999 rezultate për

belge

Belgët frikë për Januzajn: Mund të zgjedhë Kombëtare tjetër Në përballjen e parë me Algjerinë në Grupin H, trajneri i Belgjikës Marc Wilmots bëri tre zëvendësime në pjesën e dytë,
Çfarë "mirëseardhjeje", Dembele gjakos Januzajn (FOTO LAJM) Nis në mënyrën më të keqe aventura belge për Adnan Januzajn. Mesfushori me origjinë shqiptare është përplasur dhuhshëm n
Mediat belge: Adnan, zgjedhje inteligjente! Mediat belge bashkohen njëzëri për çështjen Januzaj. Pak orë pas vendimit të mesfushorit për t’i dhënë fund enigmës për
Adnan Januzaj zgjedh Belgjikën! Përzgjedhësi i përfaqësueses belge, Marc Wilmots ka deklaruar sot se Adnan Januzaj, ka vendosur që t'i bashkangjitet kom
Bukuroshja shqiptare që "ngatërroi" mediat belge (FOTO-LAJM) Bukuria e prezantueses të sportit në Shqipëri, Marina Vjollca nuk ka lënë pa tërhequr edhe vëmendjen e mediave belge. Nj
Adnan Januzaj zgjedh Anglinë Adnan Januzaj ka zgjedhur që të luajë për kombëtaren angleze. Lajmi nuk është konfirmuar ende zyrtarisht nga talenti me
Deputeti Frroku nuk mund të ekstradohet në Belgjikë Megjithëse drejtësia belge e ka dënuar me 10 vite burg për vrasjen e shtetasit Aleksandër Kurtit, dhe çështja do rigjyko
Skuadra belge blen futbollistin 20-muajsh (FOTO LAJM) Skuadra belge e FC Racing Genk Boxberg fitoi vëmendje mediatike nëpërmjet një veprimi unik. Nuk bëhet fjalë për ndonjë s
Mediat belge prezantojnë formacionin e Kosovës Mediat belge kanë krijuar një formacion me lojtarët të cilët në të ardhmen mund të veshin fanellën e përfaqësueses se Ko
Belgët i këndojnë Januzajt (VIDEO) Fansat belg të Manchester United i kanë kushtuar një këngë, Adnan Januzajt të cilën ia kanë kënduar në ndeshjen kundër F
Xhaferri sjell investitorë belgë në Zonën e Tetovës Zëvendëskryeministri për Marrëveshjen e Ohrit, Musa Xhaferri, po qëndron në Bruksel me një agjendë takimesh ekonomikë, p
Januzaj kërkon të lihet i qetë Adnan Januzaj është vënë nën presion se cilën kombëtare ta zgjedh në mes Belgjikës dhe Shqipërisë. Futbollisti i ri koso
Ja sa vlen Kombëtarja e Belgjikës (FOTO LAJM) Askush nuk e kishte menduar, as vetë tifozët belgë, se Kombëtarja e tyre do të pësonte një rritje kaq të madhe. Një komb
Belgjika, një Kombëtare për tu patur zili (FOTO LAJM) Askush nuk e kishte menduar, as vetë tifozët belgë, se Kombëtarja e tyre do të pësonte një rritje kaq të madhe. Një komb
Gazeta belge: Adnan Januzaj zgjedh Shqipërinë Nëse është për t’iu besuar mediave belge, supertalenti shqiptar i Manchester United tashmë ka zgjedhur Shqipërinë. Lajm
Torte fytyres ministres belge (VIDEO) Maggie De Block, ministrja per Azilin dhe Migracionin, ka qenë viktimë hedhjes së dy tortave në fytyrë, teksa ajo doli t
Fund i përgjakshëm për Kompany, thyen hundën (VIDEO-FOTO) Belgjika konfirmohet si superfuqia e Grupit A në Eleminatoret e "Brazil 2014". Belgët mposhtën Serbinë me rezultatin e 2
United po rrit CR7-ën e ri (VIDEO) Manchester United po rrit brenda klubit Cristiano Ronaldon e ardhshëm. Bëhet fjalë për talentin 17-vjeçar belg të "Djajv
Belgjikë, ndalohet prodhimi i celularëve-lodër për fëmijët Qeveria belge ka nisur një fushatë sensibilizuese për të kufizuar ekspozimin e konsumatorëve, kryesisht fëmijëve dhe ado
5 shqiptarë fitojnë zgjedhjet në Belgjikë (FOTO LAJM) Zgjedhja e 5 këshilltarëve shqiptarë në 5 komunat belge është sukses në vete që shpreh shkallën e lartë të integrimit të