999 rezultate për

benzema

Sulmi pika e dobët, Chelsea interesohet për shërbimet e sulmuesit të Realit Chelsea sezon e kaluar fitoi titullin kampions në Premier League në drejtimin e Antonio Contes, por fatkeqësisht këtë se
Reali po mendon ta rikthejë djaloshin e tij Një rikthim sensasional mund të ndodhë këtë verë. Dhe mund të jetë pikërisht Reali i Madridit që dëshiron së fundmi rik
Benzema refuzon ofertat nga jasht Europës Karim Benzema nuk e ka qëndrimi te Reali në verë të sigurtë. Agjenti i tij ditët e kaluara ka marrë një ofertë prej
Ronaldo i'a dedikonte Benzemas lojën e bukur, francezi gjen formën e mirë (VIDEO) Karim Benzema është duke zhvilluar disa ndeshje të mira së fundmi, teksa ndihmon ekipin në gjetjen e golave. Francez
Benzema nuk e fal Valbuenën, nuk pranon të pajtohet me të Të gjithë e mbajmë mend kur Karim Benzema u përfshirë në një incident me Mathieu Valbuenan, i cili pretendonte që sulmue
STATISTIKË / Karim Benzema 100 ndeshje me Realin në Champions League Sfida që po zhvillohet në Paris është e veçantë për sulmuesin francez Karim Benzema. Për sulmuesin e Real Madridit kjo ë
Një shok i vërtetë, Ronaldo i dhuron penalltinë Benzemas (VIDEO) Reali i Madridit ka gjetur pokerin e ndeshjes. Pas shumë e shumë kohësh tek madrilenët shënojnë BBC. 2 herë Ronaldo,n
Zidane: Do të doja që Benzema të kishte shënuaj ndaj Leganes Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane vazhdon të jetë përkrahësi më i madh i sulmuesit francezKarim Benzemas Ai t
Franca me 4 ekipe, troket në dyert e Realit për Benzeman Sipas ‘Le10sport’, ekipet e Ligue 1 kanë hapur një luftë për për shërbimet e Karim Benzemas gjatë verës së ardhshme.
Madrilenët votojnë formacionin që duan të zbresë në fushë kundër PSG, kundërshtojnë Zidanen Tifozët e Realit të Madridit kanë votuar formacionin e preferuar të tyre për ndeshjen e parë me Paris SG. Në një son
BBC apo MCN ? Treshja më e fortë që do të përballen me njëra-tjetrën Treshja si BBC dhe MCN i fusin frikë të madhe mbrojtjeve të skuadrave kundërshtare, ndërkohë që nesër do të zhvillohet n
Benzema po largohet, Morata i shkel syrin Realit: Mbetesh i njëjti Sulmuesi i Chelseat, Alvaro Morata, nuk e ka përjashtuar mundësinë e rikthimit në Real Madrid gjatë merkatos së verës.
Gjesti fenomenal i Ronaldos, iu drejtohet tifozëve për sjelljen me Benzeman (VIDEO) Teksa Ronaldo shënoi një tripletë,ndërkohë që ortaku i sulmit humbi një rast të pastër para portës. Tifozët nuk patën më
Rënia e lirë e Benzemas, edhe pse titullar i mungon goli që dy muaj e gjysëm Vetëm dy gola në La Liga dhe gjashtë gola në total, numrat e tij më të dobët me fanellën e Real Madridit. Ai nuk ka shën
Reali ra rehat me Benzeman, tani pas 9 vitesh kërkon një tjetër sulmues Karim Benzema erdhi si numër 9 i vërtet në atë kohë në Santiago Bernabeu dhe ishte 21 vjeç. Ai luftoi për një vend me
United e refuzoi propozimin e Realit për Benzeman Sipas Diario Gol, Real Madrid i ka ofruar Manchester Unitedit të nënshkruajnë me Benzeman. Sulmuesi nuk po kalon një
Benzema në kërkim të një shtëpie në Londër Karim Benzema tashmë po përgatitet për të lënë përfundimisht Realin e Madridit. Sipas raportimeve të Don Balon, su
Kërkesat e Bale po përçajnë Realin e Madridit Gareth Bale u rikthye nga dëmtimi dhe po bën disa përformanca të mira në vazhdimësi. Por së fundmi sipas mediave spanjol
Bale rikthen shpejtësinë, Benzema kombinimet dhe Cristiano goditjet (VIDEO) Treshja e famshme BBC u rikthye të luajë përsëri bashkë pas 280 ditëve dhe kështu arriti të bëjë rikthimin më të mirë të
Benzema refuzon të gjitha ofertat, dëshiron qëndrimin në Madrid Sipas Don Balon, Benzema ka refuzuar së fundi dy oferta për t’u larguar nga Reali i Madridit. Edhe pse Florentino Per