999 rezultate për

berat

"Tapë" në timon dhe duke thyer karantinën, si u kap 45 vjeçari në Berat Një 45 vjeçar është vënë në pranga pasi është kapur duke drejtuar në gjendje të dehur mjetin si dhe ka qenë në kundërsht
''U çamë me hashure'', në karantinë me Ceken e Beratit (VIDEO) Sejfulla Myftari ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Vizioni i Pasdites”, për të treguar më tepër mbi ditët e tij
Cekja i Beratit në karantinë: U çamë me hashure, zihem me gruan se në shtëpi s’ke ç’bën tjetër Sejfulla Myftari ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Vizioni i Pasdites”, për të treguar më tepër mbi ditët e tij
BERAT/ E humbur prej dy javësh, gruaja gjendet e mbytur në lumë Një 48-vjeçare është gjetur e mbytur në lumë mbrëmjen e sotme në Berat. Kufoma e gruas është gjetur në afërsi të Urës së
Plagosje, vjedhje e armë pa leje: Kapen dy ''të fortit'' e Beratit Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë 3 shtetas, të tre të dënuar më parë për vjedhje dhe dhunë në familje, si dhe
SKANDAL/ Ambulanca lë te dera e qendrës shëndetësore gruan mbuluar me batanije (VIDEO) Disa qytetarë kanë denoncuar përmes një video një skandal që ka ndodhur së fundit në qendrën shëndetsore Lira në qytetin
Lëvizi lirisht nëpër qytet dhe fshat, si u infektua 44 vjeçarja në Berat Ditën e sotme një nga vatrat e reja të prekura me koronavirus ishte edhe qyteti i Beratit. Një 44-vjeçare nga fshati
I gënjeu e sëmura, i gjithë stafi i spitalit të Beratit në karantinë Koronavirusi ka paralizuar vendin, ndërkohë deri tani janë zyrtarisht 33 shtetas të infektuar nga COVID-19. Një ndër
OFL vazhdon misionin, marrin letrën dy "të fortit" e Beratit Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar sot formularin e deklarimit të pasurisë dy personave nga Berati. M.H. dhe S.P.
"E ngatërruan me të vëllain dhe e rrëmbyen", kush janë djemtë nga Berati të "piketuar" nga OFL OFL vijon punën për kryerjen e veprimeve komplekse, në bashkëpunim me strukturat e tjera të Policisë së Shtetit. Sot
Listës së OFL-së i shtohen dy emra të tjerë, kush janë "të fortit" e Beratit që duhet të deklarojnë pasurinë Operacioni Forca e Ligjit ka dërguar fotmularin drejt dy personave në Berat të cilët duhet të deklarojnë pasurinë brenda
Të lidhur me krimin, OFL u dërgon letrën tre personave të tjerë Operacioni Forca e Ligjit ka dërguar sot letrën tre personave të tjerë duke u cuaktuar një afat prej 48 orësh për të dek
Berat Buzhala "gozhdon" Ramën: A nuk ju mjafton Shqipëria që merreni me Kosovën? Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në emisionin “Pressing” me gazetarin kosovar Berat Buzhala. Rama ka folur për Shen
I mori jetën gripi i derrit? Zv.ministrja e Shëndetësisë nxjerr shkakun e vdekjes së 45 vjeçarit nga Berati Ndërkohë që në shumë vende të botës po shtohen rastet e viktimave dhe të prekurve nga oronavirui, autoritetet në Shqipër
4 raste me AH1N1 në Berat, niset në gjendje të rëndë drejt Tiranës një person Një rast i rëndë, me insufiçensë respiratore është regjistruar në Berat. Rasti që vinte nga qyteti i Skraparit dhe që pa
Aksidentoi të miturin, përfundon në pranga 21 vjeçari në Berat Një 21-vjeçar nga Berati ka përfunduar në pranga pasi ka aksidentuar një të mitur. Drejtuesi, i identifikuar me inici
Sekuestrohen 5 "bisha" luksoze në Berat, piketohen 30 objektet e radhës Shumë personazhe të botës së krimit kanë marrë tashmë kërkesën 48-orëshe për justifikimin e pasurisë një sërë personazhe
Atalanta uron shqip Berat Gjimshitin për ditëlindjen (FOTO LAJM) Berat Gjimshiti feston sot datëlindjen e 27-të. Mbrojtësi i Kombëtares është një ndër më të rëndësishmit në repartin e p
Krimineli famëkeq nga Berati, kush është Edison Çobo i shënjestruar sot nga OFL OFL ka shpallur dy emra të rinj sot nga bota e krimit, të cilët duhet të konfirmojnë se pasurinë e kanë nga burime të li
Google shpall qytetin më romantik shqiptar Është dëgjuar të flitet për qytete romantike në botë. Nga kërkimet e bëra në Google nga shqiptarët del se Berati është q