999 rezultate për

berisha

Lazio afër Kumbullës, në marrëveshje përfshihet edhe Valon Berisha Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla, po kërkohet me ngulm nga disa prej klubeve më të mëdha italiane si La
"15 mijë euro për 20 minuta playback", revoltohet Robert Berisha (VIDEO) Në studion e emisionit “Shqipëria Live”, ishte i ftuar muzikanti Robert Berisha. Teksa po flitej për këngët të ashtuq
Denoncimi i fortë: Merret peng kryetari i Bashkisë së Vorës! Ky denoncim është bërë nga ish-kryeministri Sali Berisha. Kryebashkiaku në detyrë Hekuran Brahimai është marrë peng,
Gjykata rrëzon kallëzimin e Berishës ndaj Ballës Gjykata e Posaçme ka rrëzuar kallëzimin e Shkëlzen Berishës për Taulant Ballën. Gjykata nuk ka dhënë asnjë argument në l
Alvin Berisha shijon pushimet e para, nuk do e besoni se me kë po i kalon (FOTO LAJM) Vogëlushi Alvin Berisha po bën pushimet e para, pas 5 viteve në kampin sirian. Ai ka ardhur në Shqipëri dhe përmes posti
Miku i bandës së Habilajve? Berisha zbulon kush nga 4 kandidatët merr drejtimin e BKH Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se është paracaktuar emri i personit që do të drejtojë Byronë Kombëtare të Hetimit
Berisha: Largimi i Thaçit nga negociatat, fitore e shqiptarëve Në një lidhje Skype me “Tempora” nga Sonila Meço, ish-kryeministri Sali Berisha tha se largimi i Thaçit nga negociatat,
Berisha: John Bolton detyron Ramën të tërheq padinë ndaj Haradinajt Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar përmes një statusi në Facebook, se Edi Rama e tërhoqi padinë penale ndaj Ramu
Alvin Berisha nuk njihet më: I qeshur dhe plot jetë pozon në Durrës (FOTO LAJM) Kush mund të harrojë pamjet e Alvin Berishës, djalit të mitur shqiptar që endej në kampet siriane. Muaj pas rikthimi
Berisha zbulon detaje nga atentati ndaj kushëririt të deputetit socialist: I vendosën tritol Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha ka publikuar një mesazh të një qytetari nga Shkodra, i cili ka dhënë detaje të t
Djali i Enver Hoxhës i shkruan Ramës: Njësoj si Berisha, na nxorre në mes të rrugës "Qëllimi ishte që me cdo kusht të nxirrte në mes të katër rrugëve familjen e Enver Hoxhes, dhe ia arriti qellimit..."
Berisha bën deklaratën e fortë: Leli është për t’u varur për këmbësh në shtyllë Ish-kryeministri Sali Berisha, ka komentuar përplasjen mes kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakut të Vlorës, Dritan L
"Narkopolicët i rrëmbejnë thesin fatkeqit", Berisha publikon videon Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetin e tij social Facebook një video ku duken disa policë që tentojnë të
Denoncimi i qytetarit: Policia po na rrezikon nga COVID-19, me detyruan të bëj testin Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka akuzuar policinë e Shtetit se po përhap COVID-19.
E tha Sali Berisha: Ky do të jetë kryeministri i Shqipërisë në 2021 "Lulzim Basha do të jetë kryeministër i vendit në vitin 2021". Kështu u shpreh gjatë intervistës së tij për "Çim Peka
I doli kundër partisë, Sali Berisha i tregon çfarë i tha Rudinës: Je vajza e Azem Hajdarit "Je vajza e Azem Hajdarit. Nuk ka rëndësi çfarë qëndrimesh mban. Unë jam njeri që respektoj zgjedhjet..." Kështu i ës
Berisha këshillon Ramën: Jep dorëheqjen! I ftuar në "Çim Peka LIVE" në SYRI TV, ish kryeministri Sali Berisha kërkoi dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama. Sipa
U zhduk për herë të dytë, gjendet në Kukës 20 vjeçarja nga Kosova Donisa Berisha, një 20-vjeçare nga fshati Volljakë i Klinës është gjetur në Kukës rreth orës 12 të natës pasi u largua d
Berisha i pafat, thyen dorën dhe mbyll sezonin me SPAL Portieri shqiptar ka thyer dorën në stërvitjen e ditës së djeshme, pas një përplasje aksidentale. Spal përmes një njo
Berisha: Rritet mesatarja për të vazhduar universitetin, akt çnjerëzor! Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook ka bërë një denoncim sa i takon ligjit të