999 rezultate për

belgu

Del vendimi për sherrin Lukaku-Ibra, belgut i dhemb më shumë (VIDEO) Para tre ditësh Milani dhe Interi u përballën në llogari të Kupës së Italisë dhe zikaltërit mundën të fitojnë me shifrat
"Statistikat e Hazard janë të frikshme", në Madrid kanë humbur durimin me belgun Tifozët janë lodhur nga Hazard. Eksperienca në Madrid duhej të ishte një ëndërr, por është transformuar në një makth.
Hazard më i keq sesa Gareth Bale, belgu nuk po përshtatet te Reali Mesfushori belg nuk e ka ndërmend assesi të adaptohet të Real Madridi që erdhi me shumë buj. Ai vazhdon të mbetet nën
De Bruyne nuk pajtohet me ofertën City-t, konsideron dëgjimin e ofertave të tjera Manchester City është duke hasur vështirësi që ta bind mesfushorin Kevin de Bruyne, të nënshkruajë kontratën e re. Be
Real Madridi në ankth, Hazard pritet të mungojë në këto 2 ndeshje të rëndësishme Sulmuesi i Real Madridit, Eden Hazard rrezikon të mungojë tri javë pas lëndimit në humbjen ndaj Alaves. Belgu është d
Çfarë po ndodh me Hazard, statistika skandaloze të belgut ndaj Villarrealit Që prej transferimit te Real Madridi, Eden Hazard i ka pasur me pikatore performancat e pranueshme, dhe është harruar sh
"Qelqi" Hazard, përsëri probleme për belgun Fundjavën e kaluar , Eden Hazard bëri një paraqitje mjftë të mirë duke shënuar në fitoren e Real Madridit kundër Huescas
Nainggolan i mbeti në derë, Interi befason me vendimin e marrë për belgun Radja Nainggolan me shumë gjasa do të mbetet zikaltër këtë sezon. Pas huazimit te Cagliari, drejtuesit e Interit, duk
Interi i thotë "JO" ofertës së Cagliarit për Nainggolan, belgu kthehet në Milano Interi i thotë jo ofertës së parë të Cagliarit për Radja Nainggolan dhe rikthen në bazë mesfushorin belg. Këtë të ma
Rikthim pozitiv i Hazard, Zidane nuk i kursen elozhet për belgun Zinedine Zidane ka mbetur shumë i kënaqur me paraqitjen e Hazard në fitoren 3-1 kundër Eibarit. Ylli belg u kthye në
E ardhmja e Mertens te Napoli në pikëpyetje, Interi këmbëngul për belgun Interi provon të surprizojë çdo kundërshtar që është në garë për kartonin e Dries Mertens, që me shumë mundësi do të lar
Nëse vendimi i UEFA-s për City-n nuk ndryshon, De Bruyne largohet UEFA ka dënuar Manchester City me dy vite mos paraqitje në Ligën e Kampionëve, si pasojë e shkeljes së rregullave të FFP
U dëmtua ndaj Levantes, mësohet sa do të mungojë Hazard Mbrëmja e djeshme ka qenë e keqe për Realin e Madridit, ku përveç se u mposht 1-0 nga Levatne që i solli dhe humbjen e k
Nainggolan hakmerret ndaj Interit, belgu hesht San Siron me një supergol dhe barazon rezultatin (VIDEO) Cagliari ka befasuar rezulatin ndaj Interit me anë të Naiggolan. Belgu realizoi me një të djathtë të frikshme duke u
Mertens ndjehet si 25 vjeç: Dua të luaj dhe për shumë kohë Pavarësisht se ka në skuadër shumë sulmues, Dries Mertens vazhdon të jetë pika e referimit e Carlo Ancelottit në sulmin
Dortmund në avantazh, çfarë supergoli ka shënuar Alex Witsel (VIDEO) Borussia e Dortmundit ka kaluar në avantazh në ndeshjen që po zhvillon në transfertë ndaj Freiburg, shkruan Albeu.com.
Po bën gafa amatore, ky është sezoni i fundit për Courtois Portieri i Real Madridit, Thibaut Courtois mund të largohet nga klubi në verën e vitit 2020 bëjnë të ditur mediat spanjo
Ishin në kërkim ndërkombëtar, arrestohen në Morinë kosovari dhe belgu Policia Kufitare e Morinës, në bashkëpunim me Interpol Tirana, Interpol Brukselin dhe Interpol Bern Zvicër, vë në pranga
Nis dita Lukaku në Milano: Pas testeve mjekësore, belgu do të prezantohet zyrtarisht Sapo ka nisur dita Lukaku në Milano. Belgu ka shkuar pak minuta më parë për të filluar testet mjekësore. Pas kësaj, g
Nainggolan flet pas largimit nga Interi: Do i tregoj... Radja Nainggolan ishte një nga blerjet më të bujshme të Interit sezonin e kaluar por këtë viti me ardhjen e Contes, belg