999 rezultate për

bejleri

I dyshuar për masakrën e Peshkëpisë, Fredi Beleri flet për demokracinë dhe Europën Në ceremoninë përkujtimore të 1 vjetroit të vrasjes së Kacifas, i pranishëm është edhe kreu i Omonia-s, Fredi Bejleri.
"S’di të heq njeri nga puna", Shakohoxha flet për herë të parë mbi largimin e Ilda Bejlerit dhe Bora Zemanit (VIDEO) Komentatori dhe gazetari i njohur i sportit, Dritan Shakohoxha i ftuar mbrëmjen e së shtunës në emisionin Mos i fol Shof
Ilda Bejleri plas gafën: Basha Kryetar Kuvendi (VIDEO) Gjatë emisionit, Ilda i ka drejtuar fotografit Armand Sallabanda një pyetje që ka përfunduar duke e vendosur atë në sikl
Ilda Bejleri nuk qëndron vetëm te sporti, hap biznesin e ri luksoz Të shumtë janë personazhet publikë që kanë hapur bizneset e tyre.Më e fundit është moderatorja sportive Ilda Bejleri, e
"Paske ballkon të rrezikshëm", deputeti i njohur ngacmon live në emision ish-miss Shqipërinë (VIDEO) Me modelin e ri të flokëve, qethur së fundi, deputeti Kujtim Gjuzi nuk është treguar i kursyer në kompelimentet ndaj fem
Ilda Bejleri i "zuri" vendin, reagon Nevina Shtylla: Do doja t’i thyeja takat e të futem vetë aty (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është tashmë prezantuesja femër në krah të Edi Manushit në emisionin "Procesi Sportiv", por një batutë nuk
Dalin pamjet: Brenda apartamentit modern të Ilda Bejlerit (VIDEO) Moderatorja e njohur Ilda Bejleri u kthye në personazhin më të komentuar së fundmi në media, pas largimit të bujshëm nga
"Herë si brigadier, herë si menaxher": Ilda Bjeleri sqaron përfundimisht largimin nga Supersport (FOTO & VIDEO) Moderatorja e Supersport, Ilda Bejleri e ftuar sot në “Wake up” foli për shkaqet e largimit pas 11 vitesh karrierë. Ajo
Ilda Bejleri më në fund gjen një emision të ri (VIDEO) Moderatorja sportive, Ilda Bejleri, e cila shkaktoi një zhurmë të madhe në media, pas largimit nga Supersport, do të jet
"Zbardhen prapaskenat", kush është rivalia që rrëzoi Ilda Bejlerin pas 11 vitesh (FOTO LAJM) Pas 11 vitesh karrierë si gazetare dhe moderatore e emisioneve sportive në “Digitalb”, pak ditë më parë, plasi lajmi se
Çfarë po ndodh me Digitalb, pas Ilda Bejlerit largohet një tjetër moderatore (VIDEO) Pas moderatores Ilda Bejleri, një tjetër moderatore e njohur ka vendosur të largohet nga Digitalb. Bëhet fjalë për Jo
Nuk ndalet Ilda Bejleri, provokuese në bregdet (FOTO LAJM) lda Bejleri ka sjellë disa imazhe provokuese nga bregdeti. Ilda Bejleri si destinacion për pushime ashtu si shumë të
Pasi "dogji" rrjetin me foto, Ilda Bejleri tregon me kë po kalon pushimet (FOTO LAJM) Ilda Bejleri padyshim është një nga gazetaret sportive me karrierën më të gjatë në televizion,si dhe një imazh shumë i r
Tha që e pushoi nga puna, Ilda Bejleri ia bën 1 me 0 Shakohoxhës (FOTO LAJM) Dritan Shakohoxha tha pak më parë se kishte qenë ai që ia dha lajmin e largimit nga puna moderators Ilda Bejleri. Në
Largimi i Ilda Bejlerit bëri bujë, Shako tregon arsyen pse e largoi I ftuar sot në programin “Pushime on Top” për herë të parë, Shakohoxha u shpreh për largimin e Ilda Bejlerit nga Digjita
Nga debati me Shakohoxhën tek largimi nga "Digitalb", Ilda Bejleri na sqaroi gjithçka (FOTO LAJM) Tre ditë më parë u përhap lajmi se për shkak të një debati me Dritan Shakohoxhën, moderatorja Ilda Bejleri kishte vendos
Pas zënkës më Shakohoxhën, Ilda Bejlerin do ta shohim te ky televizion (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media po përflitet për një largim të mundshëm të Ilda Bejlerit nga Digitalb. Pas 11 vitesh karrie
Fansat vazhdojnë me dyshimet për Rolexin, revoltohet Ilda Bejleri (FOTO LAJM) Ilda Beljleri ka qenë në qendër të mediave rozë, që pas deklaratës së saj lidhur me jetën e luksit dhe rolexin që mbante
Sherr me Shakohoxhën, Ilda Bejleri largohet nga Supersport pas 11 vitesh Prej 11 vitesh, moderatorja e njohur sportive, Ilda Bejleri, na ka shoqëruar në ekranin e “Digitalb” dhe është kthyer në
E papritur, Ilda Bejleri largohet nga "SuperSport" Pas lajmeve mbi lëvizjet e fundit në “Digitalb”, duket se zhurmën më të madhe do ta bëjë largimi i një prej figurave më