999 rezultate për

benz

Librazhdioti merr benzinë dhe niset t'i verë flakën bashkisë Një 45-vjeçar është vënë në pranda mëngjesim e sotëm në Librazhd, pasi Policia dyshon se ai është autorit të zjarrëvënie
I shkrumbuan Benzin gjatë natës, i riu nga Vlora tregon dyshimet Një makinë është shkrumbuar gjatë natës në Vlorë. Një automjet tip "Benz Mercedez" është djegur gjatë natës në lagje
Shaqiri nuk bëri shqiponjën por i ka hedhur "benzin zjarrit" me këto fjalë Zvicra ka shkatërruar Islandën me rezultat 6-0 ku një nga golashënuesit ishte edhe Xherdan Shaqiri. Ky i fundit ka q
Aksident i rëndë në Berat, 5 të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Berat. Nga raportimet e para mësohet se një makinë tip "Hyndai"
Aksion model, lojtarët e Realit shënojnë një gol fantastik në stërvitje (VIDEO) Real Madrid nuk ndalet, pasi çdo ditë si zakonisht ata kryejnë stërvitje intensive që të përmirësohen sa më shumë. S
Lopetegui gjen ilaçin e duhur për lulëzimin e Benzemas këtë sezon Largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madridi ka bërë që shumë gjëra të ndryshojnë në start të sezonit të ri në La Liga,
Vidhnin makina e i shisnin për pjesë, bien në pranga vëllezërit Policia ka vënë në pranga dy shtetas të cilët akuzohen se kanë vjedhur një makinë "Benz". Në pranga kanë rënë Ermir
Qëlluan me armë 35 vjeçarin dhe dogjën Benzin, detajet e atentatit Një person ka mbetur i plagosur në Lezhë mbrëmjen e sotme si pasojë e një atentati me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhu
E bujshme! Deschamps gati të padis shokun, për shkak të Benzema Sipas raportimeve të gazetës "Sport", trajneri aktual i Francës, Didier Deschamps që u shpall Kampion Bote, po mendon se
Flet e mbijetuara e aksidentit tragjik në Fier: Pashë vdekjen me sy Valentina Troka, e mbijetuara e aksidentit të frikshëm të ndodhur një ditë më parë në aksin Fier-Levan, ku humbi jetën n
Këta janë dy të rinjtë që humbën jetën në aksin Shkodër-Lezhë Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në orët e para të mëngjesit në aksin Shkodër-Lezhë, ku humbën jetën dy të
Sherri me Kozeta Kurtin, Ronela i hedh benzinë zjarrit Ronela Hajati vetëm pak kohë më parë, u shpreh se kishte shumë dëshirë të shkonte në Eurovision, por personat që përzgj
‘Trimi’ në Elbasan nuk i bindet Policisë, shkatërron edhe zgarën e qelisë “Trimërinë” e demonstruar në rrugë ndaj uniformave blu, një 24-vjeçar ka vazhduar të tregojë edhe në qelitë e Elbasanit.
Tapë që në 6 të mëngjesit, arrestohet shoferi i ‘Benz’-it , u përplas me autobusin Drejtuesi i një autoveture tip “Benz”, është prangosur nga Policia e Elbasanit, pasi në gjendje të dehur, është përplasu
Zbardhet dinamika e aksidentit në Kamëz, ja si i mori para biçiklistin dhe nënën me dy vajzat, shoferja e ‘Benz’-it Një aksident tragjik tronditi kryeqytetin tre ditë më parë, ku një grua shtypi me automjetin që drejtonte dy persona, nj
Formacionet zyrtare: Real Madrid - Milan Reali i Madridit dhe Milani do të përballen sot në stadiumin “Santiago Bernabeu” për trofeun që mban të njëjtin emër.
Nëna mëson për vdekjen e bijës, kërkon të dalë nga spitali Valbona Ndreu, nëna e cila u përplas dje teksa ecte me dy vajzat e saj të mitura për dore, nga një makinë tip “Benz”, nd
Flet shoferja e "Benzit": Sekondat para tragjedisë në Kamëz Një hutim në drejtimin e automjetit ka bërë që shoferja 38-vjeçare që dje aksidentoi për vdekje dy persona, të ngatërroj
Aksident me pasojë vdekje në Fier, viktima një 48-vjeçar Një tjetër aksident me pasojë vdekje, është regjistruar, këtë herë në Fier. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zharrës, pr
Policia "kap mat" drejtuesin: Bëni kujdes për jetën tuaj! Ditën e djeshme policia Rrugore e Tiranës ka ndaluar shtetasin 46-vjeçar Xh.D, drejtuesit te mjetit Benz B-Clas, pasi ky