999 rezultate për

beri

I dashuri e prostituonte në Tiranë, Eglantina Buci qëndroi 8 muaj në shoqatë dhe bëri kurs për sekretare Detaje të reja janë zbuluar nga e shkuara e të ndjerës Eglantina Bucit, e cila u vra 8 vite më parë në malin me Gropa. B
Përplasi "Fordin" dhe bëri shoferin për spital, arrestohet 43 vjeçari Ditën e sotme, dy shoferë kanë rënë në pranga në Durrës. Bëhet fjalë për N. R., 43 vjeç, banues në Borizanë, Fushë Kr
"Çfarë bëri Turi?", Besa Shahini i përgjigjet Kryemadhit Dy ditë më parë ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaroi se do të largohet nga Qeveria si dhe nga Shqipëria në përfund
Trump merr meritat: Presidenti bëri bashkë Serbinë dhe Kosovën Shtëpia e Bardhë ka publikuar një komunikatë në lidhje me marrëveshjen mes Kosovës dhe Serbisë në Uashington. Më 4 sh
Festimi i Berishës u kthye në çështje, menaxheri i njohur i jep mesazh Challandes: Shpresoj ta kesh kuptuar kush është Bernard Berisha shënoi golin e vetëm të Kosovës në mbrëmjen e djeshme, ku humbën me shifrat 1-2 kundër Greqisë. Një
Oferta 300 mijë euro, bomberi i Superiores drejt shitjes Laçi mund të humbasë shërbimet e golashënuesit më të mirë të Superiores së sezonit të fundit, Kirian Nuabueze, pasi sulm
Bernard Berisha zgjohet me fanellën e Kosovës dhe nënën e sëmurë, postimi që i emocionoi të gjithë (FOTO LAJM) "Golin ia dedikoj mamasë sime që është e sëmurë", këto ishin fjalët e Bernard Berishës pas ndeshjes së mbrëmshme mes Kos
Botox në shtatzëni: Modelja e famshme shpjegon arsyen pse e bëri (FOTO LAJM) Chrissy Teigen vendosi të tregohet përsëri transparente me ndjekësit e saj dhe kësaj radhe foli në lidhje me përdorimin
Ju ka munguar? Albëria zbulon kështu rikthimin e të bijës në muzikë (FOTO LAJM) Është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar. Anxhelina Hadërgjonaj merr gjithmonë vëmendjen e të gjithëve
Bernard Berisha me lot në sy kërkon falje, golin ia dedikon nënës së tij që e kishte të sëmurë (VIDEO) Bernard Berisha është realizator i golit të vetëm të Kosovës në ndeshjes ndaj Greqisë në “Fadil Vokrri”. Pas ndeshjes
Rihapet takimi, Dardanët realizojnë supergol (VIDEO) Kosova ka ngushtuar në 1-2 shifrat ndaj Greqisë. Është Berisha ai i cili realizoi një supergol brenda zonës teksa po
Sadiku bëhet me skuadër të re, ekipi turk bën publike marrëveshjen me bomberin shqiptar (FOTO LAJM) Armando Sadiku ndoqi nga pankina ndeshjen mes Bjellorusisë dhe Shqipërisë, që u fitua nga kuqezinjtë 0-2, ndërsa nga Tur
Bëri "namin" në Festivalin e Filmit, Georginën e paska veshur stilistja shqiptare (FOTO LAJM) Ka qenë ndër më të komentuarat gjatë kësaj vere që sapo lam pas, po si për mos tu mjaftuar Georgina bëri mjaft zhurmë me
E dhunonte, Rihanna bëri deklaratën e papritur për Chris Brown: Do ta dua gjithmonë Të gjithëve ju kujtohet ndarja e bujshme e Rihanna-s me Chris Brown. Ndarja e tyre erdhi pasi reperi i njohur ushtronte
Rrëfen publikisht tradhtinë që i bëri partnerit, Mariah Carey: Një moment i shkëlqyeshëm (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme, Mariah Carey, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e fundit. Diva e muzikës pop ka pranuar publik
Deklarata e Rihannës për Chris Brown sapo bëri lëmsh dynjanë (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë kanë dëgjuar për ndarjen e dikurshme të Rihanna-s dhe Chris Broën, që bëri jo pak bujë në media.
Hapet një tjetër gropë gjigante në gadishullin e "thesareve" në Siberi (VIDEO) Yamal, si një gadishull i thesareve, rregullisht sjell ndjesi të reja për komunitetin shkencor. Një tjetër krater i m
Dy viktima nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut Në 24 orët e fundit dy qytetarë në Maqedoninë e Veriut kanë humbur jetën nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë b
Goditja e madhe, Juventusi gëzon tifozët dhe gjen akordin me bomberin e njohur Juventusi ka vepruar shpejt dhe ka arritur një akord me agjentin e Luis Suarez. Sulmuesi uruguaian do të largohet nga Ba
E bija "tërbon" rrjetin me pozat, komenti epik i Albëries i merr vëmendjen (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për paraqitjen e saj. Ndonëse prej vitesh e ka lënë në hije muzikë