999 rezultate për

behrami

Behrami: E pabesueshme përballja me Shqipërinë Valon Behrami shprehet se nuk mund ta besojë se Zvicra, ku ndodhen 6 lojtarë shqiptarë do të përballet me Shqipërinë.
Behrami befason të gjithë: Nuk jam mysliman Mesfushori i kombëtares së Zvicrës, Valon Behrami ka thënë se pavarësisht se vjen nga një familje myslimane, ai e ka lën
Top 21 çiftet në futboll (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk nuk janë më bashkë, por kjo nuk do të thotë se nuk ka më çifte të bukura dhe interesan
Behrami "fundos" Hamburgun (VIDEO) Skuadra e Hamburgut është fundosur edhe më shumë në fundin e renditjes në Bundesligë pas humbjes së sotme ndaj Werder Br
Ja vendimi i Hamburgut për Behramin Klubi gjerman i Hamburgut ka vendosur që të mos marrë asnjë masë për futbollistin zviceran Valon Behrami. Shqiptari i
Babai i Behramit: Djali im e do Kosovën më shumë se shumë të tjerë! (VIDEO) Futbollistët shqiptarë të Zvicrës, shpeshherë janë bërë cak i kritikave, për faktin se po vazhdojnë të luajnë për vendin
Deklarata e zv/ministrit Koçi, shpërthen babai i Behramit Babai i Valon Behramit, Ragip Behrami, i ka bërë thirrje Qeverisë së Kosovës që të distancohet nga deklaratat fyese të z
Zv/ministri Koçi sulmon Behramin: Je nipi i një UDB-ashi Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik në Kosovë, Gani Koçi, sulmon futbollistin Valon Behrami pas deklaratave të këtij
Shtetas të huaj kërkojnë viza të Kosovës Ndërsa shtetasit e Kosovës po migrojnë për në vendet evropiane, ka dhe prej tyre që po dëshirojnë të vinë në Kosovë. Pre
Operohet Valon Behrami Futbollisti kosovar që aktivizohet në Bundesligë, Valon Behrami, është operuar në mënyrë që të kalojë sa më shpejtë prob
Zyrtare: Ndalohet "shqiponja" për shqiptarët e Zvicrës (FOTO LAJM) Futbollistët shqiptarë të Kombëtares së Zvicrës nuk do të festojnë më me gjestin e shqiponjës pas shënimit të një goli.
Duka: Shaqiri, Xhaka, Behrami etj mos të na hiqen si patriotë Në programin "Jamais Vu" të Mustafa Nanos në Ora News, Presidenti i FSHF0-së Armando Duka ka folur për ngjarjen në stadi
Hamburg, trajneri përjashton Behramin Valon Behrami është vitkima e parë e trajnerit të ri të Hamburgut, Josef Zinnbauer, i cili pasoi Mirko Slomkan, i largua
Dopieta e Welbeck mposht Zvicrën e Shaqirit (VIDEO) Anglia e Roy Hodgson mposhti në "St.Jacob Park" Zvocrën e vendase në të cilën luajtën 4 futbollistë shqiptarë. Heroi i f
Hitzfeld: Behrami si Van Bommel Ish-trajneri i Zvicrës, Otmar Hitzfeld, ka përshëndetur transferimin e mesfushorit me origjinë shqiptare Valon Behrami t
Valon Behrami, zyrtarisht te Hamburg (FOTO LAJM) Përfundimisht dhe zyrtarisht, Valon Behrami është një lojtar i Hamburgut. Mesfushori me origjinë shqiptare, pasi kaloi d
S'ka Inter, Behrami shkon te Hamburg Në pritje të mesfushorit belg të Manchester United Marouane Fellaini, Napoli pothuajse e ka kryer shitjen e rradhës: shq
Behrami pranë Interit, Xhemaili pranë Lazios? Me shumë mundësi, aventura e Valon Behramit dhe Blerim Xhemailit te Napoli ka mbaruar. Edhe ditën e djeshme trajneri i k
Hamburgu kërkon Behramin Hamburger SV intersohet për Valon Behramin. Sipas mediave gjermane, klubi nga Bundesliga 1, ka hyrë në garë me Atletico
Behrami tregon shqiponjën dykrenare në këmbë (FOTO-LAJM) Lojtarët me origjinë shqiptare të cilët luajnë në skuadra të ndryshme europiane nuk e kanë fshehur kurrë origjinën e tyr