999 rezultate për

belen

Ylli i ekranit italian Belen Rodriguez, kapet mat duke qarë Shumë shpesh kemi thënë se sensualiteti është arma e ikonës Belen Rodriguez, pasi ajo asnjëherë nuk gabon. Por mami seks
Rodriguez nuk ndalet, padi ndaj “Google” dhe “Yahoo” Fotot që ka realizuar modelja argjentinase Belen Rodriguez, duket se po i shkatërojnë jetën personale, e mbi të gjitha i
Ja kush është arma e fortë e Belen Rodriguez Ikona Belen Rodriguez, nuk rresht së përdoruri "armët" dhe nuk gabon asnjëherë. Ne e shohim atë protagoniste të vërtetë
Një "selfie" provokuese, arma e fortë e Belen Rodriguez Gjithmonë Belen Rodriguez ka dëshiruar të jetë në qëndër të vëmëndjes, kjo demostruar edhe me fotot e saj të zhveshura.
Seedorf: Se shikoj tabelën, e di situatën Seedorf është shprehur se ai e shikon rëndtje tabelore, pasi e dinë se sa dobët është Milani. Hollandezi gjithashtu
“Djemtë e rinj gjirokastrit” vendosin tabelë të re për masakrën e Hormovës 100-Vjetori i autonomisë së Vorio Epirit pritet me protestë në Gjirokastër. Forumi i quajtur "Djemtë e rinj gjirokas
Alban Meha i jep fitoren Paderbornit Alban Meha ka qenë protagonisti kryesor i ndeshjes së luajtur sot Koln dhe Paderborn, e luajtur në fushën e këtyre të fu
Vipat pa dhe me make-up (FOTO LAJM) Ndonjëherë qerpikët false dhe i kuqi i buzëve ndihmon për të theksuar tiparet tashmë të përsosura. Ky është rasti i Eva
Belen me fanelën e dhuruar nga kapiteni Zanetti (FOTO-LAJM) Belen "shijon" me fanelën e dhuruar nga kapiteni Zanetti. Aktorja argjentinase u shfaq në formë të shkëlqyer në një akti
"Paul..unë po të divorcoj" (FOTO-LAJM) Një 36-vjeçare zgjodhi këtë menyrë të veçantë për ti komunikuar divorcin bashkëshortit të saj pasi zbuloi se ai e kishte
"Po të lë, por do mbaj qenin" (FOTOLAJM) "Pol, dua divorcin, megjithatë po të them që qenin do ta mbaj unë." Këto kanë qenë fjalë të shkruara në tabelë të madhe
Mungon shqipja, Sela heq tabelën e shkruar maqedonisht E shkruar vetëm në maqedonisht dhe jo në shqip. Pikërisht për këtë arsye, kryetari i komunës së Strugës, Zijadin Sela ka
Belen, mamaja seksi për pazar në Milano (FOTO-LAJM) Belen vazhdon të tregojë formë të mirë pas lindjes. "Mamaja seksi", e cilësuar nga mediat italiane është fotografuar së
Belen: Messi, futbollisti im i preferuar Një votë më shumë për Lionel Messin. Pas trajnerëve, kapitenëve të ekipeve kombëtare dhe gazetarëve sportivë, tashmë ësh
Kalaja e Shkupit "flet" shqip falë "Zgjohu!" Pas ngritjes së çështjes nga televizioni ALSAT-M, Lëvizja Qytetare "Zgjohu" zëvendësoi tabelën në hyrje të Kalasë së Shk
Askush nuk përgjigjet për tabelën në Kalanë e Shkupit As sot askush nuk u prononcua për anashkalimin e gjuhës shqipe në tabelën e vendosur në hyrje të Kalasë së Shkupit. Inst
Serbia heq dorë nga Fusnota në tabelën e Kosovës “Në tubimet rajonale Kosova do të prezantohet në mënyrë asimetrike dhe në të gjitha dokumentet përcjellëse do të qëndroj
Përfundon historia Rodriguez-Stefano (FOTO-LAJM) Belen Rodriquez duket se i ka dhënë fund historisë së saj me Stefano De Martino. Revista italiane Diva e Donna shkruan s
Borriello rikthehet te Belen Rodriguez? Belen Rodriguez, Stefano De Martino, Fabrizio Corona: ky është trekëndëshi më i përfolur në Itali kohët e fundit dhe jo
Kapen autorët që rrahen Valon Belën Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) bëri të ditur sot se janë kapur autorët e rrahjes së Valon Belës, ish-nënkryetarit