E FUNDIT/ Shqipëria po fiton ndaj koronavirusit, bie numri i të prekurve
999 rezultate për

bejleri

Tundje e shkundje në skenë, Ilda Bejleri e frymëzuar Bukuroshja dhe moderatorja e Supersport, Ilda Bejleri ka tërhequr gjithnjë vëmendje me veshjen e saj, apo më saktë me zh
Ilda Bejleri nuk zhvishet, por provokon sërisht (FOTO LAJM) Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e s
Ilda Bejleri me foto provokuese në Instagram (FOTO LAJM) Bukuroshja dhe moderatorja e Supersport, Ilda Bejleri ka tërhequr gjithnjë vëmendje me veshjen e saj, apo më saktë me zh
Ilda Bejleri, del në rrugë e veshur vetëm me këmishë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur sportive Ilda Bejleri është një nga personazhet më të komentuara të showbiz-it shqiptar, si për anë
Ilda Bejleri rrëfen historinë e dhimbshme të familjes së saj: Burg për një letër (VIDEO) Familja e Ilda Bejlerit është dënuar në kohën e komunizmit për shkak të origjinës së tyre. Me anë të disa postimeve n
E gjitha e lagur, Ilda Bejleri mahnitëse (FOTO LAJM) Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e s
Sidrit Bejleri i përgjigjet LGBT: Do ndaloni vazhdimësinë Sidrit Bejleri është një nga këngëtarët më të talentuar dhe të dashur për publikun shqiptar. Teksa kudo ka shpërthye
Arian Çani i "fryn zjarrit", Ilda Bejleri i kundërpërgjigjet (FOTO LAJM) Është për tu thënë se debati mes tyre shkoi deri në atë pikë sa gazetarja sportive tha se do ta hidhte në gjyq. Edhe
Arian Çani ngacmon publikisht Ilda Bejlerin (FOTO LAJM) Nuk e kishte menduar se një monolog i tillë, ku në qendër të tij, ishte veshja e dy gazetareve sportive, konkretisht Ild
Debati mes Mustafa Nanos dhe Ilda Bejlerit, reagon DigitAlb Sa i takon debatit mes Mustafa Nanos dhe Ilda Bejlerit rreth veshjes në ekran ka reaguar së fundmi edhe DigitAlb. Deklar
Gjërat bëhen serioze, deputeti demokrat shkon me familjen të ndjekë Ildën Ilda Bejleri është një ndër gazetaret sportive më të njohura në Shqipëri dhe që gjithmonë shkakton zhurmë në media dhe r
Dasara ofendon rëndë gazetaren sportive pas deklaratës së bujshme Dasara Karaiskaj njihet për thumbimet që i bën shpesh personazheve të njohur duke u kthyer kështu në një nga gazetaret m
Gjoksin jashtë apo brenda? Ilda Bejleri çon në gjyq Mustafa Nanon (FOTO LAJM) Moderatorja Ilda Bejleri duket se do ta zgjidhë me gjyq debatin e madh të krijuar së fundi mes saj dhe analistit Mustafa
Artur Zheji i del në mbrojtje Ilda Bejlerit: "Gjoksi i Ildës është më i ndershëm se qeverija" Artur Zheji ka bërë një shkrim në faqen e tij, ku shprehet gjoksi i Ilda Bejlerit është më i ndershëm se qeverisja e sot
U komentua gjatë për zhveshjen në publik, vëllai kritikon publikisht Ilda Bejlerin Pas mbremjës gala “Rikthimi i Dallëndysheve”, në Pallatin e Kongreseve, balerini i njohur edhe jashtë kufinjëve shqiptar
Klevis Balliu flet për herë të parë për lidhjen me Ilda Bejlerin Ilda Bejleri është një ndër gazetaret sportive më të njohura në Shqipëri. Ndjekësit e saj gjithmonë kanë qenë kuresh
Batutë me pullë të kuqe, Ilda e pa turp vë në siklet Ermal Mamaqin Moderatorja sportive Ilda Bejleri e ftuar në "Xing me Ermalin" ka folur gjërë e gjatë mbi karrierën, thashethemet, "akuz
Ilda rrëfehet për fansin e çmendur: Më tha të pres në Tiranë! Si një vajzë sharmante dhe bukuroshe, moderatorja sportive ilda Bejleri sigurisht që ka edhe fansat që e duan dhe e vler
Kush futbollist e ka ngacmuar? Ilda Bejleri shuan kureshtjen e të gjithëve Sigurisht që një nga kuriozitetet e njerëzve është a e kanë ngacmuar ndonjëherë futbollistët ildën. Për këtë ajo ka f
E lidhur me deputetin e PD-së? Ilda sapo tha diçka për emrin e tij E ftuar në Xing, Ilda Bejleri është ngacmuar edhe në lidhje me deputetin Klevis Balliu,, më të cilin thuhet se është në