999 rezultate për

bejne

Pak e bëjnë, si gatuhet sallata me kërpudhë Përbërësit 400 gr kërpudha gjysme tube koper gjysme tube majdanoz 1 gote te çajit miser 2 speca 7,8 copa turshi
"Mos flisni shqip!" Shqiptarët bëjnë për spital pronarin e lokalit në Greqi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Greqi. Një grup shqiptarësh janë përleshur fizikisht me disa shteta
Bëjnë për spital motrat, arrestohen vëllezërit Në dy raste të ndara, në Prishtinë dhe Graçanicë, policia ka arrestuar dy të dyshuar të cilët kishin rrahur fizikisht mo
Shqiptarët veçanërisht durrsakët, më dembelët e Europës Vrapi, ecja në natyre apo ushtrime të tjera fizike që shtojnë aktivitetin e frymëmarrjes dhe ritmin e zemër janë një spo
CHAMPIONS/ Mbyllen pjesët e para, Juventusi befasohet nga rusët, Reali dhe PSG bëjnë detyrën (VIDEO) Janë mbyllur pjesët e para në Champions ku nuk kanë mungur surprizat. Juventus po humbet 0-1 në Alianz Stadium nga Loko
Paralajmërimi i frikshëm për pajisjet teknologjike Përparimet teknologjike në makinat që mund të lexojnë mendimet tonë, bëjnë që privatësia e trurit tonë të jetë e rreziku
Shumë pak e thonë, por farat e kungullit bëjnë mrekulli Farat e kungullit janë farat më të shëndetshme që mund t’i konsumoni. Ato janë të pasura me magnez, mangan, proteina
Nuk ishte dëgjuar, politikania punëson 8 gra që i ngjanin të bëjnë provimet në vend të saj Një politikane nga Bangladeshi u përjashtua nga universiteti pasi punësoi të paktën tetë gra që i ngjanin që të jepnin p
Pse burrat shqiptarë shkëmbejnë gjithmonë cigare, çfarë fshihet pas këtij zakoni Ndoshta e keni vënë re se burrat shkëmbejnë me njëri-tjetrin cigare?! E gjitha kjo është një shenjë respekti i ndërsj
Pse burrat shqiptarë e kanë zakon të shkëmbejnë duhan me njëri-tjetrin Ndërrimi i duhanit ka qenë gjithmonë një shenjë respekti i ndërsjelltë mes burrave shqiptar. Për burrat, të cilët kry
Do ju bëjnë me dhimbje koke, por këto fakte janë të vërteta 1. Viagra bën që lulet të rrinë drejt. Nëse shtoni një tabletë të thërrmuar në vazon me ujë, lulet mund të rrojnë një ja
Meghan u përlot në emision, fansat bëjnë gjestin më të bukur për të (FOTO LAJM) Dukesha e Sussex, Meghan Markle së fundmi në një intervistë për programin "ITV", është përlotur teksa ka folur për periu
Gratë shqiptare refuzojnë të bëjnë paptestin: Kemi turp! Edhe pse po i afrohemi vitit 2020, viti ku diskutohen arritje apo ndërhyrje kirurgjikale të parealizuara më parë në shën
Identik, Rita Ora dhe Bebe Rexha bëjnë xing me këtë veshje (FOTO LAJM) Rita Ora dhe Bebe Rexha së fundmi kanë bërë ‘xing’ me të njëjtën veshje. Në dalje të ndryshme ato kanë veshur të njëj
Aktores shqiptare i ngatërrojnë emrin, e bëjnë të martuar e me fëmijë (FOTO LAJM) Dy aktore shqiptare kanë emër e mbiemër të njëjtë, gjë që ndodh shumë rrallë. Bëhet fjalë për Teuta Krasniqin e serialit
Këto dy shenja të horoskopit bëjnë namin në dashuri 1.Dashi Personat e shenjës se Dashit njihen për karakterin e tyre luftarak dhe për vullnetin shumë të fortë që mesa d
Zgjidh një shkretëtirë, për të zbuluar çdo gjë për veten Shkretëtira mund të thotë shumë për ty…megjithëse në thelb janë të njëjta, imazhet ndryshojnë nga njëra tjetra. Pikërish
Politikanët shqiptarë që bëjnë "namin" në Facebook (FOTO LAJM) Rrjetet sociale tashmë prej kohësh janë bërë hapësira më e mirë për politikanët pasi kanë një komunikim të drejtpërdrejt
Nuk e donin Piolin, shikoni ç'do bëjnë tifozët në ndeshjen e radhës në 'San Siro' Milani po kalon një periudhë aspak të mirë në këtë fillim sezoni, teksa ka grumbulluar vetëm 9 pikë nga 21 të mundshme.
Kush ja vodhi kujt? Eni, Xhensila dhe Argjentina bëjnë xing (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Eni Koçi sëfundmi ka publikuar klipin e saj më të ri me titullin Sekreti. Kujtojmë që ne mars të