999 rezultate për

berat

Aksident në Lushnje-Berat, makina përplaset dhe përfundon në kanal Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Lushnje-Berat. Bëhet me dije se një makinë ka dal
Italia i caktoi burgim të përjetshëm, gati të lerë qelinë i "tmerrshmi" i Beratit Një tjetër person me rrezikshmëri të lartë po bëhet gati të lerë qelinë. Aleksandër Kuqo, ose i njohur ndryshe si i
Përmbyset autobusi në Berat, ka të lënduar Një autobus me udhëtarë është përmbysur orët e para të mëngjesit të sotëm në Poshnje të Beratit. Si pasojë, raportohe
Vdekja e dy foshnjave, çfarë ndodhi me binjakët në Berat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat ku dy foshnja kanë gjetur vdekjen. Dy binjakët sipas drejtoresh
BERAT/ humbin jetën dy foshnja binjake, vetëm 5 muaj më parë kishin ardhur në jetë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat. Dy djem binjakë vetëm 5 muajsh të familjes Agalliu janë paraqitur mëngjesin e s
"Bar" dhe prostitucion, si doli zbuluar çifti i të rinjve në Berat Policia e Beratiti ka arrestuar një 25 vjeçare, R. D ndërsa është proceduar në gjendje të lirë M.D 24 vjeç i cili e shoq
Mashtrim me kreditë, shkatërrohet grupi në Berat Një grup prej 6 personash është shkatërruar në Berat pasi përfitonin duke mashtruar me kredi fiktive. Gjashtë persona
Dhunonte nënën, arrestohet 47 vjeçari në Berat Policia e Beratit ka arrestuar një 47 vjeçar pasi ushtronte dhunë ndaj nënës së tij. Ai ishte shpallur në kërkim pas
E ekzekutuan në Francë, vjen në Shqipëri trupi i Brunilda Kovaçit Ka mbërritur në Shqipëri trupi i 37 vjeçares nga Berati Brunilda Kovaçi, e cila u gjend e vrarë dhe pjesërisht e vdekur
E vranë dhe e dogjën me cigare në Francë, vjen në Shqipëri trupi i Brunilda Kovaçit Ka mbërritur në Shqipëri trupi i 37 vjeçares nga Berati Brunilda Kovaçi, e cila u gjend e vrarë dhe pjesërisht e vdekur
Makina bie në kanal në Berat, shoferi ishte i dehur Një makinë ka rënë në kanal gjatë natës në Uznovë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:30 të mëngjesit të sotëm. Drejtue
U vetëhelmua pas shantazheve për videot intime, lirohet nga burgu ish i dashuri i adoleshentes Gjykata e Beratit ka liruar nga burgu 17 vjeçarin Davide Kovaçi, i akuzuar se u bë shkak për vetëhelmimin me pesticide t
Media italiane jep vlerësimin befasues për Gjimshitin Atalanta është padyshim skuadra më simpatike aktualisht në Serie A. Ekipi bergamask pasi mundi Milanin me rezultatin
Familja në Berat e nis janarin me mort, humb jetën 14 vjeçarja Një familje në Berat ka hapur dyert e zisë në këtë vit të ri për të përcjellë vajzën e shtëpisë vetëm 14-vjeçare. Ado
Ngjarje e rëndë në Berat, 15-vjeçarja pi helm dhe i jep fund jetës Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e parë të vitit 2020 në Urën Vajgurore në Berat, ku një 15-vjeçare i ka dhënë fu
U denoncua nga Berisha: Konfirmohet vetëvrasja e të burgosurit në Berat Një i burgosur, i cili vuante dënimin në Burgun e Beratit, u gjet në ditën e Krishtlindjeve i vdekur në qeli. Blerim
Nuk ka treg, fermerët beratas flakin prodhimet në rrugë Fshati Otllak, sot pjesë e bashkisë së Beratit trashëgoi nga sistemi i kaluar sipërfaqe toke të konsiderueshme toke të m
Pemë të rrëzuara dhe rrugë të përmbytura, Berati "gjunjëzohet" pas stuhisë (FOTO LAJM) Rrebeshet e shiut pushtuan pasditen e sotme një pjesë të Shqipërisë duke paralizuar rrugët dhe duke shkaktuar përmbytje.
BERAT/ Po ndiqte të bijën me sy nga ballkoni, 31 vjeçaren e përplas makina Një aksident ka ndodhur në hyrje të Beratit në fshatin Otllak. Dy mjete, njëri tip benz dhe tjetri Hunday janë përpla
Drejtori i shkollës në Berat ushtron dhunë ndaj nxënësve (VIDEO) Mbrëmjen e sotme emisioni “Stop” në Tv Klan denoncoi një rast dhune në një shkollë në Berat. Në redaksinë e emisionit