999 rezultate për

behrami

Behrami kërkohet nga Atletico Madrid Mesfushori kosovar Valon Behrami pritet të largohet gjatë kësaj vere nga Napoli ku pas Serie A dhe Premierligës Behrami
Top 10 look-et e Botërorit (FOTO LAJM) Futbollistët në një Kupë Bote nuk dallohen vetëm për lojën por edhe për look-un e tyre. Sipas "thegloss.com", në top 10
Xhaka e Behrami: Ja si ndalet Messi Granit Xhaka dhe Valon Behrami shprehen se do të mundohen të ndalin Lionel Messin me të gjitha forcat, në ndeshjen Argje
Behrami: Nëse mundim Argjentinën, do të shkruajmë historinë ​Reprezentuesi shqiptar i Zvicrës, Valon Behrami, është i vetëdijshëm se përballja me Argjentinën do të jetë sfidë
Behrami ndihet mirë tashmë me Zvicrën Valon Behrami ndihet mirë tashmë me Zvicrën. Për mesfushorin me origjinë shqiptare problemet me ambjentimin me këtë komb
Behrami e Mehmedi më të mirët në ndeshjen kundër Ekuadorit (FOTO-LAJM) Valon Behrami dhe Admir Mehmedi janë cilësuar nga Blick si lojtarët më të mirë në ndeshjen që skuadra e Zvicrës zhvilloi
Zvicër-Ekuador, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Botërori "Brazil 2014" do të nisë sot në grupin E, me shqiptarët e Zvicrës, të cilët do të jenë në fushë përballë Ekuado
Interi arrin marrëveshjen me Behramin Inter-Valon Behrami, një bashkëpunim që pritet të nisë brenda pak ditësh. Mesfuishori me origjinë shqiptare duket vetëm
Interi arrin marrëveshjen me Behramin Inter-Valon Behrami, një bashkëpunim që pritet të nisë brenda pak ditësh. Mesfuishori me origjinë shqiptare duket vetëm
Fiton Zvicra, shënon Shaqiri (VIDEO) Zvicra ka regjistruar fitore prej 2-0 kundër Perusë në një ndeshje miqësore që u zhvillua në Swissporarena në Lucerne.
Inter këmbëngul për dyshen shqiptare Behrami-Xhaka Valon Behrami dhe Granit Xhaka mbetet objektivat kryesorë të skuadrës së Interit për përforcimin e mesfushës. Dy lojtarë
Valon Behrami, një jetë mes luksit (FOTO LAJM) Mesfushori nga Mitrovica, Valon Behrami, zbulon shtëpinë e tij luksoze, e cila ndodhet Gentelino. Në një intervistë për
Ja makinat luksoze të futbollistëve shqiptarë (FOTO-LAJM) Mediat e huaja shkruajnë shpesh për supermakinat e disa prej lojtarëve më të paguar të botës së futbollit. Lojtarë të ti
Behrami në Milano, arrihet akordi me Interin Sipas asaj qël raporton sot "Corriere dello Sport" Inter ka gjetur akordin me mesfushorin nga Mitrovica të Napolit Valon
Inter pas Behramit: Dzemaili liron Xhakën Ka shumë Zvicër dhe Shqipëri në planet e merkatos së Interit për përforcimin e mesfushës. Në pritje të njohjes të së ard
Mazarri do Behramin te Interi Takimi Inter-Napoli, i zhvilluar të shtunën në mbrëmje, ka qenë një mundësi e mirë mes dy klubeve për të biseduar për me
Inter, europa më pranë (VIDEO) Interi dhe Napoli janë ndarë baras në ndeshjen e javës së 35-të në Serie A, e cila u mbyll pa gola. Vendasit u angazhua
Tottenham në lëvizje për Behramin Bëhen gjithmonë e më të fortë zërat që e shikojnë të ardhmen e Valon Behramit në Premier League. Pak ditë më parë u fol
Valon Behrami drejt Tottenham-it Valon Berhami dhe Napoli, një "martesë" së cilës duket se tashmë i ka ardhur fundi. Menaxheri i lojtarit me origjinë nga
"Asnjë mëri Inler-Behrami-Dzemaili" Pierluigi Tami, trajneri i Zvicrës U-21, në një intervistë për "Radio Crc", ka folur për Kupën e Botës "Brazil 2014" duk