999 rezultate për

berat

PD cakton drejtuesit politikë në qarqe: Alizoti në Berat Ditën e sotme PD ka hedhur hapa të tjerë drejt zyrtarizimit të të gjithë drejtuesve politikë në qarqe. Burime bëjnë me d
Berat Buzhala thumbon keq Ramën për vaksinën: Po don me e shpetu b*thën tande! Gazetari dhe analisti i njohur Berat Buzhala nëpërmjet një postimi në “Facebook” ka thumbuar përsëri Kryeministrin Edi R
Berati 16 raste të reja vetëm sot, shumica prej tyre pensionistë Ditën e sotme, u konfirmuan 26 raste pozitive me COVID-19 në qytetin e Beratit. Rastet e konfirmuara sot pozitive nga
Nasip Naço i "braktisi", reagon LSI Ish-ministri i LSI-së, Nasip Naço së fundmi ka vendosur të bëhet pjesë e Partisë Socialiste duke e quajtur eksperiencën
"Koka ime ikte si lavjerrës te by*ët e saj”, Cekja i Beratit rrëfen skenën erotike me striptisten Cekja i Beratit është ndër aktorët më të dashur të humorit shqiptar dhe është gjithmonë i hapur me publikun. Së fundm
Aksident në Berat, përplasen me njëra-tjetrën dy mjete luksoze Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Berat-Dimal, në vendin e quajtur Kombinat. Mësohet se mjeti tip
31 të infektuar me COVID në Berat në dy ditët e para të 2021, shumica pensionistë Viti 2021 shënoi sërish raste në rritje të të infektuarve me COVID-19 në qarkun e Beratit. 31 është numri i rasteve t
Basti rrezikshëm i Berat Buzhalës: Do i pres dy t*pet nëse Kurti nuk fiton mbi 50 mandate! "Dy topat i shkurtoj nese Albini nuk i fiton ma shume se 50 mandate..." Reagimet e para mes politikanëve dhe gazetarë
Berat Buzhala: Jam i sigurt, Edi Rama shkarkoi Besa Shahinin dhe Gent Cakajn! Gazetari kosovar, Berat Buzhala deklaroi se kryeministri se kryeministri Edi Rama e ka shkarkuar ish-ministren e Arsimit
Vetëm 38-vjeç, COVID-19 i merr jetën inspektorit të antidrogës në Berat Koronavirusi i ka marrë jetën i inspektorit të antidrogës në Drejtorinë Vendore të Policisë Berat. Klodian Shevroja i
Përplasen kokë më kokë dy automjete, plagoset rëndë oficeri Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e Beratit. Mësohët se janë përplasur dy automjete në vendin e
Infektohet me Covid-19 një mësuese dhe një infermiere në Berat Pesë raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar në qytetin e Beratit. Të prekurit janë konstatuar në spital dhe në disa i
Bie nga tabja e kalasë në Berat një person, ngec mes shkëmbinjve Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Berat ku një person ka rënë nga tabja e kalasë në Berat dhe mësohet se ka ngecur
Kanosi me armë të riun, arrestohet 32 vjeçari Blutë e Beratit kanë arrestuar një 32-vjeçar pasi për motive të dobëta ka kanosur me armë 26-vjeçarin me inicialet E.P.
Dy mësues të infektuar në Berat, sa raste të tjera u shënuan vetëm sot 18 raste të reja me koronavirus janë evidentuar ditën e sotme në qytetin e Beratit. Mes të infektuarve mësohet se jan
Plas sherri mes 4 burrave në Berat, plagoset rëndë 39 vjeçari Një 37-vjeçar në Berat është arrestuar si dhe janë shpallur në kërkim 3 persona të tjerë, pasi në bashkëpunim me njër tj
"Tapë" në timon, i riu përplas 4 makina në Berat Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Beratit. Një mjet, tip “Renault” me targa AB 906
Aksident tragjik në Berat: 27-vjeçari i dehur në timon, hedh në ajër motoçiklistin Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Beratit. Një mjet,tip Renault,me targ
COVID-19 i merr jetën inxhinierit të njohur (FOTO LAJM) Një inxhinier i spitalit të Beratit ka ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit. Mësohet se nuk kishte asnjë sëmundje
Shpërthen infeksioni në Spitalin e Beratit, mbyllet Reparti i Kirurgjisë dhe i Urgjencës Dy mjekë të Repartit të Kirurgjisë dhe 2 infermiere në Repartin e Urgjencës në spitalin e Beratit kanë testuar pozitiv n