999 rezultate për

berat

Drejtori i shkollës në Berat ushtron dhunë ndaj nxënësve (VIDEO) Mbrëmjen e sotme emisioni “Stop” në Tv Klan denoncoi një rast dhune në një shkollë në Berat. Në redaksinë e emisionit
Aksident, 55-vjeçarja në Berat në gjendje të rëndë për jetën Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në vendin e quajtur “Kombinat” në Berat. Mësohet se një mjet tip “Ford” ka pë
Vodhi 10 milion lek nga kompania ku punonte, kapet 44 vjeçari në Berat Një 44 vjeçar është vënë në pranga nga Policia në Berat pasi ka inskenuar një grabitje, për të fshehur vjedhjen e kompan
Lejuan ndërtimet pa leje, lirohen tre punonjësit e IKMT-së Tre punonjësit e IKMT-së janë të lirë ditën e sotme nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Berat. Pas një seance që zgjati nj
Lejonin ndërtimet pa leje, arrestohen 3 zyrtarë Policia e Beratit ka finalizuar operacionin "STOP", duke arrestuar 3 zyrtarë për shpërdorim detyre. Pas një hetimi 6-
Jetonte vetëm me nënën pas divorcit, një person në Berat i jep fund jetës Një person dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelumuar me fotoksinë. Bëhet fjalë për një 62-vjeçar me emrin
Banori me lot në sy i qan hallin Ramës: Nuk japin arsyen e vdekjes së babait Kryeministri Edi Rama ishte në takim me banorët e ish-Kënetës në Durrës ku njëri prej banorëve i tregoi tragjedinë që i
48-vjeçari përfundon në pranga pas akuzave për përdh*nim Një 48-vjeçar është vënë në pranga pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie me dhunë me një femër në Berat, identiteti i së
Dhunuan në mënyrë barbare 30 vjeçarin, lirohen tre personat në Berat Në mediat kanë qarkulluar këto ditë pamje një të dhune mizore ndaj një të riu nga Berati. 30 vjeçari Ramadan Cala është
E "mbyti" në grushte policin, në pranga 43 vjeçari Një person ka përfunduar në prangat e Policisë në Berat, pasi ka dhunuar punonjësin e policisë. Gazment Nezëraj, 43 v
3 persona rrahin barbarisht me grushta dhe shkelma të riun në Berat (VIDEO) Pamje të rënda janë publikuar ku shihet se si disa të rinj dhunojnë barbarisht një bashkëmoshatarin e tyre. Ngjarja e
Bënë për spital 30 vjeçarin, kapen 3 persona në Berat Tre persona kanë përfunduar në prangat e Policisë së Beratit pasi kanë dhunuar keq një 30 vjeçar. Ky i fundit nga dhu
35-vjeçari rrëzohet nga kamioni, pronarët fshehin ngjarjen e rëndë Mjeti tip Benz Kamjocin ka qenë duke zbritur nga mali i Tomorit i ngarkuar me pllaka guri ka humbur kontrollin dhe ka rë
Tapë mbi biçikletë, burri përplaset me makinën në Berat (VIDEO) Një aksident ka ndodhur rreth orës 14:30 të ditës së sotme në qendër të qytetit të Beratit, në vendin e quajtur ‘Axhensi
Të shtëna ndaj pronarit të lokalit dhe gjobëvënie, kush është i arrestuari në Berat Një 31-vjeçar u arrestua nga policia e Beratit, i akuzuar se më 18 tetor në bulevardin “Republika”, Berat, pas një konfl
Kapet "i rrezikshmi" i Beratit, për çfarë akuzohet Policia ka kapur dhe ndaluar një shtetas me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Shtetasi K. V., 31 vjeç rezulton i shpal
DETAJET/ Nuk i pagoi qiranë, pronari qëllon me armë zjarri drejt lavazhit Ditën e sotme një atentat ka ndodhur në Berat. Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Beratit pasi akuzohen për
Të shtënat me armë në Berat, policia jep informacion zyrtar Policia vendore e Beratit ka dhënë detaje mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur sot në qytetin e një mbi një dritareve ku u që
Dështon atentati në Berat, 3 pronarët morën armën e qëlluan drejt lavazhit Pak minuta më parë në Berat është qëlluar me armë zjarri ndaj një lavazhi. Burime pranë vendngjarjes bëjnë medije se
E FUNDIT/ Tronditet Berati, të shtëna në një lokal Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat pak minuta më parë. Qyteti i Beratit është tronditur nga disa të shtëna me ar