999 rezultate për

behrami

Lamtumirë Valon Behrami Mesfushori shqiptar, Valon Behrami, nuk i duhet më Watfordit dhe për këtë duhet të kërkojë skuadër të re. Lajmin e ka
INTERVISTA/ Rrëfehet Valon Behrami: Ja pse do të më pëlqente jeta në Mitrovicë Shumë vitë më parë Valon Behrami ishte refugjat, ndërsa sot ylli i futbollit zviceran flet për gazetën «Tages Anzeiger»
Behrami s'ka dilema: Nuk e lë Zvicrën për Kosovën Valon Behrami nuk do të jetë asnjëherë pjesë e Kosovës, dhe këtë gjë e ka shprehur vet mesfushorin një intervistë për BB
Mediat e Zvicrës gëzohen pas vendimit të FIFA-s Blick Sport i është gëzuar lajmit që Granit Xhaka, Xherdan Shaqiri, Valon Behrami dhe Shani Tarashaj nuk mund të luajnë
Shaqiri ka një mesazh për Xhakën e Behramin (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri u ka uruar shumë fat bashkëlojtarëve të tij për ndeshjen e sotme kundër Portugalisë. Ylli kosovar, Xh
Kosova trondit sërish Shqipërinë dhe Zvicrën, gati të rrëmbejë dhe 2 yje Nuk kanë fund zhvillimet te përfaqësuesja e Kosovës gjatë ditës së sotme. Pas zyrtarizimit të përgjigjes pozitive të Ras
Behrami emocionohet: S’mund ti them “lamtumirë” kombëtares zvicerane Një lajm i shkëlqyer për Zvicrën, pasi Valon Behrami akoma është në listën e lojtarëve që mund të luajë në kualifikimet
"Po të vinim më parë, do kishim në Kombëtare Valon Behramin" Vëmendja më e madhe gjatë ditës së djeshme ka qenë e përqendruar te dueli GR7- CR7 mes Grizman dhe Ronaldos, ndërkohë që
Behrami flet i përlotur për Zvicrën Valon Behrami ka treguar më së miri se pse ai është aq i përkushtuar ndaj Zvicrës dhe pse për këtë vend ka refuzuar kali
Behrami: Ndeshja me Shqipërinë ishte luftë Valon Behrami është shprehur i “frikësuar” pasi thotë se tashmë Zvicra ka një luftë të re. Mesfushori i Zvicrës, ka c
Plas gallata në rrjetet sociale/ Kaçe me Behramin si Shukriu (FOTO LAJM) Është komentuar shumë në rrjetet sociale veprimi që bëri Ergys Kaçe ku u pa duke kapur nga pantallonat lojtarin Behrami,
Ja momenti kur Kaçe i ul pantallonat Behramit (FOTO LAJM) Gjatë ndeshjes së sotme nuk kanë munguar as momentet pikante. Me anë të këtyre fotove të cilat po i përcjell Portali "Al
De Biasi kritikon Behramin: Kohët kanë ndryshuar, tani na duan të gjithë Kombëtarja shqiptare e futbollit vijon përgatitjet për sfidën e 11 qershorit ndaj Zvicrës, teksa vëmendja e mediave ësht
Behrami sfidon Shqipërinë: Shënoj dhe festoj si i çmendur Valon Behrami sfidon Shqipërinë përpara sfidës së 11 qershorit në Europian. Në një intervistë për “The Guardian”, 31-vje
Ja çfarë thotë Behrami për përballjen me Shqipërinë Valon Behrami ka thënë se Zvicra duhet të jetë psikologjikisht e përgatitur për sfidën ndaj Shqipërisë, e cila luhet me
Kosova apo Zvicra? Behrami vendos se për kë do të luajë Ka lindur në vitin 1985 në Mitrovicë dhe vetëm 5 vjet më vonë, babai Ragip dhe mamaja e Halime u zhvendosën në Zvicër pë
Rrëfimi i Behramit: Ne te Kosova? Është zgjedhje personale Me 28 vota pro, 24 kundër dhe dy të pavlefshme, Kosova u bë anëtarja e 55-të në UEFA dhe pritet që pas pak ditësh të pra
Ja pse Behrami e ka “frikë” Shqipërinë Zvicra që është kundërshtari i parë i Shqipërisë në fazën finale të Euro 2016 e humbi miqësoren përgatitore me Irlandën.
Xhaka kapiten i Zvicrës Kombëtarja e Zvicrës do të ketë një përballje me Irlandën në një takim miqësor. Takimi do të fillojë duke qenë në eki
Behrami i bindur: Me 1000 për qind nuk shkoj me Kosovën Pranimi i Kosovës në UEFA dhe FIFA pritet të ndodhë në Maj të këtij viti. Kjo do t’ia mundësoj të gjithë futbollistëve s