999 rezultate për

benz

Aksident i rëndë në Elbasan, kamioni përplaset me makinën tip "benz", 3 të plagosur Tre persona janë plagosur pasditen e sotme në Elbasan, si pasojë e një aksidenti rrugorë. Sipas policisë ngjarja ndod
8 të plagosur në Sarandë, arrestohet shoferi 28-vjeç Policia ka vene ne pranga shoferin 28 vjecar te nje makine tip benz si shkaktar per aksidentin me pasoje plagosjen e tet
"Shporru sharlatan, ke ardhur me Benz këtu", qytetarët përzënë Kujtim Gjuzin nga Teatri Kombëtar (VIDEO) Deputeti Kujtim Gjuzi është përzënë nga disa qytetarët pasi ka shkuar t’i bashkohet protestës që po zhvillohet te Teatri
I moshuari kërcënon me çifte dhe benzinë të gjithë familjen, policia parandalon tragjedinë Një i moshuar ka tmerruar për disa orë pjesëtarët e familjes së tij, por falë ndërhyrjes në kohë të Policisë është paran
Automjeti përplas këmbësoren në Vlorë, në gjendje kritike për jetën (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës gjatë mesditës së sotme. Një automjet tip "Benz" ka përpalasur n
Aksident i frikshëm në Lushnje, benzi futet poshtë kamionit (FOTO LAJM) Një aksident i frikshëm është shënuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në bay passin e Lushnjes. Si pasojë e shpejtë
Si erdhi në Shqipëri Benzi që Hitleri i dhuroi Ahmet Zogut Hitleri do t’i dhuronte Ahmet Zogut me rastin e dasmës një Benz të modelit 540k. Të njëjtin veprim Hitleri e kishte krye
Me Lamborghini e me orë luksoze, si po i kalon Benzema pushimet në Los Anxhelos (FOTO LAJM) Në pritje të sezonit të ri Karim Benzema po shijon ditët e fundit në Los Angelos, në pritje të sezonit të ri nën urdhrat
Pogba i hedh "benzinë zjarrit", poston sërish foto me fanellën bardhezi (FOTO LAJM) E ardhmja e Paul Pobgas vazhdon të jetë me plot dyshime. Ylli francez ka postuar në "Insta-Story" një fotografi që e lid
Pasi publikoi këngën me reperin grek, Noizyt i ndodh e papritura në Greqi (FOTO LAJM) Reperi i njohur Noizy, ka publikuar projektin e ri në bashkëpunim me reperin e famshëm grek, Snik. Kënga mban titullin "
Ahmetaj: Meta i hodhi benzinë zjarrit, tani është koha të reflektojë Kreu i komisionit të Ekonomisë Arben Ahmetja, gjatë fjalës së tij në seancën plenare të ditës së sotme, ka theksuar se z
Makinë luksoze dhe celular të shtrenjtë dhuratë! Brenda ditëlindjes së Trejsi Sejdinit ( VIDEO) Trejsi Sejdini ka festuar ditëlindjen e 19. Mes luksit, trendafilave, fishekzjarreve, qirinjve dhe miqve Trejsi ka shiju
Makina merr flakë brenda karburantit, detaje nga ngjarja që alarmoi Shkupin Dje rreth orës 14.00 në Shkup, në rrugën “Kliment Ohridski”, në pompën e benzinës ka shpërthyer zjarr në një makinë të t
Benzema: Zidane për mua është si një vëlla i madh Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema ka folur për marrëdhënien e tij shumë të fortë me trajnerin Zinedine Zidane duke
Vëllai i Dybala-s i hedh benzinë zjarrit: Ka shanse që të largohet nga Juventus Vëllai i Dybala-s i hedh benzinë zjarrit: Ka shanse që të largohet nga Juventus, ai ka nevojë për ndryshim Shanset e
Merr flakë në ecje "Benzi" në Durrës, shpëtojnë për mrekulli vajzat Një automjet tip "Benz" ka marrë flakë mëngjesin e sotëm në Durrës. Ngjarja është regjistruar tek Ura e Dajlanit. Mak
Napoli shfrenon fantazinë, synon dyshen Benzema-Icardi "Sportmediaset" sqaron situatën për të ardhmen e sulmit të Napolit dhe shpjegon se ëndrra e Carlo Anchelotti quhet Karim
Ancelotti kërkon sulmuesin e Realit te Napoli Sipas të përditshmes italiane "sportmediaset", skuadra e Napoli synon të sjellë në "San Paolo" sulmuesin francez Karim B
Eksperiment i çmendur, a i mbijetoni dot një sulmi me armë brenda një Mercedesi S-Class? (VIDEO) A është Mercedes-Benz S-Class i papërshkrueshëm nga plumbat? Mercedes-Benz S-Class njihet si një modelet saloon më l
Benzema lë pas Ronaldon me gola Karim Benzema e ka kaluar Cristiano Ronaldon në listën e golashënuesve më të mirë në top pesë ligat evropiane, falë het-