999 rezultate për

beratit

Vrau 4 persona në 1998, kapet “tmerri” i Beratit në Itali Policia italiane ka arrestuar një shqiptar të kërkuar për vrasje të katërfishtë. Në pranga është vënë shqiptari 40-vj
Arrestohet i "forti" i Beratit, grabiste karburantet pa iu dridhur qërpiku Është vënë në pranga “makthi më i keq” i karburantëve i cili ka kryer disa vjedhje me armë në disa qytete të vendit.
Operohet nga tëmthi, humb jetën 64-vjeçari nga Lushnja Një 64-vjeçar nga Lushnja ka ndërruar jetë një ditë më parë në spitalin e Beratit, ku edhe i ishte nënshtruar operacioni
Larje me shampanjë e verë, deputetët e PS-së e djegin fare (VIDEO) Fadil Nasufi, ish-kryebashkiaku i qytetit të Beratit i cili fitoi mandatin e deputetit është filmuar së bashku me disa d
Halimi i del në mbrojtje Bashës: Përgjegjës jemi të gjithë! Deputeti i PD-së, Eduard Halimi, i cili e fitoi sërish mandatin në këto zgjedhje në Berat, i ka dalë në krahë Lulzim Bas
Gratë e Beratit thyejnë rekordin, Fieri me pjesëmarrjen më të ulët Pas përmbylljes së procesit të votimit në mbarë vendin, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar pjesëmarrjen e qytet
Përdorën burgjet për fushatë, shkarkohen drejtorët e Beratit e Kavajës Ministri teknik i Drejtësisë, Gazment Bardhi, ka shkarkuar sot nga detyra Drejtorin e IEVP Berat, Arif Dervishi, si dhe
Iku me Ramën, demokratët "masakrojnë" deputetin e fortë të Beratit (FOTO LAJM) Pasi publikoi një status në Facebook ku lajmëroi kalimin nga PD-ja e Bashës tek PS-ja e Ramës, Lefter Maliqi është vënë
Deputeti “Van Dam” i Beratit braktis Bashën, bashkohet me Ramën Fushata elektorale tashmë ka nisur fuqishëm ndërkohë kandidatët e partive politike në të gjithë Shqipërinë po mundohen t
Kandidati i "fortë" i Beratit që shantazhon Lulzim Bashën (FOTO LAJM) Lefter Maliqi është një nga ish-deputetët më me nam nga demokratët për shkak të karakterit të tij si edhe sherreve të va
U la në burg, zbulohen dëshmitë e nxënesve për drejtorin e Beratit Drejtori i shkollës “Babë Dudë Karbunara” është lënë në burg nga Gjykata e Beratit. Gjatë gjyqit 59-vjeçari jo vetëm
Basha po humb kandidatët, ndryshon lista në dy qarqe Pas publikimit të listave të PD-së, Bashën e braktisën shumë kandidatura të cilat shfaqën pakënaqësi në lidhje me rëndit
Rasheli i kërkon puthje Cekes së Beratit, por reagimi i tij e le pa fjalë (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci tashmë është emër i njohur i mediave rozë, jo vetëm për shkak të gafave që bën në emisionin e Ermalit të
Tërmeti shkund Shqipërinë, tmerrohen banorët e Beratit dhe Ballshit (FOTO LAJM) Një tërmet 3.4 ballë tronditi sot Shqipërinë e Jugut duke u ndjerë më së shumti në zonën e Beratit, Kuçovës, Fierit dhe
Ilir Meta falenderon banorët e Skraparit Nëvijim të turit të tij të falenderimeve, ish-Kryetari i LSI-së, z. Ilir Meta zhvilloi një takim me banorët e Skraparit.
Kamionçina me hashash çudit banorët e Beratit dhe Skraparit (FOTO LAJM) Policia ka sekuestruar një sasi të madhe hashashi në fshatin Bogove të Skraparit duke e transportuar atë më pas për në B
Shtrenjtohet uji për qytetarët e Beratit, Gjirokastrës dhe Kuçovë Enti Rregullator i Ujit ka miratuar së fundmi kërkesat e shoqërive të Ujësjellës kanalizimeve në Gjirokastër, Berat dhe
Zbulohen SMS-të e reja, ish-gjyqtari i Beratit: Je mjaft e mirë... (FOTO LAJM) Gjyqtari i pezulluar i Gjykatës së Beratit, Shyqyri Çobo, nuk ia ka dalë të rrëzojë dënimin e tij për "korrupsion" në Ap
Ish-ministri i PS-së dhe deputetja e LSI, kacafyten për Beratin Vazhdojnë akuzat e rënda ndaj eksponentëve të PS-së nga partnerët në qeverisje LSI. Një tjetër akuzë e rëndë dhe e d
1.2 ton kanabis në Lapan, nis hetimi ndaj Policisë së Beratit Vetëm një ditë pas gjetjes së një magazine prej 1.2 ton drogë në fshatin Lepan të Skraparit kanë nisur hetimet intensive