999 rezultate për

berisha

Berisha: Rama, skandaloz në intervistën tek "Euronews" Ish-kryeministri Berisha i vlerëson një marrëzi deklaratat e bujshme të Ramës në intervistën për "Euroneës" ku tha se ha
21 vjet nga rënia e heroit të tri luftërave Bekim Berisha-Abeja Më 10 gusht të vitit 1998, Bekim Berisha i njohur me nofkën “Abeja” si njëri ndër luftëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Ko
Berisha: Zyrtarit të PD i vendosën tritol, Rama do të mbajë përgjegjësi Ish- kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të fortë këtë të premte nga ku ka deklaruar se rreth prëve të para t
Berisha thotë "Mirëmëngjes" me këtë foto (FOTO LAJM) Ish kryeministri Sali Berisha mëngjesin e sotëm e ka nisur duke publikuar një foto të vjetër të kryeministrit aktual Edi
Facebook i bën bllok Berishës pasi publikoi videon ku dhunohej i mituri (FOTO LAJM) Ish kryeministri Sali Berisha publikoi ditën e sotme videon ku një grup të miturish dhunonin barbarisht një bashkëmoshat
Berisha publikon pamjet: Filloi sezoni i avionëve të drogës Ish kreyministri Sali Berisha ditëne sotme ka publikuar në Facebook një video ku sipas tij avionët e drogës filluan sezo
Berisha i dërgon Vucic letrën e 3-të publike Ish-kryeministri Sali Berisha i është drejtuar edhe njëherë tjetër Presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç, duke iu për
Pakënaqësitë e fermerëve: Po i hedhim prodhimet në kanal, vetëm hashashi ka çmim në Shqipëri Vijon pakënaqësia e fermerëve në të gjithë vendin. Në kulmin e sezonit të prodhimit. Përveç mungesës së tregut dhe konku
Berisha për ftesën e Speciales: Treshja Vucic-Thaçi-Rama e duan Haradinajn në burg Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka folur për dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit të Ko
SKANDAL/ 5 mijë euro për një vend fituesi në konkursin e Akademisë së Policisë Ky është denoncimi që bëhet publik nga ish kryeministri Sali Berisha, përmes një postimi në rrjetet sociale. Sipas st
Berisha reagon pas përplasjeve te Teatri: Qytetarët përballë narkobanditëve të Ramës (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha reagon lidhur me ngjarjet e minutave të fundit para Teatrit Kombëtar, ku forcat e shumta t
"Nxirrte bukën e gojës", Berisha: Ushtarët e Lal Plehut i morën arkat me domate të moshuarës Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër denoncim në rrjetet sociale. Në një mesazh që i ka ardhur në inbox
Ish-kryeministri Berisha reagon pas dorëheqjes së Haradinajt, godet Thaçin e Haxhiun Ish-udhëheqësi i Shqipërisë, Sali Berisha, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të
Mesazh i fortë për Bashën: Vepro si Berisha në 2004-trën Partia Demokratike ka një “precedent” në vitin 2004 kur kryetari i saj në atë kohë Sali Berisha, e hapi partinë ndaj pru
"I lutesha zotit të më ndihmonte", Robet Berisha flet për ditët e errëta (FOTO LAJM) Robert Berisha sot cilësohet si një nga meshkujt më simpatikë të showbiz-it shqiptar dhe ka arritur të fitojë zemrat e t
Bernard Berisha shënon gol me stil "gërshërë" në Rusi (VIDEO) Berisha e ka nisur mbarë në Rusi, e ka ndihmuar Akhmat Groznyn t’i marrët pikët e para në xhiron e parë. Anësori i Ko
"Na vunë pistoletën në kokë", Berisha nxjerr denoncimin e qytetarit Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, i cili shprehet se disa persona i kanë grab
Nga Rama, tek Meta dhe Berisha: Rudina Hajdari nxjerr "listën e zezë" (FOTO LAJM) Kryetarja e grupit demokrat në Kuvendin e Shqipërisë, Rudina Hajdari ka sulmuar sërish klasën politike. Ajo ka publikuar
"Zaev plasi 'bombën'", Berisha ka një përgjigje për Ramën Përgjimet e kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, i cili shprehej i shqetësuar për planet e presidentëve të
Mazhoranca kërkon shkarkimin e Metës, reagon Berisha nga protesta, zbulon se çfarë e pret Ramën së shpejti Ish-kryeministri Sali Berisha ka dhënë një prononcim për mediat gjatë protestës së sotme të opozitës së bashkuar. Në