999 rezultate për

bejleri

"Hera e parë që shpjegoj kaq shumë", Ilda Bejleri na sqaron si blen Rolex me rrogë gazetarie (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri, ka nisur këto ditë pushimet në Mykonos dhe ka ndarë me ndjekësit në profilin
Një pilote si Ilda Bejleri, surprizon moderatorja (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e sportit Ilda Bejleri vazhdimisht fokusohet nga mediat rozë në secilën paraqitje të saj. Kjo pa
"Çfarë mendimi ke për Muç Nanon?", Ilda Bejleri nuk heziton të përgjigjet si ti vijë (FOTO LAJM) Moderatorja sportive, Ilda Bejleri ka vendosur të vijë më afër fansave të saj, duke zhvilluar një bisedë pyetje-përgjigj
Ylli i skenës shqiptare bëhet sërish baba Një lajm i mrekullueshëm vjen nga familja e këngëtarit të njohur shkodran, Sidrit Bejleri. Familja Bejleri është shtu
Idajet Bejleri kërkon ç' regjistrim nga zgjedhjet, Zguri braktis mbledhjen Në mbledhjen e sotme të KQZ po diskutohet për kërkesën e paraqitur pranë këtij institucioni nga Partia e Unitetit Kombët
Ilda Bejleri provokon me trupin e lagur: Jam më e mirë se ish-i yt (FOTO LAJM) Gazetarja sportive, Ilda Bejleri, rrit akoma më shumë temperaturat në këto ditë të fund-majit. Në një foto të postuar
"Është shumë emocionuese", Ilda Bejleri përlotet në mes të emisionit (FOTO LAJM) Ilda Bejleri, moderatorja e emisioneve sportive ka qenë e ftuar tek |"Rudina", ku ndër të tjera rrëfeu fëmijërinë e saj.
Ilda Bejleri "përvëluese" në fotot e reja (FOTO LAJM) Ilda Bejleri ka fituar simpatinë e të gjithëve me pamjen e saj çdo herë të buzëqeshur. Por, janë edhe linjat e saj ‘b
Ilda Bejleri tepër joshëse me kostumin e zi (FOTO LAJM) Ilda Beljeri ka sjellur fotografi të reja në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’. Moderatorja e njohur si në çdo
Lucas Podolski i shkruan Ilda Bejlerit në "Instagram", publikohet biseda (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur shqiptare ka marrë një mesazh në “Instagram” nga futbollisti i njohur Lucas Podolski. Emri i saj ës
“Film vetëm për lekë”, Ermal Mamaqi reagon pas deklaratës së Ervin Bejlerit Ermal Mamaqi ka folur në Wake Up për deklaratën e Ervin Bejlerit se filmi “Dy Gisht Mjaltë është një film komercial, pë
"Pres vetëm fitore sonte", Ilda Bejleri tregon lojtarin favorit të Kosovës Gazetarja dhe moderatorja bukuroshe, Ilda Bejleri është e pranishme mbrëmjen e sotme në stadiumin "Fadil Vokrri" ku sigu
Humbi kombëtarja, tifozët fajësojnë Ilda Bejlerin (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u zhvillua ndjeshja mes Shqipërisë dhe Turqisë që përfundoi me rezultatin 2 me 0 për skuadrën turke.
Sidrit Bejleri vjen me baladën "A ish' njësoj" (VIDEO) Sidrit Bejleri vjen sot pas disa këngësh ritmike që transmetojnë energjinë e tij tek publiku, me një baladë, që titulloh
Ilda Bejleri i jep fund lidhjes 2-vjeçare Ndonëse kurrë nuk e pranuan lidhjen e tyre, Ilda Bejleri dhe ish-deputeti i PD, Klevis Balliu prej dy vitesh po përjeton
“Të kesh gjoks e shalë bëhesh e famshme”, Ilda Bejleri i përgjigjet fansit Ilda Bejleri gjithmonë komentohet për fotot provokuese dhe shpeshherë edhe kritikohet për këtë fakt. Një nga ndjekësi
"Të kesh forma sot bëhesh i famshëm", Ilda Bejleri i përvishet komentuesit Gazetarja sportive Ilda Bejleri është një nga femrat më të komentuara në rrjet. Ajo ka fituar mijëra ndjekës në rrj
Sidrit Bejleri bën deklaratën urgjente: Mos u mashtroni... Ditën e djeshme këngëtari i njohur Sidrit Bejleri me anë të një postimi në facebook ka lajmëruar se dikush ka hapur një
Moderatorja e njohur zbulon se kush e bën të lumtur Ilda Bejlerin (FOTO ALJM) Ilda Bejleri është një nga gazetaret sportive që merr një vëmendje të madhe në mediat rozë. Bukuroshja e “Supersport” ko
Shikoni çfarë bën Shaqiri për ditëlindjen e Ilda Bejlerit (FOTO LAJM) Ilda Bejleri mbrëmë ka festuar ditëlindjen, por mbi të gjitha vëmendjen e mori ajo çfarë Xherdan Shaqiri ka bërë për të.