999 rezultate për

beogradi

Partizani i Beogradit – Skënderbeu, vlerësimi i lojtarëve (FOTO LAJM) Skënderbeu është humbur 2:0 nga Partizani i Beogradit. Skënderbeu nuk ka mundur të marrë pikë në Boegrad kundër Parti
Partizani dopietë Skënderbeut, Korçarët kanë pak shpresa për kulifikim Partizani i Beogradit ka mposhtur me shifrat 2-0 skuadrën korçare, Skënderbeun. Të dyja skuadrate nisën ndeshjen me v
Statistika e pjesës së parë, Partizani 1-0 Skënderbeu (FOTO LAJM) Partizani i Beogradit po fiton kundër Skënderbeut ku tashmë ka përfunduar pjesa e parë. Partizani i Beogradit po fito
Tosic i jep avantazhin Partizanit të Beogradit (VIDEO) Partizani ka kaluar në epërsi kundër Skenderbeut në minutën e 39' Pas një goditje të lirë mesfushori Tosic ka mposhtu
Skënderbeu niset për në stadium i shoqëruar në çdo hap nga policia (FOTO LAJM) Kanë mbetur dhe një orë deri në fillim të ndeshjes mes Partizanit të Beogradit dhe Skënderbeut nga Korça. Tanimë lojt
Serbët provokojnë sërish, tani parulla me Kosovën (VIDEO) Sonte në Beograd skuadra korçare e Skënderbeut do të përballet me Partizanin e Beogradit, ku ndeshja e parë që u zhvillu
Zëdhënësja seksi e Partizanit të Beogradit (FOTO LAJM) Biljana Obradoviç është drejtoresha e zyrës për shtyp në skuadrën e Partizanit të Beogradit që prej vitit 2013. Zëdh
Gazetarja shqiptare bën shqiponjën në mes të Beogradit (FOTO LAJM) Gjithmonë qëndron me publikun gjatë ndeshjeve të Kombëtares dhe tashmë ka krijuar një karrierë të konsoliduar. Pikëri
Çudit Partizani i Beogradit: Vijnë shqiptarët, jo kosovarët Në stadiumin e Partizanit të Beogradit janë shtuar masat e sigurisë në prag të ndeshjes së nesërme me Skënderbeun. Klubi
Plas "lufta" online mes tifozëve të Partizanit të Beogradit dhe Skënderbeut (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme luhet ndeshja mes Partizanit të Beogradit dhe Skënderbeut në kuadër të fazës së grupeve të Europa Leagu
Trajneri i Partizanit: Do t’ua kthejmë mikpritjen Trajneri i Partizanit të Beogradit, Miroslav Dukiç, e vlerësoi si kundërshtar shumë të fortë Skënderbeun në prag të përb
Die Welt: Pse zien Beogradi? Gazeta gjermane “Die Welt” i kushton vëmendje debatit që ndezën në Beograd fjalët e shkrimtares nobeliste, Herta Müller
Presidenti i Skënderbeut flet për dënimin që i'u bëri UEFA Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, ka folur në një prononcim për “Panorama Sport”, pas ndeshjes së djeshme, në lidh
60 mijë euro gjobë Skënderbeut për koret raciste ndaj serbëve Koret raciste në ndeshjen e fundit ndaj Partizanit të Beogradit i kanë sjellë një dëm të madh Klubit të Skënderbeut.
Shqiptari i mbijetuar rrëfen në Gjykatën e Beogradit për vrasjen e civilëve në Qyshk Një dëshmitar nga Kosova dëshmoi në një gjykatë në Beograd për djegien e shtëpive dhe trupat e civilëve të vrarë në masa
Përsëritet droni i Beogradit, ndodh edhe në Bosnje Ashtu si në Beograd para tre vitesh, kur në ndeshjen mes Serbisë dhe Shqipërisë mbi stadium u shfaq flamuri i “Shqipëris
Trajneri dhe lojtarët i flasin tifozëve se si duhen të sillen kundër skuadrës shqiptare Ndeshja e kthimit e Europa Leagues midis Partizanit të Beogradit dhe Skënderbeut e cila do të zhvillohet në Beograd, po
Gjuriç: Sot serbët vendosin nëse do qëndrojnë pranë Beogradit apo Prishtinës Shefi i të ashtuquajturës Zyrë për Kosovë, Marko Gjuriq, se serbët serbët në këto zgjedhje komunale do të vendosin për f
Vlerësimi i UEFA-s, ja kush ishte lojtari më i mirë i ndeshjes për ndeshjen Skënderbeu -Partizani Beogradit Skënderbeu barazoi në shtëpi ndaj Partizanit të Beogradit 0-0, në sfidën e zhvilluar në “Elbasan Arëna”. Një ndeshje
Shehi: Ndeshje e vështirë, ndaj një kundërshtari të fortë Orges Shehi ishte një nga protagonistët e Beogradit, në atë tetor të 2015-ës dhe sot iu desh të përballet sërish me serb