999 rezultate për

behrami

"Me Shaqirin, Behramin dhe Xhakën shkojmë në Botëror" Ka dy vjet që nuk ka qenë në Kosovë, por me ndryshimet që ka parë është i befasuar për të mirë. "Këtu qenka si në Zvicër
Policia gjen makinën e Behramit (VIDEO) Nuk kaluan as 24 orë nga ankesa e Valon Behramit, i irrituar për vjedhjen e makinës, policia e Napolit ka mundur të gjej
I vjedhin makinën, Behrami: Më keni çarë... (FOTO LAJM) "Në fillim orën dhe tani makinën, më keni çarë ....". Këtë ka shkruar në profilin e tij në Twitter shqiptaro-zvicerani i
Benitez: Titulli? Llogaritë në fund, nuk ka çështje Behrami Rafa Benitez nuk shqetësohet nga mungesa e përforcimeve të merkatos. Për trajnerin spanjoll është e rëndësishme që lëviz
"Fërkime" me Napolin, Behrami drejt Interit? Problemet fizike të Valon Berhamit kthehen në çcështje te Napoli. E ndërsa klubi ka njoftuar se futbollisti, i cili ësht
Lëndohet Behrami, thyen gishtin e këmbës Valon Behrami ka thyer gishtin e madh të këmbës së majtë. Kjo u vërtetua pas vizitës mjekësore në Ausburg të Gjermanisë,
Vokrri: Ja formacioni që ëndërroj te Kosova (FOTO LAJM) Një 11-ësh i përfaqësueses së Kosovës pa Lorik Canën dhe Valon Behramin. Ky është mendimi i legjendës së futbollit kosov
Shaqiri nuk harron rrënjët e tij (FOTO-LAJM) Udhëtimi ynë filloi në dalje të Gjilanit, kur një mjek elegant na tha: “Kthehuni në të djathtë, vazhdoni disa kilometra,
Behrami: Ja pse u acarua Balotelli Valon Behrami është protagonisti i nervozizmit të tepruar të Mario Balotellit në fund të ndeshjes. Mesfushori i Napolit
Valon Behrami te Inter? Një shqiptar te Interi? Nuk është diçka e pamundur, vetëm se fanella e kombëtares së tij nuk është ajo e Shqipërisë, por
Elena Bronzzani, super-gruaja e Valon Behramit (FOTO LAJM) Valon Behrami njihet si një punëtor i madh në fushën e blertë. Por, jo vetëm kaq. Mesfushori kosovar tregon se gjatë kar
Xhemajli e Behrami të pamëshirshëm Valon Behrami dhe Blerim Xhemajli kanë arritur fitore ndaj Chievos së Përparim Hetemajt. Dyshja shqiptare ishte protag
Hasani hesht për ngacmimet seksuale Update-As që i bën përshtypje çfarë thuhet për të e as me çfarë akuzash po përballet. I sapozgjedhuri kryetar i Kuvendit
Tek Napoli është edhe Valon Behrami (VIDEO) Napoli po vazhdon me paraqitje të mira në fazën parasezonale. Mesfushori shqiptar, Valon Behrami ka ka shënuar golin e p
15 milionë euro vetëm për diplomacinë Rreth 15 milionë euro janë ndarë nga buxheti i Ministrisë së Punëve të Jashtme (MPJ) për vitin 2013 vetëm për misionet d
Aromë Shqipërie në fitoren e Napolit (VIDEO) Napoli e mbyll me fitoren fazën përgatitore në Dimaro. Djemtë e Rafa Benitez fituan pastër 3-0 miqësoren përballë skuadr
"Plisat": Behrami si Esat Toptani Valon Behrami ka qenë shënjestër e fyerjeve dhe vërshëllimave nga ana e tifozëve të Prishtinës, "Plisat", në ndeshjen e
Nga Behrami te Sadiku, ja 16 "tradhëtarët" e Kombëtares (FOTO LAJM) Elvis Kabashi ishte rasti tipik i atij që i tradhton ngjyrat kuqezi. Nëse në të kaluarën futbollistë nga Kosova si Valon
LDK: Çdo shfrytëzim i parasë që nuk ka mbulesë është keqpërdorim Deklarata e Zëdhënësit të Ministrisë së Punëve të Jashtme, në emër të kësaj Ministrie, dëshmon edhe një herë degradimin
Behrami në pritje të një oferte nga Interi E ardhmja e Valon Behramit në ‘San Paolo’ mbetet ende e paqartë ndërkohë që për lojtarin me orgjinë nga Kosova ka shpreh