999 rezultate për

beratit

U vetëhelmua pas shantazheve për videot intime, lirohet nga burgu ish i dashuri i adoleshentes Gjykata e Beratit ka liruar nga burgu 17 vjeçarin Davide Kovaçi, i akuzuar se u bë shkak për vetëhelmimin me pesticide t
U denoncua nga Berisha: Konfirmohet vetëvrasja e të burgosurit në Berat Një i burgosur, i cili vuante dënimin në Burgun e Beratit, u gjet në ditën e Krishtlindjeve i vdekur në qeli. Blerim
35-vjeçari rrëzohet nga kamioni, pronarët fshehin ngjarjen e rëndë Mjeti tip Benz Kamjocin ka qenë duke zbritur nga mali i Tomorit i ngarkuar me pllaka guri ka humbur kontrollin dhe ka rë
Kapet "i rrezikshmi" i Beratit, për çfarë akuzohet Policia ka kapur dhe ndaluar një shtetas me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Shtetasi K. V., 31 vjeç rezulton i shpal
DETAJET/ Nuk i pagoi qiranë, pronari qëllon me armë zjarri drejt lavazhit Ditën e sotme një atentat ka ndodhur në Berat. Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Beratit pasi akuzohen për
Krizë për kupona pasaportash dhe kartë ID, qytetarët sorollaten Janë 1.4 milion karta identiteti dhe pasaporta qytetarësh, të cilët mbarojnë afatin e vlefshmërisë këtë vit. Qytetarë
Ziheshin me të fejuarit, vetëhelmohen me bar miu dy 20 vjeçare në Berat Depresioni dhe problemet sentimentale kanë çuar drejt aktit të vetëhelmimit të dy vajzave 20-vjeçare në qarkun e Beratit
Si u vra Loshi i Karbunarës: Goditja që transformoi "të tmerrshmin" e Beratit, Lul Cakën Loshi i Karbunarës djali i tezes së Lulzim Cakës, ishte njeriu që mbështeti ngjitjen e Cakës në krim. Dy kushërinjtë ish
Dje u lirua, sot shpallet në kërkim Lul Caka: Gjithçka nisi pas përdhunimit të nënës Lulzim Caka do të duhet të rikthehet sot në burg, për shkak se llogaritja e dënimit të tij është kryer në mënyrë të gabu
Liruan "të tmershmin" e Beratit para kohe, arrestohet drejtori i burgut dhe 1 punonjës Drejtori i burgut të Lushnjes dhe një punonjës janë arrestuar, pasi akuzohen se kanë liruar para shlyerjes së dënimit, L
I shpëtoi burgut të përjetshëm, kush është "I tmerrshmi i Beratit" Lulzim Caka, i njohur si “i tmerrshmi i Beratit”, është pa dyshim një nga njerëzit më të lakuar të periudhës më të vësht
Del nga burgu "I tmerrshmi i Beratit", Lul Caka Del nga burgu Lul Caka, i njohur si “i tmerrshmi i Beratit” Lulzim Caka, njëri nga personazhet më të njohur të krimit
Gjykata e Beratit konfirmon mandatin e kryebashkiakut të ri Gjykata e Beratit i ka dhënë mandatit kryebashkiakut të Beratit, të dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit, Ervin Demo. Is
Basha bën pretimin nga Berati: Dritat e arsimit do të ndizen në të gjithë vendin Në fjalën e tij për mediat kryedemokrati Basha u ka bërë një premtim të madh të gjithë bënorëve të Beratit por dhe të gj
Çmendet moti, stuhia në Berat shkul gurë e pemë (FOTO LAJM) Stuhi të forta ere dhe rrebeshe shiu kanë pushtuar pasditen e sotme qytetin e Beratit, duke rrezikuar seriozisht rrëzimi
Kryebashkiaku i ri i Beratit është ish-zv/ministri i Arsimit Ka përfunduar procesi i nuëmërimit të votavë në bashkinë e Beratit ku edhe ashtu siç pritej kandidati i PS-së, Ervin Dem
Përplasje dhe në KZAZ-në e Beratit (VIDEO) Përplasje dhe në KZAZ nr 64 e Beratit. Përplasja mes mbështetësve të opozitës dhe policisë së shtetit. Turma kërkon të h
Nisin përplasjet me policinë ende pa filluar protesta e opozitës Me mijëra qytetarë, simpatizantë të Partisë Demokratike dhe të Lëvizjes Socialiste për Integrim, janë nisur nga rrethe t
Shantazhoi ish-të dashurën me video, lihet në burg 17-vjeçari Gjykata e Shkallës së Parë në Vlorë ka përcaktuar masën e sigurisë "Arrest në burg" për 17-vjeçarin David Kovaçi, i cili
E FUNDIT/ Një tjetër "tradhtar" nga radhët e Kryemadhit, kush e pranoi mandatin Një tjetër kandidat nga Lëvizja Socialiste për Integrim ka dorëzuar formularin e vetëdeklarimit pranë Komisionit Qëndror