999 rezultate për

berishes

Atalanta e Etrit Berishës ndal Interin e Spallettit (VIDEO) Interi ka bërë një hap fals në luftë për të siguruar një vend në Champions League për sezonin e ardhshëm, pasi sonte u n
U kërkua burgosja e Berishës dhe Metës? Arian Çani habit me deklaratën (VIDEO) Pas deklaratës së Berishës që ambasadorja e BE, Vlahutin, i ka kërkuar Llallës arrestimin e tij, Arian Çani ka bërë një
Rruajti gjysmën e kokës, supermbesa e Berishës jep lajmin e mirë (VIDEO) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Nota e Strakoshës dhe e Valon Berishës (FOTO LAJM) Lazios ka arritur të fitojë me rezultatin 4-2 ndaj Salzburgut në kuadër të çerekfinales së parë në Europa Leagues. Me
Lazio e Strakoshës mposht bindshëm Salzburgun e Berishës (VIDEO) Lazio ka arritur të triumfojë sonte ndaj Salzburgut të Valon Berishës me shifrat e përgjithshme 4-2 në "Olimpico", ndesh
Ish-badigardi i Berishës shpjegon se përse ishte në protestën e kuksianëve Sali Lusha, ish-badigardi i Berishës u pa të merrte pjesë në protestën e dhunshme të qindra banorëve të veriut kundër ta
Detaji që nuk u vu re, në protestën e dhunshme ishte edhe ish-truproja i Berishës Ditën e sotme në Rrugën e Kombit u zhvillua një protestë e madhe dhe me shumë dëme duke kundërshtuar vendimin e qeverisë
Skandali i ish-ministrit të Berishës: U dha shtëpi falas motrës, vëllezërve dhe kunatës Ish-ministri I qeverisë Berisha, Flamur Noka akuzohet për korrupsion gjatë kohës kur ishte drejtor i Bordit të Entit të
Berisha sërish në krye të PD-së? Politikani rrëfen rrezikun Ish-politikani Neritan Ceka, ka qenë i ftuar në Neës 24, ku është pyetur nëse ekzistojnë shanset për një rikthim në push
Në kërkim të "peshqëve të mëdhenj"? Lu i shkon në zyrë Berishës Ambasadori amerikan në vendin tonë, Donald Lu, ditën e sotme ka zhvilluar një takim me ish kryeministrin Sali Berisha.
Frikë për jetën? Artan Hoxha tregon çfarë ndodhi pasi i nxorri të "palarat" Berishës I ftuar në "Vila 24" në News 24 Artan Hoxha ka rrëfyer sherrin me ish-kryeministrin Sali Berisha. Gjatë bisedës ai d
Njeriu që i shpëtoi jetën Berishës: Ilir Meta kërkonte kokën e tij! "Kam bërë një veprim shumë të mirë. Jo vetëm pse i shpëtova jetën Sali Berishës dhe të tjerëve atë natë, por edhe pse sh
Kokaina në Durrës, vëllai i Edi Ramës i përgjigjet Sali Berishës Prej disa kohësh është në qendër të vëmendjes pasi akuzohet nga opozita si trafikant droge. Bëhet fjalë për as më pak
Denoncimi i rëndë i Berishës: Paratë e drogës përdoren për fajde, disa kanë vrarë veten Këtë herë ish0ktyeministri Sali Berisha ka denoncuar nëpërmjet qytetarit dihital se “Paratë e drogës përdoren për fajde;
Si kurrë më parë, Basha del kundër vendimeve të Berishës Si rrallë herë më parë, kreu i PD-së Lulzim Basha ka dalë hapur dhe ka pranuar gabimet e ish-kryeministrit Sali Berisha.
Damir Fazlliç zgjedh Berishën dhe e quan Bashën "politikani me budalla në Ballkan" (FOTO LAJM) Lulzim Basha është në syrin e ciklonit tani në median shqiptare dhe të huaj pas zbulimit të lidhjeve me lobet ruse, të c
Tjetër gjyq, Shkëlzen Berishës s'i ndahet gjykata Shkëlzen Berisha nuk u ndahet dyerve të gjykatës në lidhje me akuzat që janë bërë në drejtim të tij. Ai ka depozituar
Salzburgu i Valon Berishës shënon dy gola të shpejtë ndaj Dortmundit (VIDEO) Salzburgu i Valon Berishës po e turpëron Borussia Dortmundin brenda në shtëpinë e tyre. Ai që i ka shënuar të dy gol
Rama në overdozë? Zbulohet fotoja me dorën e fashuar (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar ish-kryeministri Sali Berisha "lajmëroi" se kryeministri Edi Rama ka kaluar në overdozë dhe është tran
Do i fus plumbin në gojë, kërcënimi i Azemit për Berishën pak para se të vritej Ismet Haxhia është një ndër të akuzuarit për organizimin e vrasjes së Azem Hajdarit. Por, e gjithë ajo që ndodhi sip