999 rezultate për

berisha

Plasën çokollatat: Shkëlzen Berisha i dhuron 100 trëndafila Armina Mevlanit Armina Mevlani e cila karakterizohet nga ëmbëlsia në pamje ka rrëfyer se shumë shpejt mes saj dhe Shkëlzenit gjithçka do
"Ke manipuluar moshën”, Berisha tregon sekretin e rinisë: Kalitem çdo ditë, gjumin e bëj top! Luaj në I-pad, shoh kuriorizete Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë mbrëmjen e së premtes i ftuar në emisionin e Arjan Çanit. Berisha ka thënë se ndie
A do mbetesh në histori? Sali Berisha habit me përgjigjen Mbrëmjen e kësaj të premteje ish-Kryeministri Sali Berisha ishte i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”. I pyetur nëse be
A ke fobi nga njoftimet e varrimeve? Berisha tregon çfarë ndjen Sali Berisha i ka mbushur tashmë 75 vjeç, por vitet duket se nuk e trembin. I ftuar këtë të premte në emisionin “Zonë
Sali Berisha flet për herë të parë për Albin Kurtin: Është kafshë politike Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur për herë të parë për liderin e Vetëvendosjes Albin Kurtin. “Ai është një polit
Sali Berisha zbulon sekretin e rinisë: Ndihem 20 vite më i ri Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” është i ftuar ish kryeministri Sali Berisha, i cili disa ditë më parë festoi
Berisha: Drejtori i policisë bëri për spital efektivin për një femër Ish-kryeministri Sali Berisha njofton qytetarët përmes Facebook-ut, se në oborrin e komisariatit të Policisë në Berat ka
ISIS merr në kontroll kampin ku gjendet Alvin Berisha dhe shqiptarë të tjerë ISIS ka shfrytëzuar kaosin e pushtimit të Turqisë në Siri për të kapur kontrollin e kampit ku po mbahen dhjetëra mijëra
Stresi publikon foton e vjetër, s’heq dorë nga debulesa për Sali Berishën (FOTO LAJM) Stresi së fundmi është në qendër të medieve rozë për jetën e tij private. Në Instastoryn e tij reperi ka publikuar n
Bashkinë Kamëz e mori PS, shihni ku përfundoi sot Sali Berisha Kanë kaluar shumë vite nga koha kur kryeministri Sali Berisha ishte në krye të qeverisë shqiptare. Por si duket në B
Berisha: Pasi ika unë, Thaçi dhe Rama e bënë Kosovën plaçkë (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha tha se ka qenë dhe është kundër ndryshimit të kufijve të Kosovës me Serbinë. Berisha u
NEGOCIATAT/ Berisha: Ramës dhe gangsterëve të tij, ia plasën derën në fytyrë (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora tha se BE ia plasi derën në fytyrë kryeministrit
Kthimet nga Siria, Berisha: Kosova dhe Shqipëria mund të kishin ndërmarrë operacion të përbashkët (VIDEO) Për ish-kryeministrin Sali Berisha Kosova dhe Shqipëria mund të kishin ndërmarrë operacione të përbashkëta për kthimin e
Alvin Berisha i plagosur në kamp: I shpërtheu predha në makinë Bedri Elezi, nga Instituti i Kosovës për Studime Ndërkombëtare që njihet edhe si ish-luftëtar i Kosovës ka sjellë për he
Drama e Alvin Berishës, përlotet Eni Vasili live në studio Eni Vasili, gazetarja e emisionit “Open” dhe të ftuarit në këtë studio janë përlotur të gjithë mbrëmjen e sotme. Tek
Është dorëhequr ambasadori Gazheli? Ministria nuk konfirmon Çështja e mos shpëtimit të fëmijës shqiptar Alvin Berisha i cili ndodhet në Siri, po kthehet në një problem serioz. Ndër
Zaev dha dorëheqjen, Sali Berisha bën krahasimin me Edi Ramën Ditën e djeshme Shqipëria dhe Maqedonia pësuan zhgënjimin e radhës pas "JO" së madhe që morën nga BE. Ditën e sotme
"Është vetëm, i trembur dhe i plagosur": Babai i Alvinit kërkon ndihmë për kthimin e djalit nga kampet e Sirisë Babai i Alvin Berishës, 11-vjeçarit të zhdukur në Siri ka bërë një letër publike, ku i kërkon shtetit dhe çdokujt që ta
Berisha krahason Ramën me diktatorin Hoxha: Monstra e dytë e kombit Ish-kryeministri Sali Berisha pas përgjigjes negative në lidhje me negociatat me BE-në i ka dërguar një mesazh të ashpë
Zhduket pa asnjë gjurmë Alvini nga kampi në Siri 11 vjeçari Alvin Berisha,djali nga Shqipëria i cili kishte mbetur në kampet e ISIS ka humbur gjurmët. Babai i 11 vje