë do të të bëj kronikën e zezë Ish-kryeministri Sali Berisha ka pasur një debat të fortë me gazetarin investigativ, Artan Hoxha. Mes Berishës dhe Ho
Plas LIVE mes Artan Hoxhës dhe Berishës: Vrave dëshmitarin! Ka shpërthyer keq mbrëmjen e sotme mes ish-kryeministrit Berisha dhe gazetarit investigativ Artan hoxha. Ka qenë ish-
Ky është shkaku i tërbimit të Berishës ndaj Artur Meçollarit Ish-kryeministri Berisha ka reaguar nw mwnyrw tw paprecedent sot duke akuzuar njw pjestar tw ekipit negociator pwr detin
Dortmund eliminon Atalantan e Berishës nga Europa League (VIDEO) Borussia Dortmund ka eliminuar Atalantan e Ertrit Berishës nga UEFA Europa League. Të dyja skuadrat kanë barazuar me
Tronditet futbolli, ish-ministri i Berishës trukonte ndjeshjet e Skënderbeut Raporti i UEFA në lidhje me trukimet e ndeshjeve nga Skënderbeu ka shkaktuar tërmet në futbollin shqiptar, por jo vetëm.
Dortmund përmbys rezultatin, dhe fiton ndaj Atalantës së Berishës (VIDEO) Borussia Dortmund ka fituar ndaj Atalantës së Etrit Berishës me shifrat e përgjithshme 3-2 në "Signal Iduna Park". G
Garda i kthehet ashpër Berishës: Trego respekt! Ish-Kryeministri Berisha sot në Kuvend ka bërë disa deklarata se një numër gardistësh ruajnë kryeministrin Rama. Pikë
Atifete Jahjaga del para gjykatës Ka nisur seanca në lidhje me padinë për shpifje ndaj ish-presidentes Atifete Jahjaga. Gjyqtarja e rastit në fillim ë sea
U thirr në Prokurori për dosjen CEZ, ish-ministri i Berishës rrëfen dëshminë Prokuroria e Tiranës vendosi që të thërriste për çështjen e privatizimit të CEZ, ish-ministrin e Ekonomisë Genc Ruli.
Atifete Jahjaga del nesër para gjykatës për shpifje Kunetërit e Shyhrete Berishës kanë paditur ish-presidenten Atifete Jahjaga për shpifje, seanca e së cilës pritet të mbah
Ish-truproja e Berishës tregon klanin mafioz që urdhëroi vrasjen e Hajdarit Izet Haxhia, ish-truproja i Sali Berishës ka marrë në dorë vendimin e ekstradimit në Shqipëri. Dy ditë më parë, Gjyka
A po vjen Izet Haxhija në Shqipëri nën besën e Ramës për t'i bërë "gropën" Berishës? Izet Haxhija ka më shumë se një dekadë që përpiqet që të bindë drejtësinë turke që të mos e sjellin në Shqipëri me arsye
Gazeta e PD-së zbardh një plan për vrasjen e Sali Berishës Gazeta zyrtare e Partisë Demokratike, RD ka zbardhur detaje të reja nga dosja e vrasjes shtetërore të Azem Hajdarit.
U thirr në Prokurori për dosjen CEZ, ish-ministri i Berishës rrëfen arsyen Prokuroria e Tiranës vendosi që të thërriste këtë të mërkurë, për çështjen e privatizimit të CEZ, ish-ministrin e Ekono
Ekstradimi i Haxhisë, a po i përgatitet laku Sali Berishës? Lajmi për ekstradimi i ish-badigardit të Sali Berishës gjatë periudhës kur ishte President ndryshuar axhendën e medias d
Del videoja, Artan Hoxha tregon se si po e kërcënon me jetë Sali Berisha (VIDEO) Gazetari investigativ Artan Hoxha është përplasur ashpër me ish-kryeministrin Sali Berisha, duke kaluar në akuza të rënd
Izet Haxhia flet pas vendimit të ekstradimit : Do dëshmoj për krimet e Berishës Pas vendimit të sotëm të Gjykatës së lartë në Turqi për ekstradimin e ish truprojës së Sali Berishës në Shqipëri, Izet H
E akuzoi për një vrasje, Artan Hoxha reagon ashpër ndaj Berishës Një debat i zjarrtë ka përfshirë ditën e sotme Artan Hoxhën dhe Sali Berishën, të cilët kanë hedhura akuza të ndërsjellt
Ish-ministri i Berishës thirret në Prokurori Ish-ministri i Ekonomisë së qeverisë "Berisha", Genc Ruli është thirrurnga Prokuroria e Tiranës, për të dëshmuar në lidh
Pas Shkëlzen Berishës, një tjetër politikan i rëndësishëm në Prokurori për CEZ-in Prokuroria e Tiranës ka vendosur që të thërrasë për çështjen e privatizimit të CEZ, ish- ministrin e Ekonomisë Genc Ruli