999 rezultate për

benz

EMRI/ Kush është pronari që maskat i grabitën Benzin në Krujë Disa momente më parë një grabitje me armë zjarri është shënuar në Thumanë të Krujës ku raportohet se është vjeshur një m
Dy persona me maska e armë i rrëmbejnë ‘Benz’-in kuksianit në Krujë Një tjetër grabitje është regjistruar mbrëmjen e sotme, në qarkun e Durrësi përkatësisht në Thumanë të Krujës. Bëhet
Me 193 km/h, Polici Rrugor i "padukshëm" mbërthen "Benzin" Policai Rrugore, vijon aksionet e saj për të devijuar problematikat në akset rrugore si dhe shkeljet që shoferët e pakuj
Kombëtarja U-17 zbulon kundërshtarët për në turneun "Mecedez Benz Cup" Kombëtarja e moshave U-17 është njohur sot me kundërshtarët që do të ketë përballë dhe kalendarin e “Mercedez Benz Cup”
Buzëqesh Milani, Perez nxjer në shitje Benzemanë Portali spanjoll "Don Balon" shkruan sot se Florentino Perez, president i Real Madridit, dëshiron të shesë Karim Benzema
Shpërthen në flakë "Benz-i" në Fier, ku dyshon policia Një automjet ka marrë flakë në ecje në autostradën Fier-Lushnjë. Ngjarja ndodhi rreth orës 09:25, në Vajkan. Mjeti ti
Kishte mbushur "Benzin" me shqiptarë për në Angli, dënohet i riu Një shqiptarë ka dalë së fundmi para gjykatës së Caernarfon për të marrë denimin pasi tentoi të fuste në territorin ang
Kjo është 17-vjeçarja që u vra në atentatin e Laprakës (FOTO LAJM) Briselada Gjikola është 17 vjeçarja e cila ka mbetur e vdekur mbrëmjen e sotme pas një atentati me breshëri armësh në La
Shpërtheu në flakë në mes të Ali-Demit, pse u dogj Benzi Një makinë ka shpërthyer në flakë ditën e sotme në zonën e Ali Demit, në Tiranë. Makina e përfshirë nga flakët ishte
Benzi shpërthen në flakë, panik në Tiranë Një makinë mësohet se ka shpërthyer në flakë ditën e sotme në zonën e Ali Demit, në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur vetëm
Kryeministri grek: Kosova po i hedh zjarrit benzinë Kryeministri i Greqisë, Alexis Tsipras, nuk i ka mirëpritur vendimet e fundit të Republikës së Kosovës, me theks të veça
Arrestohet i riu shqiptar në Itali, kishte mbushur "Benzin" plot me kokainë Policia italiane ka vënë në pranga ditën e djehsme, një shqiptar i cili posedonte një sasi të konsiderueshme lënde narko
Si ndaj nga jeta, i vetëm dhe duke u dridhur Agim Qiriaqi Nga Çun Lajçi Kisha xhiruar film plot tre muaj me aktorin Qiriaqi që kurrë ma parë s’e kisha takuar. Ishim ba mi
Gruaja i iku se e dhunonte, 40-vjeçari tenton të djegë me benzinë fëmijët e tij Një tragjedi është shmangur vetëm dy ditë më parë në Vlorë. Dy fëmijët 3 dhe 4 vjec janë tentuar të vriten nga babai
Modric mbron Benzeman: Ai është shumë i rëndësishëm për skuadrën tonë Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, i ka dalë në mbrojtje bashkëlojtarit të tij, Karim Benzemës, duke thënë se tale
Tmerruese, babai vlonjat hedh benzinë për t'i djegur dy fëmijët e tij Një ngjarje e e tmerrshme ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në lagjen "Isa Boletini" të qytetit të Vlorës, kur një 40 vjeçar
Gjendet i pajetë një person në Tiranë, dyshohet se është vetëdjegur Në Sharrë, Kombinat në zonën e varrezave është gjetur pa shenja jete një shtetas i seksit mashkull, ende i paidentifikua
Tronditet Korça, makina godet për vdekje një çift Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Ka qenë një automjet tip "Benz
Formacionet zyrtare: Real Madrid - Valencia Real Madrid dhe Valencia do të luajnë sonte me njëra-tjetrën sonte në "Santiago Bernabeu". Los Blancosit duan me çdo
Shkrumbohen tre makina në Shkodër, ku dyshon policia (FOTO LAJM) Tre makina janë përfshirë nga flakët orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ndodhi rreth o