E FUNDIT/ Dështoi me negociatat,Zoran Zaev shpall zgjedhje të parakohshme
999 rezultate për

beri

Atentat burrit sapo del nga berberi, rruga kthehet në zonë luftimi Sot rreth orës 13:00, në rrugën “Nazmi Gafurri”, në Prishitnë ka pasur të shtëna me armë zjarri, të cilat kanë alarmuar
Ankth dhe depresion para lindjes! Sara Hoxha rrëfen debatin që bëri me të ëmën (FOTO LAJM) Sara Hoxha mund të jetë me pushime në Capri, por këto kohët e fundit nuk kanë qenë aspak të lehta për të! Ajo ka treg
Pendohet Robert Berisha: Ja ç’bën pasi dha lajmin e ndarjes nga Nora Istrefi (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar bëri xhiron e rrjetit foto e Robert Berishës, i cili në profilin e tij në Instagram njoftonte zyrtaris
DETAJE/ Atentati ndaj djalit të Spartak Brahos: 38-vjeçari ka shkuar për t'u hakmarrë ndaj personave që i bënë atentat Ditën e sotme ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një mesazh të mbërritur në adresë të tij, përmes të cilit tre
I dërgon mamasë foto të dhomës së re, harroi të fshihte detajet 18+ (FOTO LAJM) Studentja Ella Martin i dërgoi mamasë së saj foto për t’i treguar asaj se si ajo rimodeloi apartamentin, por bëri një ga
Robert Berisha 2 muaj më parë dha lajmin për ndarjen nga Nora Istrefi Po bëhen thuajse dy muaj prej se kur këngëtari, Robert Berisha pati paralajmëruar ndarjen nga gruaja e tij, Nora Istrefi
Ishin bashkë prej 2006, mer fund martesa e Robert Berishës me Nora Istrefin (FOTO LAJM) Robert Berisha dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund martesës së tyre. Këtë e ka bërë të ditur vet Roberti përmes një po
Të bërit punë shtëpie kaq minuta ul rrezikun e një vdekjeje të parakohshme Një studim i ri tregon që të bërit aktivitet të lehtë fizik si për shembull gatimi apo thjesht larja e enëve mund të ulë
Shtëpia 15 milion dollarëshe që do të blejnë Obamat të lë me gojë hapur (FOTO LAJM) Barack Obama dhe bashkëshortja e tij, Michelle duan të blejnë një pronë buzë detit në shtetin e Masaçusets, e cila i për
Vendi përvëlohet nga zjarret, Rama bredh restorteve greke: Berisha tregon ku ndodhet tani kryeministri Ish-kryeministri Berisha shkruan se kryeministri Rama ndodhet restorteve të Greqisë, ndërkohë që vendi përvëlohet nga zj
Tifozët e Fiorentinës tërbohen pas përkthyeses së Riberisë (FOTO LAJM) Franck Ribery ka ndezur entuziazmin e Firences dhe, mes konferencës për shtyp dhe prezantimit në stadiumin "Franchi" par
U tha se u nda me Arbenitën, gjesti i Feros jep përgjigjen përfundimtare (FOTO LAJM) Ditën e djeshme reperi i njohur nga Kosova, Fero, bëri me dije se ka përfunduar kontratën 2 vjeçare me labelin “On Recor
Messi "turpëron" shokët e skuadrës (VIDEO) Lionel Messi ka lënë pas dëmtimin duke u rikthyer në stërvitje me me pjesën tjetër të skuadrës. Argjentinasi nuk lua
Publikoi "procesverbalin" e mbledhjes në Shkodër, PS i përgjigjet Berishës Partia Socialiste ka reaguar në lidhje me procesverbalin e publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha për mbledhjen e d
'I prenë veshin klientit', pronari i club-it në Sarandë replikon me Berishën (FOTO LAJM) Ditën e sotme, ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi përmes Facebook-ut të tij se, sipas një qytetari, dje në orët e pa
Berisha me video: Rama vodhi 6 miliard euro në 6 vjet "Shqipëria po plaçkitet dhe po shkatërrohet nga Edi Rama me një grusht biznesmenësh grabitqarë që ndajnë paratë dhe pasu
"Narkoflota e ndrikull Xhaçkës..!" Berisha nxjerr pamje të avionëve Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video e një avionit, në të cilin sipas tij trafikohet lëndë narkotike.
Klea Huta e bëri sefte me rrobabanjo për këtë verë dhe duket super (FOTO LAJM) Klea Huta gjatë kësaj vere ka qenë e angazhuar me akademinë e saj dhe kampin veror për fëmijë, aq sa pushimet për veten
Pas lajmeve të ndarjes, reagon Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha (FOTO LAJM) Mjaftoi një foto e publikuar në Instastory nga Armina Mevlani dhe menjëherë në media qarkulloi një lajm ku thuhej se blo
PD plas "bombën" e rradhës: Pjerin Ndreu bashkëpunëtor me vrasës Kryetari i ri i bashkisë së Lezhës, i dalë nga votimet moniste të 30 qershorit, Pjerin Ndreu, ka qenë i lidhur me vrasës