999 rezultate për

benz

U vunë tritolin në super "Benz-in" e blinduar, Bylyku është kunati i të "fortit" të Tiranës Detaje të tjera kanë dalë pas shpërthimit të fuqishëm që tronditi Tiranën mëngjesin e sotëm. Objektivi ishte Artion Byly
I frikësohej eliminimit, kush është i riu që u kap sot me super "Benz" dhe bllokues valësh Policia e Tiranës arrestoi sot tek "Liqeni i Thatë" Bledi Hakën, një person të konsideruar me rrezikshmëri të lartë. Pas
Me super "Benz", bllokues celularësh dhe çantën plot me para, kapet një i ri në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka shkatërruar një grup personash të rrezikshëm pasi konstatoi se mjeti i tyre ishte duke bërë lëvizje
Shmanget tragjedia në Ballsh, 60 vjeçarja tenton të djegë për së gjalli komshien Një ngjarje tragjike është parandaluar në Ballsh. Burime nga policia bëjnë me dije se një shtetase ka spërkatur me b
Protestuesit te Unaza e Re: Me zjarr e benzinë do ta mbrojmë shtëpinë Banorët e Unazës së Re kanë dalë sërish mbrëmjen e sotme në protestë. "Me zjarr e benzinë do ta mbrojmë shtëpinë". Ja
Deschamps mendon se kthimi i Benzema nuk do ti bënte mirë Francës Mungesa e Karim Benzemës nga ekipi kombëtar i Francës është sërish në qendër të vëmendjes në mediat franceze. Në një dok
Nuk ndalet Reali, Modric realizon një super gol (VIDEO) Reali i Madridit nuk ka të ndalur në këtë ndeshje duke na krijuar iluzionin se Reali i madh po rikthehet. Pas golave
Ende pa filluar, zhbllokohet sfida në "Santiago Bernabeu" (VIDEO) Reali i Madridit ka zhbllokuar që në minutën e 2 shifrat ndaj Granadas. Është Benzema i cili tundi rrjetën me të majt
Përplasen kokë më kokë dy Benza, shoferi në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Shkodër-Koplik. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se
U përplas me kamionin, kush është viktima e aksidentit në Korçë Një aksident ndodhi mëngjesin e sotëm në fshatin Bulgarec, Korçë. Ndërkohë bëhet e ditur se viktima është Anestis La
Benzema synon të barazojë rekordin e Di Stefanos në Champions Karim Benzema synon ta barazojë rekordin e Alfredo Di Stefanos dhe të bëhet lojtari i tretë i Real Madridit me më shumë
Spiropali: Meta i hodhi benzinë zjarrit, duhet shkarkuar! "Presidenti ka bërë gjë të paprecedent, ka shpikur institucion. E ka bërë në një moment kur Shqipëria ishte në një pozic
Aksident në Patok, Benzi me 4 të rinj përfundon në kanal (VIDEO) Ditën e sotme, një mjet tip "Benz" është aksidentuar duke përfunduar në kanal. Aksidenti ka ndodhur pranë kryqëzimit
I akuzuar për eleminim mafioz, kujt i përket super-Benzi i Treisi Sejdinit? (FOTO LAJM) Ditën e sotme kanë dalë edhe detaje për automjetet e sekuestruara të personave te shpallur në kërkim nga Policia për vr
I mrekullueshëm, njihuni me versionin e fundit të Mercedez Benz (FOTO LAJM) Versioni i fundit i Mercedes Benz është Vision EQS, që përfaqëson planet e kompanisë për të ardhmen e makinave elektrike
Reali mposht me meritë Sevillën, prek kreun e klasifikimit (VIDEO) Real Madrid është rikthyer te fitorja pas humbjes nga PSG në Ligën e Kampionëve. Mbretërit mposhtën Sevillën me rezu
Përplasen tre makina në Elbasan, disa persona të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin Peqin-Elbasan. Mësohet se janë përplasur tre automjete, një i ti
Real Madrid vuan, por mer 3 pikë të arta ndaj Levantes falë Benzemasë (VIDEO) Real Madridi ka marrë një fitore të vuajtur me rezultatin 3-2 ndaj Levantes. Një rezultat i çuditshëm, pasi u mendua se
Benzema magjik, tund rrjetën sërish (VIDEO) Reali i Madridit ka shënuar golin e 2 ndal Levantes në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin Santiago Bernabeu, shkruan
Zhbllokohen shifrat në Bernabeu, Reali kalon në avantazh (VIDEO) Reali i Madridit ka kaluar në avanatzh ndaj Levantas në ndeshjen që po zhvillohet në Bernabeu, shkruan Albeu.com. Ësh