E FUNDIT/ Real Madrid bën një hap fals në luftën për titull (VIDEO)
999 rezultate për

benzema

Zidane identifikon treshen e "ëndrrave" që do të pasonte Ronaldon, Benzeman dhe Balen Zinedine Zidane thuhet se ka identifikuar treshen e ëndrrave që do të pasonte Cristiano Ronaldon, Karim Benzeman dhe Gar
Benzema në dyshim, Reali ka gati zëvendësuesin Real Madridi po mendon për zëvendësuesin e Karim Benzema-së. Skuadra spanjolle ka piketuar disa futbollistë e në krye
Benzema befason me skuadrën e re Sulmuesi francez është dëshirë e skuadrës së Paris Saint Germain. Mediat në Francë raportojnë se PSG po synon freski
Nasri shpërthen ndaj Deschamp: Nuk e di pse nuk e fton Benzeman Samir Nasri e ka kritikuar përzgjedhësin e Francës, Didier Deschamps për mos thirrjen e Karim Benzema te skuadra kombëta
Benzema preferon rikthimin te Lyon Karim Benzema është një nga siguritë e Real Madrid. Sulmuesi, te madrilenët që në 2009-ën, ka shënuar 14 gola para ndërp
Benzema drejt largimit, Zidane ka "pikasur" zëvendësuesin Real Madridi thuhet se është futur në garë për transferimin e Pierre-Emerick Aubameyang. Sulmuesi i Arsenalit ka refu
"Lufta" mes Giroud dhe Benzema, Griezmann mban anën e këtij lojtari Antoine Griezmann ka zgjedhur kryesisht të marrë rrugën e mesme midis përplasjes mes Olivier Giroud dhe Karim Benzema, p
Pas krahasimit që bëri Benzema, reagon Giroud: Jam kampion bote Vazhdon "lufta e fjalëve" mes dy sulmuesve francezë, Olivier Giroud dhe Karim Benzema. Ky i fundit nisi këtë shkëndij
E krahasoi me një karting, Benzema me shaka: Po thoja të vërtetën Karim Benzema tha se ai "thjesht tha të vërtetën" për bashkëkombësin francez Olivier Giroud. Sulmuesi i Real Madridit
Benzema nuk ia përton Giroud: Mos krahasoni një Formula 1 me një Karting Olivier Giroud mund të ketë udhëhequr vijën e sulmit pasi Franca fitoi Kupën e Botës 2018 në Rusi, por Karim Benzema nuk
E BUJSHME/ Ronaldo sjell Benzema te Juventus? Juventusi po bën përpjekje të vazhdueshëm për të sjell në Torino lojtarët të kalibrit të lartë botëror. Ideja e fund
Nga mëngjesi te gjumi, Benzema publikon videon gjatë rutinës ditore (VIDEO) Që nga momenti i zgjimit nga gjumi ngrënia e mëngjesit e pastaj rutinat e tjera të ditës Benzema të gjitha i ka përmbled
Duket e pabesueshme, Benzema golin e parë ndaj Atleticos në "Bernabeu" Karim Benzema ka shënuar golin e parë ndaj Atletico Madridit në "Santiago Bernabeu". Sulmuesi i Real Madridit nuk kis
Super lajm për Realin, Benzama kthehet në stërvitje para ndeshjes me Sevillan Përderisa Sergio Ramos dhe Fede Valverdes i janë bashkuar Eden Hazardit në listën e lojtarëve të Real Madridit që do të
Benzema te Reali deri në 2022 Kohë rinovimesh në shtëpinë e Real Madridit. Drejtuesit e Los Blancos kanë nisur nga puna për të vazhduar bashkëpunim
Benzema futet në stadium me këngën e reperit shqiptar (VIDEO) Reperi shqiptar Don Phenom muaj më parë kishte publikuar një këngë në emër të sulmuesit të Real Madrid Karim Benzema.
Benzema dëshiron të fitojë La Ligan këtë sezon Karim Benzema e ka bërë të qartë se synimi i tij është ta fitojë La Ligën me Real Madridin këtë sezon. Goli i tij i v
Valencia-Real Madrid, Benzema shpëton "Los Blancos" nga humbja (VIDEO) Reali i Madridit është ndalur në transfertë nga Valencia. "Los Blancos" e panë veten në disavantazh pas golit të Car
Hidhet poshtë kërkesa, Benzema rrezikon burgun për shantazh Gjykata Supreme Franceze hodhi poshtë të hënën ankesën e sulmuesit të Real Madridit, Karim Benzema, për t’u çliruar nga
Çështja Valbuena: Gjykata Supreme Franceze hedh poshtë ankesën e Benzema Gjykata Supreme Franceze hodhi poshtë të hënën ankesën e sulmuesit të Real Madridit, Karim Benzema, për t’u çliruar nga