999 rezultate për

benim

Gjebrea: S’kishim për qëllim të bënim drejtësi me intervistën E gjithë zhurma e madhe që ndodhi pas realizimit të intervistës me të dënuarin me burg përjetë Marjan Rroku, një reagim
Veliaj: 103 vjet më parë bënim gjëra më të mira Në kryeqytet është kujtuar dita e Pavarësisë, ku në sheshin “Skënderbej” është ngritur në mënyrë simbolike flamuri kombë
Ballisti: Do bënim mirë ta mbanin fshehur këtë vendim Ismail Morina i njohur si Ballisti ka shprehur keqardhje për vendimin që ka marrë Federata Shqiptare e Futbollit që ai t
Mirel Josa i kënaqur: Kaq mund të bënim Trajneri i Skënderbeut, Mirel Josa, pranon forcën e kundërshtarit. Ai nuk shprehet i mërzitur nga rezultati kundër Besik
Ja sakrifica e 23 vjeçarëve për të qënë identikë (FOTO LAJM) Për një pamje identike, dy binjakë kanë zgjedhur që të konsumojnë ushqime të njëjta dhe të ushtrohen po njëlloj. Ndonëse
FSHF: Ç'të bënim më tepër që Januzaj të vishej kuqezi? Nuk ka pengmbetje në Federatën Shqiptare të Futbollit, një ditë pas lajmit se Adnan Januzaj ka zgjedhur të luajë për Kom
Rrudha dhe thinja, edhe Vipat plaken (FOTO LAJM) Asnjë kirurgji estetike nuk mund të fshijë totalisht shenjat e moshës në fytyrat e vipave. Nganjëherë do mjaftonte të bë
Izraeli: Po bënim test me SHBA-në (FOTO-LAJM) Ministria e Brendshme e Izraelit ka sqaruar se lëshimi i dy raketave balistike ka qenë pjesë e një ushtrimi të përbashkë