999 rezultate për

benzema

"Kurrë nuk do ta harroj çfarë më tha Benzema, kurrë" Didier Deschamps nuk e ka ftuar Karim Benzeman që kur shpërtheu çështja Valbuena. Kanë kaluar pesë vjet që kur sulmuesi
Deschamps i përgjgjet Moulinit: Çështja e Benzemas tek Franca ka përfunduar Selektori i Francës, Didier Deschamps, i është përgjigjuar kandidatit për president në Federatën franceze, Michel Moulin
Videoja erotike e Valbuenas, Benzema para gjyqit Telashe për sulmuesin e Real Madrid, Karim Benzema. Bomberi francez duhet të dalë para gjykatës ku do të gjykohet për
Probleme te Reali, Benzema do të përballet me gjyqin Karim Benzema ishte akuzuar për çështjen e disa kasetave seksuale dhe tani ai do të përballet me gjyqin. Është raport
Nuk ndalet Benzema, i bën dhuratë vetes një tjetër "bishë" prej 2.5 milionë eurosh Muaj më parë sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema i bëri dhuratë vetes një Bugatti Chiron rreth 2.5 milionë euro. Pa
Takimi mes Zidane dhe kapitenëve ndryshoi situatën, çfarë u diskutua? Sipas mediave spanjolle, thuhet se Zidane u taku me kapitenet e Realit para ndeshjes me Sevillën me 5 dhjetor të vitit 2
Viti i Karim Benzema Karim Benzema është duke bërë sezonin më të mirë që kur u bashkua me Real Madridin. Largimi i Cristiano Ronaldos i ka
Zidane thur elozhe për Benzema: Për mua sulmuesi francez më i mirë në histori Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është ndarë i kënaqur me paraqitjen e sulmuesit Karim Benzema ndaj Athletic Bi
Reali bën detyrën dhe siguron kualifikimin (VIDEO) Reali i Madridit ka fituar 2-0 ndaj Borussia Monchengladbah duke siguruar kështu kalimin në fazën e grupeve. Heroi i
Super Reali, Los Blancos dyfishojnë shifrat (VIDEO) Reali i Madridit ka shënuar dhe golin e dytë përballë Monchengladbach. Është sërish Bezema ai që me dopietën e tij i
Prag ndeshja me Shkahtarin, Zidane: Nesër është tjetër finale, Benzema është i gatshëm Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka folur në konferencë para përballjes ndaj Shkahtarit. Tekniku francez kon
Kthehet Benzema, por mungojnë dy yjet e tjerë “Los Blancos” humbën befasisht lojën e fundit ndaj Alaves me rezultat 1-2 për të cilën trajneri Zinedine Zidane tha se n
Zidane me dhimbje "koke", pa Benzeman ndaj Interit Karim Benzema është në dyshim të madh që të paraqitet kundër Interit të mërkurën, në kuadër të Ligës së Kampionëve. F
LISTA/ 10 lojtarët me klauzolat më të larta në botë, prinë Benzema Vlera e lojtarëve në vitet e fundit është rritur dukshëm në tregun veror. Me rritjen e kartonit të lojtarëve edhe kla
Super Benzema, Real në avantazh ndaj Valencias (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh në fushën e Valencia-s në minutën e 23-të. Ndeshja e javës së nëntë të La Liag-s ës
Vinicius: Mbrojtësi spanjoll më i fortë është Pike, marrëdhënie të mira me Benzema Bënë shumë bujë fjalët e Benzema në pushimin e ndeshjes së fundit të Ligës së Kampionëve, teksa i fliste bashkëkombasit
Zhbllokohet supersfida, Real Madrid-Inter (VIDEO) Reali ka kaluar në avantazh ndaj Interit. Është Benzema ai që realizoi në minutën e 25. /albeu.com/
"Do të shkruajnë historinë me Realin", Zidane konfirmon treshen sulmuese Hazard-Benzema-Asensio do të shkruajnë historinë me fanellën e Real Madridit, pas BBC – Bale-Benzema-Ronaldo. Kështu
Zidane më në fund me sulmin e preferuar ndaj Interit Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane pritet që nesër në përballjen ndaj Interit, sulmin t’ia besoj treshes Marco As
Fjalët e Benzemasë trazuan ujërat te Reali, një bisedë kokë më kokë me Vinicius për të mbyllur çështjen Si për mos të mjaftuar rezultatet e dobëta në këtë fillim sezoni, fjalët e Karim Benzemasë për Vinicius Junior erdhën si