999 rezultate për

berisha

Bernard Berisha është heroi i Akhmat Groznit, 2 gola dhe 1 asist (VIDEO) Ish lojtari i Skëndërbeut, Besart Berisha është heroi i Akhmat Groznit mbrëmjen e sotme. Fitorja e këtyre të fundit
Berisha sqaron mesazhin që nxori Ramën nga "binarët": I them çoji lule Anetës Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar mesazhin që dërgoi për nënën e kryeminsitrit, i cili u zemërua keq dhe e cilë
Etrit Berisha rezulton pozitiv me Covid-19 Skuadra italiane SPAL, ka njoftuar se ka bërë testin për koronavirusin dhe midis disa të të infektuarve ka dalë edhe por
Berisha ja thotë hapur Ramës sa vite burg e presin Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar shpërthimin e mbrëmshëm që pati kryeministri Edi Rama, në studion e Opinion,
Meta uron Berishën për ditëlindje: Pranvera pa fund doktor Presidenti Ilir Meta ka uruar publikisht ish-kryeministrin Sali Berisha me rastin e ditëlindjes. Berisha mbush sot 76
Feston sot 76 vjetorin, Berisha: Mirënjohje të pakufishme Zotit Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot 76-vjetorin e lindjes. Ai ka ndarë një foto me bashkëshorten e tij, Liri Berish
Formacionet zyrtare, Lituani-Shqipëri (FOTO LAJM) Shqipëria kërkon revansh në Lituani! Kuqezinjtë e drejtuar nga trajneri Edi Reja, do të zbresin në fushën e “LFF Stadium
Berisha: Shqipëria mbetet favoritja e grupit Etrit Berisha i cili është graduar kapiten i kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Kazakistanit dhe Lituanisë ka dalë n
Ku do të kandidojë Berisha? Bëhen publike 140 kandidatët demokratë por nuk figuron ish-kryeministri Partia Demokratike ditën e sotme ka zbardhur 140 emrat të cilët do të kandidojnë për t’u futur në listat e demokratëve p
Berisha i dëshpëruar me humbjen dhe eliminimin: Është e dhimbshme Mesfushori Valon Berisha ka folur me dëshpërim pas humbjes së Përfaqësueses së Kosovës nga Maqedonia e Veriut me rezulta
Dy viktima për 20 kg hashash, Berisha zbardh emrat e pronarëve të parcelave të kanabisit Pas 5 ditësh zhdukje pa gjurmë, janë gjetur kufomat e dy të rinjve në Malisinë e Madhe, Klement Pepaj dhe Vilson Cutaj.
Berisha i bashkohet Kombëtares, pritet edhe Vrioni Klaus Gjasula, Ylber Ramadani, Florian Kamberi dhe Lindon Selahi janë futbollistët e vetëm të cilët janë grumbulluar nga
Rikthehen vizat? Shengeni: Sqarim për lëvizjet e shqiptarëve në BE pas 2021-it Kohët e fundit, informacioni se BE po rikthen vizën Shengen për qytetarët e disa vendeve të botës, në veçanti për shqip
Do të rikthehen vizat?! Balla reagon ashpër e ka një thirrje për shqiptarët "Nuk është aspak e vëprtetë ajo që ka përhapur burimi më i ndyrë i lajmeve të rreme në Shqipëri, Sali Berisha dhe mediat
Tjetër lojtar në dyshim për grumbullimin me Kosovën për shkak dëmtimi Situata mund të përkeqësohet akoma më shumë për skuadrën kombëtare të Kosovës. Në kohën kur Milot Rashica mungon, Ami
Berisha zbulon pengun që i ka ngelur 22 vite pas vrasjes së Azem Hajdarit Ish-kreu i qeverisë Sali Berisha ka rrëfyer në emisionin Tempora në Ora News pengun e tij 22 vjet pas vrasjes së pishtar
Rama apo Basha? Sali Berisha zbulon kush do të jetë kryeministri i ardhshëm Ish-kreu i qeverisë Sali Berisha i ftuar në emisionin “Tempora” në Ora News ka komentuar situatën politike në vend dhe a
E quajti plak, Berisha tregon pse nuk largohet nga politika dhe paska lidhje me Ramën Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar pse vazhdon ende të jetë në politikë, dhe me një rol aq të rëndësishëm për demo
Shpërthen live Nazarko: Jam më i rëndësishëm se Basha, Rama e Berisha! Sqarimi me shifra i programit të PD për rimëkëmbjen ekonomike, nga eksperti i PD, Dorjan Teliti ka shkaktuar reagimin me
Tha se nxorri në pritë Azem Hajdari, ish-kreu i SHISH: Berisha po rrjedh! Ish-kreu i SHIK, Fatos Klosi ka reaguar pas deklaratës së mbrëmshme në ‘Opinion’ të ish kryeministrit Sali Berisha kur t