999 rezultate për

benz

SHBA-ja dhe Rusia sulmojnë njera-tjetrën, paralajmërohet dhunë SHBA dhe Rusia janë gjendur në një situatë plot thumbime ndaj njëra-tjetrës gjatë një takimi urgjent të Këshillit të Sig
Plas eksplozivi në Vlorë, digjet një makinë Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur gjatë natës së kaluar në qytetin e Vlorës. Report Tv mëson se lënda eksplozive i
Reali ka një kusht për Arsenalin që dëshiron të nënshkruajë me Benzeman Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger akoma e dëshiron transferimin e sulmuesit francez të Real Madridit, Karim Benzema.
I hodhi shishen me benzin mjekut, arrestohet i riu në Vlorë Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 27-vjeçar banues në Gjorm në Vlorë. Policia bën me dije se ka vënë në pranga
Kërcënohet mjeku në Vlorë, i hedhin benzinë në oborr Një mjek në Vlorë është kërcënuar, duke i hedhur një shishe benzine në derën e banesës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “2
Marina i hedh benzinë zjarrit, zhduket nga sytë e fansave Thashethemet për një shtatëzani të mundshme e kanë vënë në qendër të vëmendjes jetën personale të Marina Vjollcës. T
Benzema i mbyll derën kampionatit kinez, beson se është akoma i aftë për nivele të larta Sipas mediumit spanjoll Don Balon, Benzema beson se ai ende ka aftësinë për të luajtur në nivelin më të lartë dhe po ref
Benzema ikën me të njëjtën biletë me Balen Karim Benzema vazhdon të kritikohet për rendimentin që lë për të dëshiruar, duke qëndruar nën hijen e portugezit Cristia
Shkrimtari shqiptar rrëfen tmerrin në protestë: Policia kishte bidonë me benzinë Tirana ka marrë situatën në dorë tashmë prej 3 ditësh dhe ka nisur protestat kundër arrestimit të protestuesve kuksianë.
Sulmi pika e dobët, Chelsea interesohet për shërbimet e sulmuesit të Realit Chelsea sezon e kaluar fitoi titullin kampions në Premier League në drejtimin e Antonio Contes, por fatkeqësisht këtë se
Çfarë do të ndodhë nëse protesta vazhdon? Rama kërcënon hapur shqiptarët Kryeministri Edi Rama ka ashpërsuar tonet duke kërcënuar hapur qytetarët e Shqipërisë dhe Kosovës të cilët morën pjesë n
Reali po mendon ta rikthejë djaloshin e tij Një rikthim sensasional mund të ndodhë këtë verë. Dhe mund të jetë pikërisht Reali i Madridit që dëshiron së fundmi rik
Benzema refuzon ofertat nga jasht Europës Karim Benzema nuk e ka qëndrimi te Reali në verë të sigurtë. Agjenti i tij ditët e kaluara ka marrë një ofertë prej
Tritol në Benzin e zyrtarit në Shkodër, zbulohen detajet e reja Mbrëmjen e kaluar ka shpërthyer një makinë tip Benz në lagjen Perash të Shkodrës. Nga raportimet e para mësohet mjet
E FUNDIT/ Shpërthim i fuqishëm tritoli në Shkodër Mbrëmjen e kaluar ka shpërthyer një makinë tip Benz në lagjen Perash të Shkodrës. Nga raportimet e para mësohet mjet
I vodhi makinën policit, shpallet në kërkim i "tmerrshmi" i Vlorës Ditën e sotme policia bën me dije se ka identifikuar autorin e grabitjes së një makinë ditën e djeshme. Po ashtu poli
Ronaldo i'a dedikonte Benzemas lojën e bukur, francezi gjen formën e mirë (VIDEO) Karim Benzema është duke zhvilluar disa ndeshje të mira së fundmi, teksa ndihmon ekipin në gjetjen e golave. Francez
Benzema nuk e fal Valbuenën, nuk pranon të pajtohet me të Të gjithë e mbajmë mend kur Karim Benzema u përfshirë në një incident me Mathieu Valbuenan, i cili pretendonte që sulmue
Përgjaken rrugët në Durrës, “Benzi” i merr jetën 7 vjeçares Një tragjedi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në në fshatin Rrotull, në Ishëm. Teksa po drejtonte automjetin tip “Benz”,
STATISTIKË / Karim Benzema 100 ndeshje me Realin në Champions League Sfida që po zhvillohet në Paris është e veçantë për sulmuesin francez Karim Benzema. Për sulmuesin e Real Madridit kjo ë