999 rezultate për

belgu

Nuk u grumbullua për ndeshjen miqësore, mediat angleze zbulojnë të ardhmen e Lukakut Antonio Conte në konferncën e sotshme për shtyp nuk u shfaq shume i entuziasmuar për merkaton e Interit deri tani. Pa
Përdhunoi minorenen, arrestohet belgu në Gjirokastër Policia e Gjirokastrës ka vënë në pranga një 22 vjeçar banues ne Belgjikë, të akuzuar për përdhunim ndaj një minoreneje.
Liverpool shpërblen sulmuesin, belgu firmos kontratë të re (VIDEO) Divock Origi do të vijojë të qëndrojë në "Anfield Road". Sulmuesi belg ka firmosur një kontratë të re me Liverpool,
Çështja Hazard, merren vesh Reali dhe Chelsea, kjo do të jetë shumë që do të paguhet për belgun Eden Hazard ka vendosur të bashkohet me Real Madrid pasi klubi spanjoll ka pranuar të paguajë 100 milionë euro plus shte
Belgu që kërkohet nga 12 skuadra Duket se rrugët në mes mbrojtësit belg Thomas Meunier dhe skuadrës PSG po shkojnë drejt ndarjes, shkruan IndeksOnline.
Lukaku te Interi? Belgu jep shkëndijën e parë (FOTO LAJM) Sulmuesi i Manchester United, Romelu Lukaku është në shënjstrën e Interit. Së fundmi belgu ka filluar të ndjekë në I
Lukaku i vendosur, kërkon të luajë në Serina A Romelu Lukaku ka vendosur të largohet nga Manchester United për të filluar një aventurë të re në Itali, shkruan Albeu.co
Juventus piketon yllin e Tottenhamit Juve ka shënjestruar Toby Alderweireld për të përforcuar mbrojtjen. Lojtari i Tottenham i skadon kontrata me Spërsat në
Lukaku del në shitje, Interi e shikon si pasuesin e Icardit Romelu Lukaku do të largohet nga Manchester United në fund të kwtij sezoni. Sipas "Daily Mail", Djatë e Kuqjanë të ga
Vranë belgun në pabesi, SMS e shqiptarit para krimit Një shqiptar është vënë në pranga nga policia greke pas 19 muajsh hetime për vrasjen e një belgu. Ngjarja ka ndodhur në
Hazard flet për të ardhmen e tij te Chelsea E ardhmja e Eden Hazard tashmë është kthyer në një telenovelë. Belgu është i lidhur me një transferim te Reali Madridit
Lufta e mafias, si e vranë tre shqiptarët belgun në mes të Athinës Policia greke ka zbardhur ngjarjen e rëndë të ndodhur më 16 Qershor 2017 në Athinë, ku u vra një 56-vjeçar belg. Autor
Tension mes Sarrit dhe Hazard, belgu: S’më intereson çfarë thotë Në shtëpinë e Chelsea-t jo gjithçka shon vaj, sikurse mund të jetë perceptimi nga jashtë. Në kampin e bluve të Londrë
De Bryne lavdëron portierin e Kosovës (VIDEO) Manchester City u kualifikua për në gjysmëfinale të "Carabao Cup", të martën mbrëma, pas një përplasjeje dramatike me Le
Çmendet Chelsea, kjo është shifra që londinezët kërkojnë për belgun Eden Hazard po bëhet një çështje shumë e përfolur nga mediat në ishull dhe ato botërore. Sipas të përditshmes spanjo
Napoli kalon përsëri në epërsi ndaj PSG (VIDEO) Napoli ka kaluar përsëri në avantah ndaj PSG në "Parc des Princes". Këtë herë është belgu Dries Mertens në minutën e
Tronditet Chelsea, ylli i skuadrës ka probleme serioze me shpinën Skuadra e Chelseas po përballet me një problem madhorë, pasi ylli i skuadrës, Eden Hazard ka pësuar një lëndim të rëndë.
Hazard largohet nga Chelsea ? Belgu konfirmon të ardhmen e tij (FOTO LAJM) Eden Hazard është tema më e përfolur në kampin e londinezëve. 27-vjeçari ka një kontratë deri në vitin 2020 dhe thuhet s
Është i huazuar në Spanjë, belgu shpreh dëshirën për të qëndruar në Angli Sulmuesi belg, Michy Batshuayi ka thënë se ai ka tërdhme në Chelsea edhe pse luan te Valencia. "Jo unë nuk jam duke k
Eden Hazard më i miri në botë? Belgu tregohet modest Eden Hazard është shëndërruar në një nga lojtarët më të mirë në botë, falë paraqitjes së tij të mrekullueshme si në Botë