999 rezultate për

beratit

Rasheli i kërkon puthje Cekes së Beratit, por reagimi i tij e le pa fjalë (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci tashmë është emër i njohur i mediave rozë, jo vetëm për shkak të gafave që bën në emisionin e Ermalit të
Tërmeti shkund Shqipërinë, tmerrohen banorët e Beratit dhe Ballshit (FOTO LAJM) Një tërmet 3.4 ballë tronditi sot Shqipërinë e Jugut duke u ndjerë më së shumti në zonën e Beratit, Kuçovës, Fierit dhe
Ilir Meta falenderon banorët e Skraparit Nëvijim të turit të tij të falenderimeve, ish-Kryetari i LSI-së, z. Ilir Meta zhvilloi një takim me banorët e Skraparit.
Kamionçina me hashash çudit banorët e Beratit dhe Skraparit (FOTO LAJM) Policia ka sekuestruar një sasi të madhe hashashi në fshatin Bogove të Skraparit duke e transportuar atë më pas për në B
Shtrenjtohet uji për qytetarët e Beratit, Gjirokastrës dhe Kuçovë Enti Rregullator i Ujit ka miratuar së fundmi kërkesat e shoqërive të Ujësjellës kanalizimeve në Gjirokastër, Berat dhe
Zbulohen SMS-të e reja, ish-gjyqtari i Beratit: Je mjaft e mirë... (FOTO LAJM) Gjyqtari i pezulluar i Gjykatës së Beratit, Shyqyri Çobo, nuk ia ka dalë të rrëzojë dënimin e tij për "korrupsion" në Ap
Ish-ministri i PS-së dhe deputetja e LSI, kacafyten për Beratin Vazhdojnë akuzat e rënda ndaj eksponentëve të PS-së nga partnerët në qeverisje LSI. Një tjetër akuzë e rëndë dhe e d
1.2 ton kanabis në Lapan, nis hetimi ndaj Policisë së Beratit Vetëm një ditë pas gjetjes së një magazine prej 1.2 ton drogë në fshatin Lepan të Skraparit kanë nisur hetimet intensive
Kush është i riu nga Berati në BB, që ka tatuazh qytetin e tij (FOTO LAJM) Ka tërhequr vëmendjen e publikut i riu me tatuazhe që u fut mbrëmjen e kaluar brenda shtëpisë së Big Brother. Ai quhe
PROTESTA/ PD: Janë kërcënuar shoferët e autobuzave të Beratit që të mos nisen drejt protestës Ditën e sotme në orën 12:00 pritet të nisë protesta e opozitës dhe mijëra njerëz mësohen se janë nisur nga rrethet drej
"The Telegraph" rendit Beratin ndër qytetet më të bukura në Evropë (FOTO LAJM) Prestigjiozja "The Telegraph" ka publikuar një listë me 30 qytetet më të bukura në Evropë, e cila është përgatitur nga s
Dëme materjale në Urën Vajgurore, banorët: Kemi fjetur me frikë Tërmeti i rënë dje pasdite shkaktoi dëme materjale në Urën Vajgurore në Kuçovë si dhe shkaktoi panik tek banorët që të t
Berat, arrestohet punonjësi i policisë, nën akuzë për 3 vepra penale Policia e Beratit ka vënë në pranga një punonjës policie i cili është nën akuzë për 3 vepra penale. Burime nga Kontro
Berat/ Gjyshja: Mbesa më vodhi 40 mijë euro, 19-vjeçarja trondit me dëshminë e saj Vetëm para disa ditësh më 18 janar u njohëm me rastin e gjyshës e cila kishte të fshehur në sirtar plot 40 mijë euro dhe
Dializa në Berat, Beqaj: Shërbim cilësor sa më pranë qytetarëve 40 pacientëve të qarkut të Beratit, tashmë nuk u duhet të udhëtojnë më drejt Tiranës, Fierit apo jashtë vendit, për të m
185 milionë lekë për sallë moderne Reanimacioni në spitalin e Beratit Duke nisur nga fillimi i vitit të ardhshëm, spitali rajonal i Beratit do të ketë gati një sallë tërësisht moderne të rea
Ermal Mamaqi “viziton” Ceken e Beratit në spital, një dialog i çuditshëm ndodh mes tyre (VIDEO) Siç është tradita edhe këtë vit televizonet po përgatitën për spektaklin e fundivit. Po ashtu edhe Ermal Mamaqi po zh
I shkaktuan shtetit 400 mijë dollarë, përfundojnë në gjyq 5 ish-zyrtarë të doganës Prokuroria e Beratit ka përfunduar hetimet dhe dërgon për gjykim 5 ish-zyrtarë të Doganës së qytetit, përfshirë edhe ish
Shtyhet seanca për ish-gjyqtarin Çobo, mungoi avokati e prokurori Mos paraqitja në seancë e avokatit por edhe prokurorit të çështjes është bërë shkak për shtyrjen e seancës gjyqësore në
Gruaja e gjyqtarit të Beratit kërcënon me jetë denoncuesen 32 vjeçarja e cila demaskoi gjyqtarin e Beratit, Shyqyri Çobo, pasi kërkonte favore seksuale për një vendim gjykate, ësh