999 rezultate për

berat

"Bashkia më vrau djalin, nuk kam lekë ta varros", flet nëna e 4 vjeçarit në Berat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat. Fëmija 4 vjeçar ndërroi jetë pasi pati kontakt me rrymën elekt
Tragjedia në Berat, si ndërroi jetë 4 vjeçari pasi e zuri korrenti në park (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat. Fëmija 4 vjeçar ndërroi jetë pasi pati kontakt me rrymën elekt
E rëndë në Berat, 4 vjeçari vdes nga korrenti Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat. Mësohet se një 4 vjeçar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në
5 raste të reja vetëm sot, kthehet sërish në vatër në nxehtë Berati Berati edhe pse qëndroi disa ditë në paqe është rikthyer si një nga vatrat më të nxehta të koronavirusit në vend. Së
Berati skuqet përsëri, rezultojnë pozitivë ndaj koronavirusit dy persona Prej ditësh, rastet e reja të koronavirusit janë rikthyer në Berat duke i hequr mundësinë kësaj bashkie të jetë në zonën
Edi Reja tregon transformimin e Berat Gjimshitit Në një intervistë për "Gazzetta dello Sport", italiani 74-vjeçar ka komentuar edhe situatën e Berat Gjimshitit, një prej
Berati nga zonë e gjelbër në të kuqe, si ndryshoi sot harta Sipas ISHP-së, në vend ka pasur vetëm 4 raste të reja të infektuara me COVID-19 duke e ccuar kështu numrin në 880. T
Berati në alarm, zgjerohet vatra e koronavirusit Pas ditës së djeshme ku në Berat u konfirmua një punonjëse ujësjellësi me koronavirus, listës do i shtohn dhe dy persona
Rezistoi për ditë me radhë si "zonë e gjelbër", infektohet sërish Berati Ashtu si ditën e djeshme janë sërish 4 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në vend. Ndërsa numri total
Plas sherri mes të rinjve në Berat, plagoset rëndë 17-vjeçari Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Berat ku dy të rinj janë përfshirë në një sherr. Si pasojë e këti
Sherr me thika, plagoset rëndë 17-vjeçari në Berat Një sherr me thika ka përfunduar me plagosjen e rëndë të një 17-vjeçari në Berat. Sipas burimeve zyrtare, specialist
Berati në zi, përcillen për në banesën e fundit 75-vjeçari me dy nipat Tre viktimat e tragjesidë së djeshme në Berat do të përcillen sot për në banesën e fundit. Fshati Dushnik i Beratit u
Pamje të rënda: Momenti tragjik kur nxirren nga pusi tre viktimat në Berat (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, ku kanë humbur jetën tre persona teksa po hapnin një pus në oborrin e banesës s
Thellohet tragjedia në Berat, vdes edhe personi i tretë Ka shkuar në tre numri i viktimave në Berat. Gentian Hoxha, Neim Hoxha dhe Kamber Hoxha ishin duke pastruar një pus
E RËNDË/ Po pastronin pusin, vdesin dy persona në Berat Dy persona janë nxjerrë të vdekur nga një pus në fshatin Dushnik të Beratit. Deri tani dyshohet se ata janë bllokuar
Rezulton pozitiv ndaj koronavirusit vëllai i 13 vjeçares të infektuar më herët në Berat Ditën e sotme, 16 raste të reja me koronavirus ju shtuan listës së të prekurve në vend duke çuar në 766 numrin e të infe
16 vjeçarja në Berat u infektua me koronavirus, dalin rezultatet për familjarët e saj Një 16-vjeçare është rasti i ri i konfirmuar me koronavirus në Berat. Burime për abcneës.al bëjnë të ditur se kanë
Lodhje, temperaturë e të vjella: Si u zbulua e mitura me COVID-19 në Berat Një 16-vjeçare nga fshati Kostren që ndodhet në afërsi të Tomorrit, është e infektuara e radhës sot në qytetin e Beratit
712 të infektuar në Shqipëri, cilat vatra janë më problematiket? Ditën e sotme ISHP ka deklaruar se janë zbuluar 34 raste të reja me Covid-19 në vend. Kjo e ka ccuar numrin e të infe
Si po e kalon izolimin Cekja e Beratit: Rri e rri dhe zihem me gruan (VIDEO) Aktori i humorit, Sejfulla Myftari, ka qenë në një lidhje direkte me emisionin “Shqipëria Live”, drejtuar nga dyshja e m