999 rezultate për

bere

I "çmendur" pas saj, fansi bën tatuazh në trup reperen shqiptare (FOTO LAJM) Reperja nga Kosova, Arta Memedi është bërë tashmë shumë e famshme me këngët ku nuk mungojnë diss-et për artistet e tjera
Deputetja e opozitës së re nuk pyet për etikë, shkon në Kuvend me shpatull jashtë (FOTO LAJM) Anëtarët e Kuvendit, shpesh herë tërheqin vëmendje me veshjet dhe paraqitjen e jashtme gjatë seancave plenare. Këtë r
"U desh të këndoja këngë popullore që të shlyeja kredinë", këngëtari shqiptar flet hapur (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Egzon Pireci, i cili ka qenë pjesë e “The Voice of Albania”, ishte i ftuar në studion e “Ftesë në 5”
"Vetëm kemi qarë", Fatma tregon si ia dha Alfios lajmin e bukur që do bëhen prindër (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun Fatma Methasani është në pritje për t'u bërë nënë për herë të parë dhe së shpejt
Modelja shqiptare pranon publikisht lidhjen, kush është fatlumi (VIDEO) Këtë të enjte e ftuar në studion e "Ftesë në pesë" ishte modelja e njohur shqiptare Kristina Baki. Ajo ka folur rreth je
Meta nuk mban më: Ndërkombëtarët sytë tek xhepi i tyre Konferenca e kryetarëve vendosi të thërrasë të premten një seancë të posaçme parlamentare, në orën 10:00, pikërisht për
600,000 qytetarë të vendeve të BE-së aplikojnë për letra në Mbretërinë e Bashkuar 600,000 shtetas të BE-së kanë bërë kërkesë për të drejtat e qëndrimit në Brexit. Shifrat e reja tregojnë se numri i ç
Zbulohet shkaku i sëmundjeve nga cigarja elektronike në SHBA Në SHBA janë zbuluar substancat e dëmshme në cigaret elektronike që kanë shkaktuar të paktën vdekjen e 40 personave dhe
"Omer" u thotë lamtumirë flokëve të gjatë, aktori befason me pamjen e re (FOTO LAJM) Aktorët e njohur turq Engin Akyurek dhe Neslihan Atagul së fundmi janë duke punuar për një film të ri dhe ndryshimi që k
Vajza heq pantallonat dhe kalon në ujë, fotoja bëhet simbol në Venecia Duket se pavarësisht situatës së vështirë, njerëzit kanë gjetur forcën të bëjnë edhe humor në Venecia. Një foto është
"Gjej një burrë se të qetëson", Jul Dedës nuk i del e keqja me Mira Kazhanin Ditën e djeshme debati mes Jul Dedës dhe Mira Kazhanit ishte nëpër të gjitha rrjetet sociale dhe portalet duke qarkullua
Kredi për të bërë fëmijë, historia e çiftit që u bënë me trinjakë pas 15 vitesh martesë Kjo është historia e Enver dhe Etleva Zinës. Të martuar prej 15 vitesh, ata janë bekuar së fundmi me ardhjen në jetë të
Lionel Messi bën tatuazh aktorin e njohur? (VIDEO) Ai është një ndër futbollistët më të talentuar në botë dhe njëkohësisht idhull i shumë fëmijëve. Por, idhull ka edhe
Si e harxhon kohën kot secila prej shenjave të horoskopit Jemi të gjithë fajtorë në shtyrjen e punëve që kemi për të bërë (ndoshta përveç teje Bricjap), por si zgjedh secila prej
Fansat e përzunë nga koncerti, reagon Drake (FOTO LAJM) Para pak ditësh reperi i njohur Drake surprizoi fansat duke u ngjitur në skenën e “Camp Flog Gnaë”, ku ata prisnin të ng
Humbi 79 kg dhe gjeti punën që donte Romar Lyle, nga Virginia në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, gjithmonë dëshironte të bëhej polic. Por gjithashtu e di
Largimi nga Bayerni, Hoeness rrëfim emocionues: Kalova 40 vite të jetës sime Përballja ndaj Dortmundit ishte ndeshja e fundit e Uli Hoeness si president i Bayern Munchen. Në një rrëfim emocionue
Trajneri i Andorrës: Shqipëri kujdes edhe ne kërkojmë të bëjmë histori Trajneri i Andorrës paralajmëron Shqipërinë të bëjë kujdes dhe të ruhet nga kombëtarja e këtij vendi të vogël, pasi asht
Starova: Reja po bën ekipin e të ardhmes Sulejman Starova vlerëson pozitivisht trajnerin e kombëtares, Edoardo Reja. Në studion e emisionit "Pressing" në Abc New
Lleshaj nervozohet me Klodiana Lalën: Unë nuk flas më me ju Në emisionin “Opinion”, gazetarja Klodiana Lala i kërkoi llogari Lleshajt për rastin e Alvin Berishës dhe shqiptarëve të