999 rezultate për

belen

Stine sjell “Belën”, projektin më të ri muzikor (VIDEO) Këngëtari i njohur Stine ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor. “Bela” mban titullin kënga e tij e
LSDM vazhdon me “lojën” e dygjuhësisë, rikthen tabelën me dy gjuhë në Çair LSDM ka vazhduar me lojën e saj me interesa nacionale duke rivendosur tabelën dygjuhësore në Çair, e cila javë më parë u
Belen Rodriguez revolton ish bashkëshortin Një rivalitet në rrjetet sociale dhe një luftë akoma më e fortë ka ardhur si pasojë e ndarjes. Belen Rodriguez ka mërzit
Fabrizio Corona: Belen më tradhtonte “Belen më tradhtonte. Tani kam konfirmimin e asaj që gjithmonë kam dyshuar. Por si një i dashuruar dhe krenar siç isha,
Kur Ramës i nxjerrin të palarat/Merr tabelën e basketbollit në selinë e Qeverisë (FOTO) Kryeministri Rama, i apasionuar pas sporteve, kryesisht basketbollit, është kapur mat teksa argëtohet për qejfin e tij t
De Biasi shiko ndonjëherë dhe kampionatin holandez! (VIDEO) Dje ka rinisur kampionati holandez, ndërkohë që Milot Rashica ka mbetur i njëjtë si një vit më parë. Sulmuesi me origjin
Kush është shkaktari që Belen Rodriguez nuk ri më me motrën? (FOTO LAJM) Ndarja me bashkëshortin duket sikur është kthyer në një moll sherri mes Belen dhe së motrës. Belen Rodriguez dhe motra
Intervista "funny" e Ajetit: Nuk e di tabelën e shumëzimit (VIDEO) Në një intervistë ndryshe në “Fun Zone” në Digitalb, mbrojtësi kuqezi Arlind Ajeti deklaron se gjuha më e vështirë për t
Belen Rodriguez-Borrielo, ja si reagon modelja italiane (FOTO LAJM) Modelja e njohur Belen Rodriguez pasi është ndarë nga burri i saj Stefano Di Martino është përfolur në mediat italiane s
Belen dhe Stefano ndahen pas dy vitesh martesë (FOTO LAJM) Mediat italiane tashmë kanë konfimuar ndarjen mes çiftit Belen dhe Stefano, ndërsa shumë zëra pranë tyre thonë se ata do
Higuain shkëlqen në kërcim me Belen Rodriguez (FOTO LA JM) Një bomber i vërtetë në fushën e lojës, por mesa duket edhe jashtë saj. Gonzalo Higuain është njeriu i momentit në Itali
Juve ndaj Atalantës vetëm për 3 pikë, formacionet (FOTO LAJM) Juventusi duhet të bëj kthesën edhe në kampionatin italian, pas hapit fals të Interit mbrëmë. bardhezinjtë në orën 15;0
Atletiko mbi Barçën (VIDEO Atletiko Madrid ka shënuar një fitore të rëndësishme në fushën e Aibar me rezultatin 0-2. Të dy golat janë shënuar në
Veliaj në krye të detyrës, sot heq tabelën "Bllokuar nga Rama" Erion Veliaj do të nisë ditën e punës sot duke hequr tabelën e madhe të vendosur tek Stacioni i Trenit në Tiranë, ku thu
Maqedonasit shkruajnë gabim emrin e Skënderbeut Maqedonia vazhdon të sillet në mënyrë të shëmtuar dhe abuzive me personalitetet e rëndësishme të kombit shqiptar. Kët
Belen lexon portalet shqiptare (FOTO LAJM) Është dashur që në portalet shqiptare të publikohej një lajm mbi bukuroshen Belen Rodriguez, që ajo të reagonte me anë t
Belen Rodriguez i jep lamtumirën bashkëshortit Pas aludimeve të shumta në lidhje me histori të reja dashurie, duket se Belen Rodriguez po e harron çdo ditë e më shumë
Krizë sërish mes Belen dhe Stefano De Martinos? Belen dhe Stefano De Martino prej kohësh po merren me mediat në lidhje me romancën e tyre. Por pavarësisht se ata mundoh
Stefano De Martino përgjigjet në emër të Belen (FOTO LAJM) Ai është mjaft i rezervuar me median rozë, por Belen ka marrë mbështetje në lidhje me kundërpërgjigjet për thashethemet
Belen në sulm ndaj thashethemeve (FOTO LAJM) Mediat rozë flasin sërish për një krizë në lidhjen mes Belen Rodriguez dhe bashkëshortit të saj balerin. Ajo dhe më herë