999 rezultate për

bejleri

Donte të mbytej në lum, Elvis Naçi dhe Sidrit Bejleri i premtojnë shtëpi "Shqiptarët për shqiptarët" e organizuar nga Ilir Hoxholli dhe prezantuar prej Elvis Naçit dhe Sidrit Bejlerit është kth
Ilda Bejleri feston ditëlindjen, por si dukej para 10 vitesh (FOTO LAJM) Ilda Bejleri, njihet si një nga moderatoret me seksi në ekranet shqiptare. Ilda ditën e sotme ka ditëlindjen por me
"Unë bëj burg për ty", Ilda Bejleri provokon fansat me fotot e fundit (FOTO LAJM) Ilda Bejleri, është nbjë nga moderatoret më të bukura në Shqipëri por edhe një nga me të komentuarat në mediat rozë e në
Ilda Bejleri pozon nga Abu Dhabi, gazetarja e lidhur me sheik? (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është padyshim një nga gazetaret më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Këtë herë ajo ka kaluar ndërrim
Sidrit Bejleri publikon klipin e këngës "Yll i bukurisë" (VIDEO) Këngëtari Sidrit Bejleri ka publikuar sot klipin e këngës së tij më të re. Bëhet fjalë për një nga këngët e albumit “Pat
Sidrit Bejleri përlot publikun, kujton të bijën e ndjerë Mbrëmjen e kaluar në “Dua të të bëj të lumtur” në Top-channel u tregua historia e dhimbshme e një nën,ë e cila ka disa v
Sot troket 2019-ta, kush janë këngëtarët që do të ndezin Sheshin Mbrëmja e sotme do të kthehet në një natë të paharrueshme për të gjthë ata që do të shkojnë në shesh. Pse? Sepse këtë
Ilda Bejleri kundër Viola Spiros! Çfarë ka ndodhur mes dy ish-kolegeve në Digitalb? (FOTO LAJM) Prezantuesja e sportit në “Digitalb”, Ilda Bejleri ka qenë e ftuar në punatatën e së shtunës (30 dhjetor) në emisionin “
Ilda Bejleri e thotë troç, kjo është prezantuesja që nuk i mungon fare Mbrëmjen e kaluar, Ilda Bejleri ka qënë e ftuar në emisionin "Shiko kush Luan". Ilda me sinqeritetin që e karakteriz
Fredi Bejleri, i akuzuar për masakrën e Peshkëpise shkakton kaos në mbledhjen e Bashkisë së Himarës Është shoqëruar me tensione dhe kërcënime mbledhja e sotme e Këshillit të Bashkisë së Himarës, i cili doli në një vendim
Ilda Bejleri flet pa modesti: Çfarë më dallon mua nga koleget e tjera Ilda Bejleri prej kohësh është një nga gazetaret më të komentuara sportive. E ftuar në BE Caffe, ajo u shpreh se kara
"Prandaj nuk fiton Shqipëria..." Ilda Bejleri rrëmben vëmendjen e mediave franceze (FOTO LAJM) lda Bejleri është një prej gazetareve më simpatike sportive në vend dhe padyshim një prej më të pëlqyerave. Fama e saj s
I fiksoi të gjithë, ndjekësit kapin detajin tek këmbët e hapura të Ilda Bejlerit (FOTO LAJM) Ild Bejleri tërhoqi jo pak vëmendjen gjatë pozimit të mbrëmshëm në Elbasan Arena gjatë ndeshjes së Shqipërisë kundër Jor
Panucci refuzon të flasë për SuperSport, Ilda Bejleri: Trajner arrogant Christian Panucci ka refuzuar të flasë për “Supersport” pas ndeshjes. Kjo ka sjellë menjëherë reagimin e gazetarëve dhe
Ilda Bejleri çmend tifozët me këtë foto në stadiumin "Elbasan Arena" (FOTO LAJM) Shqipëria po luan ndeshjen miqësore me Jordaninë në stadiumin “Elbasan Arena”. Si në çdo ndeshje, bukuroshja Ilda Bej
E lidhur apo single? Ilda Bejleri ka më në fund një përgjigje Sa më shumë ajo tregohet hermetike për jetën private, aq më shumë e shton kureshtjen e publikut dhe fansave që e ndjekin
Do t'ju fiksojë gjithë verën! Sidrit Bejleri vjen me hitin e tij të ri (VIDEO) Sidrit Beljeri është një nga xhevahirët e muzikës shqiptare, i cili preferon të shfaqet "rrallë", por me këngë që i rezi
Mohoi operacionet plastike, si dukej Ilda Bejleri vite më parë Ilda Bejleri është një ndër femrat më simpatike të gazetarisë sportive shqiptare. Ajo gjithmonë është akuzuar për op
Ilda Bejleri tundet mes tufave me para (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është një ndër femrat më simpatike të gazetarisë sportive shqiptare. Për Ildën dje ishte një ditë e veç
Ilda Bejleri nga moderatore do të bëhet aktore? Moderatorja e njohur sportive Ilda Bejleri është një nga personazhet më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar, si për anë