999 rezultate për

belen

Barcelona e vendosur të luftojë deri në minutat e fundit për Dembelen Barcelona këtë herë do të bëjë përpjekjen përfundimtare për të nënshkruar me Ousmane Dembele. Pala gjermane i kanë dh
Dortmund etiketon zëvendësuesin e Dembeles, nëse Barca paguan 150 mln euro Pavarësisht bindjes dhe kokëforcisë së Dortmundit për të mos e shitur Dembelen pa 150 mln euro, përsëri ata po vëzhgojnë
Dortmund dhe Barcelona diskutuan dje për Dembelen, u vendosën shumë gjëra Borussia Dortmund ka rënë dakord të negociojë me Barcelonën për shitjen e mundshme të Ousmane Dembele, por ata janë të p
Barcelona do të heqë dorë nga Coutinhon për të finalizuar marrveshjen me Dembelen Në Gjermani kanë filluar ethet, Barcelona është nga momenti në moment në tërheqje për brazilianin Coutinho. Katalanasve
Drejtori sportiv i Borussia: Barcelona e di se si e shesim ne Dembelen, mos provojë ndryshe Drejtori sportiv i Borussia Dortmund, Michael Zorc, ka pranuar se do ta shesë Ousmane Dembele në Barcelonë nëse kërkesat
Menaxheri sportiv i Barcelonës i premton Realit nënshkrimet me Coutnhon dhe Dembelen Menaxheri sportiv i Barcelonës Pep Segura ka thënë se klubi është "afër" për të nënshkruar me Philippe Coutinho dhe Ousm
Mediat italina: Barcelona po flen gjumë për Dembelen, lojtari e pret Sky Sports Neës raporton se aktualisht nuk ka bisedime mes Barcelonës dhe Borussia Dortmund mbi transferimin e Ousmane D
Situata e Barcelonës me Coutinhon dhe Dembelene Si Philippe Coutinho dhe Ousmane Dembele mbeten të dy në listën e dëshirave të Barcelonës. Lojtarët Blaugranas kanë
Dortmund zbulon se çfarë u vendos nga takimi i mbrëmshëm për Dembelen Borussia Dortmund ka pezulluar Ousmane Dembele "deri në njoftimin tjetër". Vendimi u mor pas një takimi mbrëmë mes me
Trajneri i Dortmundit tregon se kur do të merret vendimi për Dembelen E ardhmja e Ousmane Dembele është afër për t'u zgjidhur. Kjo u konfirmua nga trajneri Peter Bosz, i cili ka bërë me dije
Barcelona gati ofertën tjetër për Dembelen Barcelon po bën gati një tjetër ofertë prej 110 milionë eurosh për Ousmane Dembele, teksa ata kërkojnë të sigurojnë një
Dortmund gjen Dembelen, e dënojnë pasi i bëri me zemër Borussia Dortmund sapo ka lëshuar një deklaratë në lidhje me Ousmane Dembele, i cili ka humbur trajnimin sot mes raporte
Dortmund habit Barcelonën për Dembelen: "Hë se ju keni para" Pas shitjes së Neymarti tek PSG për 222 milionë euro filluan ditët e zeza për Barcelonën. Vuajtjet nuk kanë të bëjnë me
Barcelona avancon bisedimet me Dembelen Humbja e Neymarit është ende e freskët në kujtesë, Barcelona tashmë po punon për të shtuar talente të reja në skuadrën e
Belen Rodriguez pëlqen fotografinë e modeles shqiptare (FOTO LAJM) Një nga emrat më të rinj të modës por shumë të pëlqyer është padyshim modelja shqiptare Dorina Gegiçi. Ajo ka një num
Zguri: Përfundon afati i regjistrimit të ankesave në KQZ KQZ njoftoi sot përfundimin e afatit të lënë në dispozicion të partive për të ankimuar tabelat përmbledhëse të rezultate
Ndahet çifti i njohur (FOTO LAJM) Një prej cifteve më të diskutuara dhe më të dashur për publikun ishte lidhja mes Belen Rodriguez dhe Andrea Ianonnes.
Mourinho humbet një nga njerëzit e tij më të dashur Jose Mournho së fundmi ka marrë një lajm shumë të keq nga vendi i lindjes. Felix Mourinho, babai i trajnerit të Manchest
Umtiti : Barcelona ka nevojë për Dembelen Umtiti ka thënë për Marca se Barcelona është e interesuar seriozisht për shërbimet e lojtarit të Borusia Dortm
Iannone përfundon jashtë piste, por Belen Rodriguez e ngushëllon pas garës (FOTO) Belen Rodriguez nuk ka mundur të sjell fat për të dashurin, i cili dje ka nisur sezonin e ri në "MotoGp". Po flasim për