999 rezultate për

beri

Mjekët paralajmërojnë për rrezikun e hedhjeve në det ose pishinë Pushuesit duhet të jenë të vetëdijshëm për rreziqet e zhytjes në ujë të cekët dhe rreziqet që paraqesin parqet ujore, si
Nora Istrefi na la me gojë hapur, por kush ia bëri dhuratën super luksoze (FOTO LAJM) Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Së fundmi në profilin e saj këngëtarja ka
"Ja çfarë bëri Fatos Nano 3 muaj para se të dorëzonte pushtetin", Balla thumbon Bashën Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, i ka bërë thirrje kreut të Partisë Demokratike, Lulzim B
Bëri të fortin dhe u fut pa radhë, policia "turpëron" shoferin e "Benz-it" (VIDEO) Policia e shtetit ka “turpëruar” një shoferi duke e detyruar që të ecte mbrapsht pasi po ecte në sens të kundërt për të
Ekuacioni matematikor që bëri ''lëmsh'' gjithë rrjetin gjen zgjidhje (VIDEO) Një ekuacion matematikor ka disa ditë që qarkullon në rrjet dhe të gjithë u ngatërruan me përgjigjen. Pyetja u publikua
I bëri gjëmën 5 marketeve në Golem, arrestohet 18 vjeçari Policia e Kavajës ka arrestuar një 18 vjeçar i dënuar edhe më parë për vjedhje. A. L, 18 vjeç, banues në Shijak, ësht
Berisha thotë "Mirëmëngjes" me këtë foto (FOTO LAJM) Ish kryeministri Sali Berisha mëngjesin e sotëm e ka nisur duke publikuar një foto të vjetër të kryeministrit aktual Edi
Largimi i Ilda Bejlerit bëri bujë, Shako tregon arsyen pse e largoi I ftuar sot në programin “Pushime on Top” për herë të parë, Shakohoxha u shpreh për largimin e Ilda Bejlerit nga Digjita
Tritol shtëpisë të badigardit së Sali Berishës Mbrëmë në mesnatë i është vendosur tritol në banesë nënkryetarit të Bashkisë së Kamzës, Vendim Demaj. Lajmin e ka bërë m
Dua bëri krenar çdo shqiptar në Sunny Hill, ja ç’shkruajnë mediat serbe për këngëtaren (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, këngëtarja Dua Lipa u filmua gjatë festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë teksa kërcente me flamurin sh
Facebook i bën bllok Berishës pasi publikoi videon ku dhunohej i mituri (FOTO LAJM) Ish kryeministri Sali Berisha publikoi ditën e sotme videon ku një grup të miturish dhunonin barbarisht një bashkëmoshat
Berisha publikon pamjet: Filloi sezoni i avionëve të drogës Ish kreyministri Sali Berisha ditëne sotme ka publikuar në Facebook një video ku sipas tij avionët e drogës filluan sezo
Zaev i bëri thirrje Gruevskit të kthehet në Maqedoni Kryeministri Zoran Zaev i bëri thirrje ish kryeministrit, Nikolla Gruevskit i cili fitoi azil politik në Hungari, të kth
E padëgjuar, piloti u kërkon para pasagjerëve për karburant Në aeroportin Kartaxha (Tunis Carthage) të Tunizisë ka ndodhur një ngjarje jo e zakonshme. Një avion pasagjerësh i ko
ZYRTARE/ Arsenali firmos me bomberin e Lillë për 85 milion euro Arsenali ka kompletuar transferimin e Nicolas Pepe nga Lillë për 85 milion euro. 24-vjeçari përfundoi sezonin që lamë
“Si s’ju vjen turp”, Xhesika Berberi ka një mesazh për ata që ia quajtën gjoksin të vogël (FOTO LAJM) Megjithëse është një ndër femrat më të bukura shqiptare, ka edhe nga ata që janë të pakënaqur me pamjen e Xhesika Berber
ZYRTARE/ U ble 80 milion euro, mbërrin në aeroportin e Londrës bomberi i Lille (VIDEO) Arsenal ka arritur një tjetër transferim të bujshëm. Skuadra londineze derdhi në arkat e Lilles plot 80 milionë euro
Berisha i dërgon Vucic letrën e 3-të publike Ish-kryeministri Sali Berisha i është drejtuar edhe njëherë tjetër Presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç, duke iu për
I publikoi foton topless dhe tha që e ka fiksim, reperi flet për Ronela Hajatin (FOTO LAJM) Muaj më parë bëri bujë një fotografi e Ronela Hajatit, të cilën reperi S4MM e publikoi në Instagramin e tij dhe u shpreh
Pakënaqësitë e fermerëve: Po i hedhim prodhimet në kanal, vetëm hashashi ka çmim në Shqipëri Vijon pakënaqësia e fermerëve në të gjithë vendin. Në kulmin e sezonit të prodhimit. Përveç mungesës së tregut dhe konku