999 rezultate për

beogradi

Shehi: Ndeshje e vështirë, ndaj një kundërshtari të fortë Orges Shehi ishte një nga protagonistët e Beogradit, në atë tetor të 2015-ës dhe sot iu desh të përballet sërish me serb
Daja: Dëmtimi i Radasit na penalizoi, skuadra kishte emocione Në intervistën pas ndeshjes me Partizanin e Beogradit, trajneri Daja u shpreh i kënaqur me barazimin e ekipit të tij, nd
Shpaloset flamuri më i bukur në botë "Elbasan Arena", Serbët: Po na provokojnë Aktualisht është duke u luajtur ndeshja mes Skënderbeut dhe Partizanit të Beogradit në Elbasan Arena. Mediat serbe p
Formacionet zyrtare: Skenderbeu V Partizani Beogradit Skenderbeu luan sonte përballë Partizanit Beogradit në "Elbasan Arena" ku do të jetë një sfidë e bukur dhe me emocione t
Veseli paralajmëron se nuk do të ketë më struktura paralele në Kosovë Kryetari i Kuvendi të Kosovës, njëherësh kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka folur sot për strukt
Serbët sot i mbon kallashi! Supermasa për ndeshjen e sotme ndërmjet Skënderbeut dhe Partizanit të Beogradit që do të luhet në “Elbasan Arena”. Më sh
Partizani i Beogradit u frikësohet shqiptarëve, rojë shtesë dhe ushqim me vete Mediat serbe zbulojnë se Partizani i Beogradit do të vijë në Shqipëri me 4 roje shtesë nga Beogradi, pasi serbët nuk ndi
Pa Gavazaj dhe Nimagën, ja si do luajë Skënderbeu Në kërkim të fitores së parë në grupin B të Europa League. Ndaj Partizanit e Beogradit, Skënderbeu do të synojë tre pikë
Skenderbeu - Partizani Beogradit, zbuloni kush i'u duket favorit të huajve Ndryshe nga dy sfidat e para në grupin B, ndaj Dynamos së Kievit dhe Young Boys, Skënderbeu nuk shikohet si outsider nga
Daja: Nuk kishim kundërshtar modest, pavërsisht renditjes Trajneri Ilir Daja u shpreh i kënaqur për fitoren e sotme ndaj Lushnjës dhe e vlerësoi maksimalisht kundërshtarin. Në nj
Gjuriq ankohet për dialogun me Prishtinën Drejtori i të ashtuquajturës Zyre për Kosovë, Marko Gjuriq është takuar dje me Sekretarin e Shtetit të Ministrisë së Pu
Skënderbeu nxjerr njoftimin e rëndësishëm për ndeshjen kundër Partizanin të Beogradit Të enjten, 19 tetor, ora 21:05, Skënderbeu do të presë në stadiumin “Elbasan Arena”, Partizanin e Beogradit. Takimi ësht
Protestë në veri të Mitrovicës Përfaqësuesi i Lagjes së Boshnjakëve në Mitrovicën Veriore, Florent Azemi, ka bërë thirrje për protestë paqësore për shk
Erdogan "pushton" sot Beogradin me 50 badigardë, 8 ministra dhe 185 biznesmenë Duke filluar që nga sonte në mbrëmje, plot 3 ditë do të qëndrojë Presidenti i Turqisë, Rexhep Tayyip Erdogan, në Serbi.
Princi Filipi i Serbisë martohet në një ceremoni madhështore në katedralen e Beogradit (FOTO LAJM) Ai është një anëtar i lartë i familjes mbretërore serbe, ndërsa ajo ka mbaruar për grafik dizajner, dhe vazhdimisht treg
Daja: Pushimi erdhi nëkohën e duhur, kam frikë nga Beogradi Pas ndeshjes së djeshme në Kupë ndaj Mamurrasit, trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja është shprehur i kënaqur në lidhje me
Njoftim për shitjen e biletave Skënderbeu - Partizani Beogradit Skënderbeu po përgatitet për të pritur në stadiumin “Elbasan Arena” Partizanin e Beogradit. Takim do të diskutojë 3 piks
Izraelitët nga Beogradi i japin porosi Vetëvendosjes Ambasada e Izraelit në Beograd e cila mbulon edhe Kosovën e ka dënuar fuqishëm deklaratën e Visar Korenicës, kandidatit
Avdullah Hoti: Qeveria po varet nga Beogradi Shefi i GP të LDK-së, Avdullah Hoti është shprehur se krijimi i qeverisë po varet nga Beogradi. Sipas tij, për këtë q
Zeka: Votoni Ramushin se përndryshe jeni me Vuçiçin Deputeti i Nisma-s për Kosovën, Milaim Zeka përmes një postimi në Facebook ka thënë se deputetët të cilët nuk do ta voto