999 rezultate për

behrami

Lichtsteiner "masakron" Behramin Momente frike për Valon Behrami, i goditur rëndë nga Stephan Lichtsteiner në stërvitjen e fundit të Kombëtares zvicerane
Në planet e Mazzarrit bën pjesë edhe Valon Behrami Trajneri i ri i Interit kërkon të sjellë në pankinën e kësaj skuadre edhe mesfushorin nga Mitrovica Valon Behrami. Sipas
Napoli në Champions, çfarë feste (FOTO LAJM) Me fitoren e arritur dje në "Dal'Ara" kundër Bolongas (0-3) Napoli siguroi matematikisht vendin e dytë në Serie A dhe nj
Top 10 fituesit e dueleve në Serie A (FOTO LAJM) Mesfushori shqiptaro-zviceran, Valon Behrami është lojtari që ka fituar më shumë duele me kundërshtarët në Serie A, shkr
Qipro befason Zvicrën Zvicra nuk arriti më shumë se një barazim në udhëtimin e vështirë në Qipro. Liderja e grupit E, Zvicra, e cila deri para
Behrami, "shef" i shqiptarëve të Zvicrës (FOTO LAJM) Valon Behrami është "shef" në Përfaqësuesen e Zvicrës në futboll. Këtë vlerësim e kanë dhënë mediat zvicerane. Vetë mesf
Basha puth fanellën kuqezi: Pse nuk zgjodha si Behrami Në seancën e djeshme kuqezinjve u janë bashkuar Valdet Rama dhe Migjen Basha. Lojtarët stërviten për herë të parë nën ng
Cana-Behrami, derbi shqiptar i Serie A Mesfushori kosovar i Napolit, Valon Behrami të shtunën do të ketë emocione të veçanta kur të futet në stadiumin olimpik
Drama e Behramit, nga lufta në yll Valon Behrami ka treguar se futbolli i ka mundësuar që së bashku me familje të sigurojë qëndrimin në Zvicër. Behrami 27-
Rasti i Gecëve, zhduket dëshmitari Berhani Këshilltari komunal në Skenderaj Jetullah Behrami i cili u bë i famshëm pas deklaratave se frikësohej të dilte në qytet
Arrestohen personat që sulmuan Behramin Policia italiane ka arrestuar dy persona që dyshohen se kanë sulmuar mesfushorin kosovar të Napolit, Valon Behrami, para
Ujkani i bashkohet Behramit dhe Xhemajlit? Portieri i kombëtares shqiptare, Samir Ujkani mund të transferohet në Napoli gjatë merkatos së janarit. Sipas portalit s
Pakistani njeh pavarësinë e Kosovës Republika Islamike e Pakistanit ka vendosur të njohë pavarësinë e Republikës së Kosovës. Zëdhënësi i Ministrisë së Jasht
Grabitet Valon Behrami Futbollisti kosovar i Napolit Valon Berhami, është bërë viktimë e një vjedhjeje të enjten në darkë. Behrami ndodhej n
Njohjet e fundit të pavarësisë po verifikohen Republikën e Kosovës e kanë njohur deri më tani 94 shtete ndërsa në faqen zyrtare të Ministrisë së Punëve të Jashtme, fi
Interi me 10 lojtarë mposht Milanin në San Siro (VIDEO) Një gol i realizuar që në minutën e 3-të të takimit nga qendërmbrojtësi Valter Samuel i mjaftoi Interit që të shënojë fi
Behrami: Jemi për titull Pas fitores 3-0 të arritur me Lazion në mesjavë Napolin e pret so në mesditë një sfidë shumë e vështirë përballë Sampdor
Faleminderit djema, jemi krenar edhe me ju! KOMENT NGA ALBEU.COM - Deklarata primitive dhe e pakuptimtë e presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Du
Dedikuar "shqiptarëve" të Zvicrës (FOTO LAJM) Kjo është fanella e përgatitur nga tifozët kuqezi për ndeshjen kundër Zvicrës nesër në Luzernë. Fanella ka si adresë pik
Jam shqiptar por Zvicra më dha gjithçka (FOTO LAJM) Valon Behrami, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, tre shqiptarë etnikë, pjesë e formacionit titullar të kombëtares së Zvi