999 rezultate për

belen

Belen: Me Markon ishte dashuri e vërtetë Bukuroshja argjentinase, Belen Rodriguez ka folur rreth lidhjes me sulmuesin e Romës, Marco Borriello dhe lidhjes aktual
Miratohet tabela për këshillin bashkiak Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka miratuar me 4 vota pro dhe 2 kundër tabelën përmbledhëse për këshillin bashkiak të Bas
KQZ-ja përfundimisht shpall fitues Lulzim Bashën UPDATE - KQZ-ja me 4 vota pro më në fund miraton tabelën përmbledhëse për Bashkinë Tiranë duke shpallur fitues kandidati
KQZ vendos sot për tabelën finale Komisioni Qendror i zgjedhjeve pritet të vedosë sot për tabelën finale duke përfshirë votat e kontestuara nga numërimi i
KQZ miraton tabelën përmbledhëse të KZAZ 49 Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve, ka miratuar tabelën përmbledhëse të rezultateve për KZAZ 49, konkretisht njësia numër 5.
PD-ja nuk firmos për njësinë 5 Anëtarët e Partisë Demokratike në KZAZ-në numër 49 në njësinë 5 nuk duan të firmosin tabelën përmbledhëse të procesverba
9-vjeçarja hap një faqe biznesi në internet 9-vjeçarja Maggie Huang që jeton në Alabama, tha se ajo filloi biznesin e saj, me krijimin e një faqe interneti, e cila
Barcelona këtë herë barazon (VIDEO) Sporting Gijon ndal Barcelonën. Vetëm një javë pas thyerjes së rekordit të Real Madridit me 16 fitore rresht, Barcelona
Chelsea shenon fitore, kryeson tabelen (VIDEO) Chelsea ka shënuar fitore të thellë prej 3-0 në ndeshjen e zhvilluar sot në Stamford Bridge, k
Ekipi i Hamburgut kryeson tabelën e Bundesligës Në ndeshjet e bundesligës të zhvilluarA dje, janë arritur këto rezultate: Energi Kotbus-Hamburg