999 rezultate për

berisha

Braçe nuk mban më: Do të kërkoj burgosjen e Sali Berishës! Zëvendës-kryeministri Erjon Braçe ka reaguar ashpër ndaj kryeministrit Sali berisha, i cili e akuzoi se është i përfshir
Kryebashkiaku i Lushnjes sulmon Berishën: Plak i çmendur! "Me plakun e cmendur Sali Berisha, do te perballem vetem ne gjykate per shpifjet dhe kercenimin me jete ndaj meje" Is
Berisha: Pas vjedhjes së postës qëndron vetë drejtori Ish- kryeministri Sali Berisha ka postuar këtë të martë një denoncim të fortë në adresë të Xhelal Rrajës, vëllait të dep
A u shpëtua? Baba i Alvinit tregon çfarë po ndodh me djalin (FOTO LAJM) 11 vjeçari me origjinë shqiptare Alvin Berisha sipas burimeve te besueshme është shpetuar nga kampi -burg, “Al Hol”, në
Alvini po bëhet gati të bashkohet me të atin, kush është nëna e tij që e çoi në Siri Pasditen e sotme në mediat arabe u raportua se Alvin Berisha, është liruar nga kampi sirian. 11 vjeçari, përfundoi në
Alvin Berisha lirohet nga kampi, çfarë do të ndodhë tani me 11 vjeçarin Një lajm i mirë është raportuar në mediat arabe, ku mësohet se vogëlushi shqiptar Alvin Berisha është shpëtuar nga kampi
Berisha akuzon sërish Ramën për atentatin ndaj prokurorit Ndoj Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi kryeministrin Edi Rama si autorin e atentatit në Durrës ndaj prokurorit Arjan Ndoj.
Flet për herë të parë Robert Berisha: Edhe veshkën ia kisha dhënë Norës Këngëtari Robert Berisha ka folur për herë të parë pas ndarjes së bujshme me ish-bashkëshoten e tij, Nora Istrefi me të
Befason Robert Berisha: Vetëm vdekja mund të me ndajë nga Nora (VIDEO) Këngëtari Robert Berisha në një intervistë të dhënë kohëve të fundit ka bërë një sërë deklaratash interesante pas shkuro
Berisha zbulon pse iu bë atentat prokurorit: Ndoj ishte në mbrojtje Ish-kryeministri Sali Berisha ka thënë se eleminimi i prokurorit Ndoja lidhet me interesa direkt të Ramës dhe mafies së
Haxhiu rrëfen bisedat me Berishën: I thashë mos prano fitoren e Bashës! Gazetari dhe analisti Baton Haxhiu ka treguar një histori me ish-kryeministrin Sali Berisha. Sipas Haxhiut ngjarja ka
Roberti dhe Nora nuk qenkan divorcuar, zbulohet e vërteta (VIDEO) Robert Berisha ka sqaruar përfundimisht gjithçka rreth ndarjes nga Nora Istrefi. Robert Berisha ishte i ftuar sonte (
Berisha: Ju tregoj kush e donte të vdekur prokurorin Ndoji Pas atentatit ndaj prokurorit të Durrësit Arben Ndoja, kanë nisur menjëherë reagimet nga politika në vend. Ish-kryemi
Berisha i nxjerr emrin: Djali i drejtorit socialist kapet me lëndë narkotike Një tjetër qytetar është ankuar tek Berisha, duke treguar rastin e një personi i cili është kapur me drogë. Bëhet fjalë
Trajneri i Lazios flet për Valon Berishën Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi ka folur për mesfushorin e Kosovës, Valon Berisha. Në një intervistë për "Tuttomerc
Gjuzi shfaq "dashurinë" për Berishën: Në 2 të natës i rri roje tek shtëpia Ish-kryeministri Sali Berisha është pika e dobët e shumë prej politikanëve në vend. Pas presidentit Ilir Meta, i cili ës
Ndeshe pozitive për Berishën dhe Gjimshitin, ky është vlerësimi i mediave italiane Një pasdite pozitive mund të konsiderohet kjo e sotmja për dy lojtarët e Kombëtares, Berat Gjimshiti dhe Etrit Berisha,
E quajti kafshë politike, Berisha pret në zyrë Albin Kurtin Sot kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti u prit nga ish- kryeministri Sali Berisha. Teksa poston foto nga takimi
Besart Berisha tund rrjetën sërish në Australi (VIDEO) Me kthimin e tij në Australi, Besart Berisha duket se e ka rigjetur formën. Berisha shënojë përsëri për ekipin e tij
Gjiknuri tregon "sekretin e errët": Pse Berisha ra nga pushteti në 2013-n Ish-ministri i Energjitikës Damian Gjiknuri ka folur për shkaqet që sipas tij bënë që të rrëzohej ish-kryeministri Sali