999 rezultate për

beograd

Serbi i Real Madrid në telashe, rrezikon 6 muaj burg Luka Jovic rrezikon burgun në Serbi dhe kjo për shkak të shkeljes së protokollit shëndetësor në momentin që fluturoi nga
Diplomati serb zbulon negociatat sekrete me SHBA për Kosovën: Shansi i madh që humbëm Negociata të fshehta me amerikanët mbi statusin e Kosovës dhe Dugagjinit janë mbajtur në Beograd edhe përpara Konferenc
6 vjet nga droni shqiptar në Beograd Më 14 tetor 2014, në orën 21:27 është ndërprerë ndeshja Serbi-Shqipëri e vlefshme për eliminatorit e Kampionatit Europia
"Çmenden" serbët, shqiptari hyn me fanellën kuqezi në autobusin e Beogradit (FOTO LAJM) Një djali i ri që mbante të veshur një bluzë me simbole shqiptare duke udhëtuar në një autobus në Serbi ka marrë vemendj
"Vrasësit janë në Beograd", Rama ministrit serb: Gojështhurur e mendje errët Kryeministri Edi Rama iu përgjigj sërish ministrit serb të Mbrojtjes, Aleksandër Vulin pas deklaratave të tij për Shqipë
Gazeta e Beogradit: Serbia do të përpijë Kosovën dhe Shqipërinë Gazeta e njohur serbe "Informs" faqen e parë në numrin e sotëm ja ka kushtuar një shkrimi me doza të forta nacionalizmi.
Vizita e Trump dhe vendet e punës, çfarë tha Grenell për marrëveshjen sot në Beograd? Emisari special i SHBA-ve për dialogun, Richard Grenell është takuar sot në Beograd me delegacionin serb, përfshirë pres
Ekzekutimi mafioz në Beograd, si u vra "i paprekshmi" (FOTO LAJM) Strahinja Stojanovic, 30 vjeç, i cili është akuzuar për vrasjen e avokatit Dragoslav Misha Ognjanovic, u vra dje rreth
Një zë misterioz po tmerron banorët e Beogradit çdo natë Banorët e Beogradit, janë të shqetësuar për shkak të një tingulli që po i zgjon çdo natë në orën tre, shkruajnë mediat s
"Shqiptarët nuk vlejnë 5 para", Sali Berisha: Zoran Zaev, argat i Beogradit Pas daljes së audio incizimit ku Zoran Zaev i ofendonte shqiptarët teksa dëgjohej të thotë se "shqiptarët nuk vlejnë 5 p
Mediat nga Beogradi: 50 malazezë hyjnë nga Kosova në Serbi për të bërë trazira Shërbimet e sigurimit të Serbisë kanë ardhur te informata se një grup i shtetasve të Mali të Zi po bëhet gati që ditëve
Diagolu Prishtinë-Beograd, Hoti dhe Vuçiç sot takim virtual Udhëheqësit e Kosovës dhe të Serbisë takohen sot në një samit virtual, të organizuar nga presidenti i Francës, Emmanuel
Momenti dramatik, policia serbe rreh me shkop gome qytetarët paqësorë (VIDEO) Një video që është shpërndarë në rrjete sociale shfaq policët serbë duke rrahur brutalisht qytetarët në Beograd. Nga
Paralajmërimi për rikthimin e kufizimeve, përleshje me policinë në Beograd (VIDEO) Trembëdhjetë policë dhe shtatë civilë u plagosën gjatë trazirave të së martës mbrëma në Beograd, për shkak të paralajmër
Masa ekstreme në Beograd pas rasteve të shtuara të Covid-19 Serbia ka marrë masa te jashtëzakonshme për të parandaluar përhapjen e koronavirusit në Beograd pasi vendi po përballet
Djokovic mposht koronavirusin Djokovic doli pozitiv në këtë virus pasi ka marrë pjesë në një turne që kishte organizuar ai në Serbi dhe Kroaci, në koh
Ambasadori amerikan në Beograd: Kosovës dhe Serbisë po i ofrohet një shans Ambasadori amerikan në Serbi, Anthony Godfrey ka thënë se SHBA’ja po ua ofron një shans Kosovës dhe Serbisë për të hapur
Derbi i Beogradit u luajt me 25.000 tifozë në stadium, "harrohet" covid-19 (FOTO LAJM) E pabesueshme ajo që ndodhi në derbin e Beogradit, Partizan-Crvena Zvezda, e vlefshme për Kupën e Serbisë. Plot 25 tifoz
Rrëfimi emocionues i Lenjanit për dronin në Beograd: Serbët na sulmonin, por ne synimin e kishim mbrojtjen e flamurit (VIDEO) Pasi tregoi për situatën që kishte ndodhur në Sion, me largim nga klubi shkaku i krizës së shkaktuar nga coroanvirusi dh
Kurti akuzon Grenell: Po mban krahun e Serbisë për heqjen e taksës Kryeministri Albin Kurti ka akuzuar përsëri të dërguarin e SHBA-ve për dialogun me Serbinë. Kurti ka thënë se ambasad